قهوه لاته گانودرما برای چاقی

یکی از سوالات پر تکرار مصرف کنندگان این است که آیا چاق کننده است ؟ امروز با توجه به اهمیت بیشتر تناسب اندام بسیاری از افراد که قصد انجام دوره های درمانی با را دارند این سوال را می پرسند و برایشان مهم است که آیا در طول دوره استفاده از قهوه گانودرما وزن آنها نیز افزایش پیدا می کند یا خیر ؟ در ادامه به پاسخ این سوال و بررسی انواع قهوه های گانودرما دکتر بیز و ثر آنها در تناسب اندام (چاقی و لاغری) صحبت می کنیم.

چنانچه نگران افزایش وزن در طی دوه های درمانی هستید نگرانی در خصوص افزایش وزن با قهوه گانودرما وجود ندارد.بعنوان مثال انواع پک های درمانی قارچ گانودرما و زگیل تناسلی  ، کبد چرب ، بیماری های پوستی و … به گونه ای توسط کارنشاسان ما چیده می شوند که باعث افزایش و کاهش وزن برای شما نمی شوند.زیرا پیش از خرید پکیج بطور کامل در خصوص داروهایی که مصرف می کنید ، وزن قد و سایر علائم شما سوالات کامل می شود تا بهترین پک مطابق آنچه نیاز واقعی شماست برای شما ارسال شود.

شاخص توده بدنی اولین معیار و ملاک برای داشتن تناسب اندم است.

برای شروع بیایید با محاسبه BMI شما شروع کنیم.

محاسبه شاخص توده بدنی (BMI)

راهنمای مقادیر :

کمتر از ۱۶.۵دچار کمبود وزن شدید

بین ۱۶.۵ تا ۱۸.۵کمبود وزن

بین ۱۸.۵ تا ۲۵ عادی

بین ۲۵ تا ۳۰اضافه وزن

بین ۳۰ تا ۳۵چاقی درجه یک

بین ۳۵ تا ۴۰ چاقی درجه دو

بیشتر از ۴۰چاقی درجه سه

قهوه گانودرما برای چاقی مفید است ؟

این سوال توسط افزادی پرسیده می شود که قصد دارند تا توسط قهوه گانودرما وزن خود را افزایش دهند.برای پاسخ به این سوال باید انواع قهوه گانودرما را بشناسید تا بدانید اگر قصد افزایش وزن دارید کدام نوع برای شما مفید است.

این قهوه با توجه به دارا بودن عصاره  و جینسینگ نمی تواند برای افزایش وزن مفید باشد.بر عکس برای کسانی مفید است که قصد کاهش وزن دارند و همچنین اگر ورزش بدنسازی می کنید استفاده از این قهوه برای شما بسیار مفید است.زیرا به عضله سازی بدن بسیار کمک می کند و تناسب اندام فوق العاده ای برای شما بوجود می آورد.

: این قهوه ترکسیب شکلات داغ و قهوه است و برای بدن بسیار مفید است.در واقع استفاده از قهوه گانودرما موکا برای چاقی اثر بخشی کمی دارد.مخصوصا اگر رژیم غذایی مناسب برای افازیش وزن نداشته باشد این قهوه حتی می تواند به لاغری هم کمک کند.اما با اثر بخشی کمتر از سوپریم.

: لاته از انواع قهوه های گانودرما با پودر خامه غیر لبنی است که کالری بالایی دارد و انرژی بسیار زیادی به شما می دهد.قهوه لاته گانودرما می تواند در کنار یک رژیم غذایی مناسب به افزایش وزن شما کمک کند.

: بی شک بهترین نوه محصولات نوشیدنی گانودرما برای افزایش وزن و چاقی همین هات چاکلت گانودرما می باشد.زیرا فاقد قهوه است و حاوی پودر شکلات است که دارای چربی مفید است و برای افزایش وزن بسیار مفید است.

: استفاده از دارچین و زنجبیل با طبع گرم و خشک سبب کاهش رطوبت بدن و از بین رفتن چربی های شکم و پهلو می شود و برای چاقی مفید نیست.

راهکار اصولی برای چاقی با استفاده از قهوه گانودرما

برای این منظور می توانید از پک های چاقی گانودرما استفاده کنید.استفاده هقهوه گانودرما نوعی نوشیدنی به صورت پودر فوری است که حاوی پودر قهوه و عصاره قارچی به نام «گانودرما» است. خواص درمانی دارد و به نام‌های « «رِیشی» یا «لینگژی» هم شناخته می‌شود. در ساخت این قهوه از مواد دیگری مانند: شکر، و گیاهان دارویی هم بهره می‌برند. گفته می‌شود که این قهوه‌ی جذاب هم مفید است و هم علاوه‌بر مزایای زیادی که دارد در ترک و کم‌کردن قهوه‌ی مصرفی عادی به شما کمک می‌کند.

یعنی دیگر قهوه عادی مصرف نمی‌کنید، اما انرژی‌ مورد نیاز از قهوه را، «گانودرما» در اختیارتان قرار می‌دهد. تبلیغات زیادی درباره‌ی مزایای این قهوه در رسانه‌ها مطرح می‌شود، اما هنوز هیچ‌ یک از پشتوانه‌ی علمی برخوردار نیستند. در تولید قهوه «گانودرما» از ترکیب دانه‌های قهوه تفت داده‌ شده و عصاره‌ی قارچ قرمز گانودرما استفاده می‌شود. این قهوه که در قرن‌های متمادی در چین مورد استفاده بوده، به داشتن مزایای فراوان هم شهرت داشته است.

چرا مردم از قهوه گانودرما استقبال می‌کنند؟

طرفداران قهوه گانودرما مدعی هستند که مصرف این قهوه باعث افزایش ایمنی بدن، کمک به ، ، ، و بنیه، کاهش ، کاهش التهاب و ، معکوس‌کردن فرایند پیری و بهبود گردش خون می‌شود. ضمن اینکه منبعی غنی از است.

خواص قهوه گانودرما چیست؟

تا به امروز هیچ یک از دانشمندان، آزمایشی درباره‌ی اثبات خواص قهوه ترک اعتیاد دکتر بیز انجام نداده‌اند. اما برخی پژوهش‌های مقدماتی نشان می‌دهد که این قهوه مزایایی هم دارد. برای مثال در سال ۲۰۱۶، انتشار مقاله‌ای که ۵ پژوهش درباره‌ی قارچ «گانودرما» را مرور کرده بود، نشان داد که این ماده می‌تواند به عنوان جایگزینی برای درمان‌های سنتی استفاده شود. زیرا ظرفیت زیادی برای افزایش میزان پاسخ‌گویی تومور و دارد. البته این پژوهش که در نشریه‌ی به چاپ رسیده بود، برای اثبات ادعای خود به شواهد کافی دست پیدا نکرد و نتوانست این قارچ را به عنوان درمانی برای معرفی کند.

به‌طور کلی، پژوهش‌ها نشان می‌دهند که فواید قهوه گانودرما برای بدن شامل موارد گوناگون است. در تحقیقی در سال ۲۰۰۶ به خواص قهوه گانودرما در جلوگیری از بیماری‌های مزمن (مثل و انواع ) اشاره شده بود. البته ناگفته نماند که مصرف قهوه اثرات دیگری نظیر افزایش فشار خون (عامل اصلی ایجاد ) را هم به همراه دارد.

هرچند گفته می‌شود که «گانودرما» به درمان و مشکلات قلبی کمک می‌کند، اما مطالعه‌ای در سال ۲۰۱۵ که آن هم در نشریه بنیاد همیاری کاکرین منتشر شد، نتوانست شواهدی برای اثبات اثرگذاری گانودرما در درمان عوامل خطرناک در ایجاد بیماری‌های قلبی-عروقی در افراد مبتلا به مطرح کند.

  • وجود مقادیر زیادی آنتی‌اکسیدان در این قهوه باعث تقویت سیستم ایمنی می‌شود و به این دستگاه کمک می‌کند تا با ویروس‌ها و باکتری‌ها بجنگد. طرفداران این قهوه مدعی‌اند که این ویژگی‌ها باعث بالا، تقویت کبد، رفع مشکلات ریوی و حمایت و حفاظت از سیستم تنفسی و گردش خون می‌شود.
  • مدعیانِ مفیدبودن این قهوه می‌گویند که مصرف آن باعث پیشگیری از بیماری‌هایی مانند: دیابت، اختلالات شُش، و حتی سرطان می‌شود.
  • گفته می‌شود که وجود برخی مواد در قهوه گانودرما و زودانزالی به جریان‌افتادن اکسیژن در بدن کمک می‌کند. در نتیجه، انرژی و توان بدن افزایش پیدا می‌کند و از میزان استرس هم کاسته می‌شود. همه‌ی این مزایا درحالی به وجود می‌آید که هیچ‌ یک از عوارض مصرف قهوه عادی هم در فرد به وجود نمی‌آید. تأثیری که این قهوه با ایجاد نشاط و حس سلامت در بدن به وجود می‌آورد، باعث رفع مشکلات روحی و می‌شود.
  • وجود ویژگی‌های آرامش‌بخشی قهوه گانودرما باعث رفع استرس است و به درمان هم کمک می‌کند.
  • این قهوه خواص آرایشی هم دارد و برای رفع عیوب پوستی مانند:‌ آکنه، جای زخم و خطوط هم مورد استفاده است و در رفع آسیب‌های ناشی از نور خورشید هم کاربرد دارد. ضمن اینکه پوست را مرطوب و شاداب نشان می‌دهد.
  • قهوه گانودرما به تقویت حافظه، کاهش تنش و تقویت تمرکز هم کمک می‌کند و در درمان یا تباه‌کننده مانند: و کاربرد دارد.

عوارض جانبی مصرف قهوه گانودرما چیست؟

راجع به مضرات این ماده هم اطلاعات چندانی فعلا در دست نیست. اما امکان بروز عوارضی نظیر: خشکی بینی، گلو و با مصرف آن وجود دارد. اگر مایل هستید که قهوه «گانودرما» را امتحان کنید، به‌ویژه اگر قرص ، داروی ضدانعقاد خون، داروی ضدپلاکت مصرف می‌کنید یا تحت درمان سرطان هستید، حتما با پزشک خود درباره‌ی عوارض قهوه گانودرما صحبت کنید.

یادتان باشد که مصرف زیاد باعث افزایش ضربان قلب و به‌هم‌ریختن نظم خواب می‌شود. ضمن اینکه معده را اذیت می‌کند و موجب برخی مانند ایجاد هم می‌شود. گزارش‌های زیادی از ابتلای افراد به بعد از مصرف محصولات گاندورما ارائه شده است. یکی از این محصولات عصاره‌ی قارچ گاندورما و قارچ بادامی بوده است. محصول دیگری که باعث بروز هپاتیت شده بود، پودر قارچ گاندورما یا لینگژی بوده است. این پودر هم موجب ابتلا به نوعی خطرناک و کشنده از هپاتیت است.

گزارش‌های دیگری هم وجود دارد که براساس آنها، در مصرف این قارچ باید دقت فراوانی به کار گرفته شود، زیرا امکان مسمویت با آن وجود دارد. از همه‌ی اینها گذشته، مکمل‌های رژیمی و گیاهی از سوی سازمان جهانی غذا و دارو مورد تأیید نیستند و مصرف آنها توصیه نمی‌شود؛ زیرا آزمایش‌هایی که روی داروهای شیمیایی انجام می‌گیرد روی این مواد انجام نمی‌شود. در بعضی موارد هم در محصولاتی که با این قارچ تولید می‌شود، موادی به کار می‌رود که روی برچسب آنها عنوان نشده و همین باعث بروز عوارض جانبی مختلف می‌شود.

در آخر

شاید از طعم تلخ قهوه گاندورما خوش‌تان بیاید، اما باید صبر کنید تا روی آنها صورت بگیرد و از مفید و سالم بودن‌شان اطمینان حاصل کنید. اگر خیلی به امتحان‌کردن طعم این قهوه علاقه دارید، قبل از مصرف حتما با پزشک مشورت کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا