کرایه ماشین سواری ساری به تهران

کرایه سواری تهران-ساری ۱ میلیون تومان شد/ سوء‌استفاده برخی شرکت‌ها از نبود نظارت

در حالی کرایه سواری‌ های بین‌شهری مشخص است که برخی شرکت‌های فعال در محورهای شمالی در نبود نظارت دستگاه‌های دولتی از مردم تا ۷ برابر کرایه بیشتر دریافت می‌کنند.

بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا کشور از دوشنبه گذشته به مدت 6 روز به صورت سراسری تعطیل شده است. با احتساب امروز دو روز دیگر از این تعطیلی باقیمانده و در این مدت حتی با اجاره خودروهای سواری شخصی حق تردد بین استانی را نداشته و از ورودی استان‌های مقصد بازگردانده می‌شدند.

با توجه به اقبال عمومی در خصوص سفر به شهرسازی ساحلی دریای خزر، طبق معمول همیشه محورهای منتهی به شهرهای شمالی کشور بلافاصله پس از اعلام تعطیلی دوشنبه 25 مرداد تا اول شهریور دچار ترافیک سنگینی شد. اما این بار پلیس اجازه خروج پلاک‌های بومی را در محورهای برون‌شهری نداد و بسیاری از خودروها مجبور به بازگشت شدند.

 در این شرایط خبر می‌رسد برخی شرکت‌های تاکسیرانی برون‌شهری از عدم نظارت دستگاه‌ها و ارگان‌های دولتی از جمله سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سوء‌استفاده می‌کنند. یکی از مسافران مسیر تهران-ساری در این‌باره می‌گوید: افزایش قیمت‌های چند برابری کرایه سواری‌های بین شهری یکی از معضلات همیشگی مردم بوده است. متاسفانه مسئولان وزارت راه و شهرسازی و سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای نیز در رابطه با تخلف شرکت‌های تاکسیرانی برون‌شهری یا خواب هستند یا این‌که خود را به خواب زده‌اند.

وی بیان کرد:‌ به محض تعطیلی چند روزه تعداد مسافران چند برابر می‌شود؛ در این شرایط مثلا کرایه مسیر تهران-ساری تا قبل از عید 87 هزار تومان بود که حدود یکماهی است به 145 هزار تومان افزایش یافته است. وی ادامه داد: با توجه به این‌که در تعطیلی اخیر هیچ خودرو شخصی اجازه تردد بین استانی را ندارد، 6 شرکت تاکسیرانی مستقر در پایانه شرق نهایت سوء استفاده را از عدم نظارت راهداری و پلیس می‌کنند.

وی گفت: این عدم نظارت باعث شده تا شرکت‌ها برای مسیر 145 هزار تومان تهران-ساری 500 هزار تا یک میلیون تومان از مردم بگیرند. وی با بیان این‌که اگر به پایانه شرق مراجعه کنید می‌گویند برای شهرهای شمالی ماشین نداریم، افزود: این در حالی است که بیرون از پایانه، خودروهای همین شرکت‌ها ایستاده‌اند و مردم را با کرایه چند برابر نسبت به نرخ معمول سوار می‌کنند. وی خواستاری رسیدگی دولت سیزدهم، وزارت راه و شهرسازی و سازمان راهداری به این معضل شد و گفت: از دولت آقای رئیسی انتظار می‌رود با چنین سوء‌استفاده‌هایی که از مردم می‌شود، مقابله کند.

نرخ سواری بین شهری

نرخ تاکسی بین شهری ترمینال تهران شمال

این نرخ مربوط به سواری های سمند یا پژو زرد داخل ترمینال شرق می باشد. اتحادیه سواری کرایه کشور همه ساله نرخ نامه مسیر های کشور را اعلام می نماید. این قیمت بنا به فاصله زمانی تعیین میگردد و راننده های این خودرو ها مجاز هستند حداکثر همین نرخ ها را از شما دریافت نمایند. ضمنا هزینه بیمه و سایر هزینه ها روی همین قیمت ها لحاظ شده است

تهران قائمشهر و بالعکس سرنشین جلو 60000 و عقب 40000 تومان و هزینه دربست ماشین 180000 تومان

تهران آمل و بالعکس سرنشین جلو 52000 و عقب 35000 تومان و هزینه دربست ماشین 157000تومان

تهران بابل و بالعکس سرنشین جلو 56000 و عقب 37000 تومان و هزینه دربست ماشین 167000 تومان

تهران نور و بالعکس جلو 60000 و عقب 40000 تومان و هزینه دربست ماشین 180000 تومان

تهران بابلسرو بالعکس جلو 60000 و عقب 40000 تومان و هزینه دربست ماشین 180000 تومان

تهران رویان و بالعکس جلو 60000 و عقب 40000 تومان و هزینه دربست ماشین 180000 تومان

تهران بهشهر و بالعکس سرنشین جلو 64000 و عقب 43000 تومان و هزینه دربست ماشین 193000 تومان

تهران گرگان و بالعکس سرنشین جلو 79000 و عقب  52000 تومان و هزینه دربست ماشین 235000 تومان

تهران دماوند و بالعکس سرنشین جلو 8000 و عقب 8000 تومان و هزینه دربست ماشین 32000 تومان

تهران فیروزکوه و بالعکس سرنشین جلو 22000 و عقب  15000 تومان و هزینه دربست ماشین 67000 تومان

تهران فریدونکنار و  بالعکس جلو 60000 و عقب 40000 تومان و هزینه دربست ماشین 180000 تومان

تهران بابل از فیروزکوه و بالعکس جلو 60000 و عقب 40000 تومان و هزینه دربست ماشین 180000 تومان

تهران بابلسر از فیروزکوه و  بالعکس جلو 60000 و عقب 40000 تومان و هزینه دربست ماشین 180000 تومان

تهران آمل از فیروزکوه سرنشین جلو 62000 و عقب  41000 تومان و هزینه دربست ماشین 185000 تومان

تهران نور از فیروزکوه سرنشین جلو 65000 و عقب 43000 تومان و هزینه دربست ماشین 194000 تومان

تهران ساری و بالعکس سرنشین جلو 60000 و عقب 40000 تومان و هزینه دربست ماشین 180000 تومان

جهت استعلام قیمت از سایر مسیرها تماس بگیرید.

بلیط اتوبوس ساری تهران

بلیط اتوبوس ساری تهران را همین حالا و با مراجعه به سایت ، در کمترین زمان ممکن بلیط خود را خریداری کنید. تهران پرجمعیت ترین و شلوغترین شهر ایران است که به دلیل تمرکز سازمانها و وزارتخانه ها و مراکز درمانی و آموزشی، در بیشتر اوقات سال میزبان حجم بسیار زیادی مسافر از نقاط مختلف کشور و حتی دنیاست. البته جاذبه های فرهنگی و تاریخی و طبیعی متنوعی نیز در تهران وجود دارد که بستر را برای گردشگران مهیا کرده اند و آماده پذیرایی از مسافرانی هستند که برای تفریح و گردش به تهران می آیند. شما با خرید اینترنتیبلیط اتوبوس، می توانید از خدمات آنلاین ما نظیر سرویس استرداد آنلاین و یا پشتیبانی 24 ساعته استفاده کنید و راحتی در سفر را تجربه کنید. در ادامه با ما همراه باشید و نحوه خرید آنلاین بلیط را فرا بگیرید.

خرید بلیط اتوبوس ساری به تهران

عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات تاثیر بسزایی بر نحوه سفر کردن و گردشگری گذاشته است. با در دسترس بودن هر چه بیشتر اینترنت، افراد بیشتری امکان خرید و فروش آنلاین را پیدا کرده اند. خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ساری به تهران نیز از این قاعده مستثنی نیست و با گسترش شبکه اینترنت در نقاط مختلف کشور، از رونق بسیار زیادی برخوردار شده است. از جمله مزایای این روش خرید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید آنلاین بلیط در هر ساعت و هر مکان

اگر برای تعطیلات به ساری رفته اید ولی هنوز برای برگشت بلیط ساری تهران اتوبوس را تهیه نکرده اید، هیچ جای نگرانی نیست. قرار نیست تفریح و گردش خود را متوقف کنید و به آژانس مسافرتی مراجعه کنید، کافیست به اینترنت دسترسی داشته باشید تا با گوشی هوشمندتان سریعا به سایت بروید و بلیط خود را تهیه کنید. شاید عمده ترین دلیلی که باعث محبوبیت خرید اینترنتی شده است.

خرید بلیط ارزان اتوبوس ساری به تهران

اگر می خواهید برای رفتن به تهران بلیطی ارزان قیمت و در عین حال اتوبوسی خوب پیدا کنید، باید ابتدا جستجوی کاملی در سایتهای مرجع صورت دهید. شاید برخی بخواهند بلیط اتوبوس ساری به تهران را به صورت حضوری خریداری کنند، ولی باید بدانند که در خرید حضوری، امکان جستجو و مقایسه گسترده وجود ندارد و باید با شناخت قبلی یا شانسی یک اتوبوس را انتخاب کنند. البته همه می دانند که بلیط VIP از سایر اتوبوس ها گرانتر است که دلیلش امکانات بیشتر و صندلیهای کمتر آن است.

استردادآنلاین بلیط اتوبوس ساری به تهران

استرداد حضوری بلیط اتوبوس ساری تهران می تواند وقت گیر و هزینه بر باشد، زیرا شما باید تا آژانس مسافرتی یا دفتر شرکت اتوبوسرانی بروید و پس از صرف وقت و هزینه، بتوانید بلیط خود را کنسل کنید. در ضمن، اگر نیمه شب به فکر کنسلی بیفتید، تا صبح کاری از دستتان برنمی آید و باید صبر کنید ولی اگر بلیط را از ما خریده باشید می توانید در هر زمانی که اراده کردید تا بلیطتان را کنسل کنید، سریعا به سایت مراجعه کنید و در همان لحظه عملیات استرداد را انجام دهید. شما هر چه سریعتر کنسلی را انجام دهید، خسارت کمتری نیز باید بپردازید.

پشتیبانی 24 ساعته از بلیط اتوبوس ساری به تهران

برای هر شرکت معتبری که حقوق مشتریان برایش اهمیت دارد و سعی در جلب رضایت آنها دارد، خدمات پس از فروش و پشتیبانی قوی از اهمیت زیادی برخوردار است. از جمله نقاط قوت ما، داشتن تیم پشتیبانی حرفه ای است که در تمامی ساعات شبانه روز، آماده پاسخگویی به مشتریان هستند. فرقی ندارد که چه روزی از سال است، کارشناسان ما حتی در تعطیلات رسمی نیز حاضر و گوش به زنگ هستند. لازم به ذکر است که امکان پشتیبانی 24 ساعته ما برای سایر خدمات نیز در دسترس می باشد.

بهترین زمان برای سفر با اتوبوس از ساری به تهران

تهران در گذشته آب و هوایی مطبوع و باغاتی پر از درختان میوه داشته است ولی با گذشت زمان و ساخت و سازهای گسترده در نقاط مختلف شهر، این باغها نابود شدند و جای خود را خیابانها و برجها و ساختمانهای بلند و کوتاه دادند. امروزه تهران بیشتر به دلیل تجمع وزارتخانه ها، دانشگاهها و مراکز علمی، مراکز درمانی و تحقیقاتی شناخته می شود و بیشتر مسافران برای رسیدگی به امور کاری یا تحصیلی و  یا درمانی به این کلانشهر قدم کی گذارند.

البته، سهم این شهر از مسافرانی که صرفا برای تفریح و گردش می آیند نیز کم نیست. بر خلاف سایر شهرهای توریستی ایران که تعطیلات رسمی پر از مسافر هستند و در ایام کاری خلوت؛ تهران در ایام نوروز یا سایر تعطیلات رسمی خلوت می شود و در روزهای کاری سال، شلوغ است. پس اگر قصد گشت و گذار و تفریح در تهران را دارید، بهتر است بلیط ساری تهران اتوبوس را خریداری کنید و در عید نوروز به این شهر بروید که علاوه بر خلوتی شهر از آب و هوای فوق العاده آن نیز بهره ببرید.

قیمت بلیط اتوبوس ساری به تهران چقدر است؟

در پاسخ به این سوال بهتر است ابتدا به چند فاکتور توجه کنیم که نقش اساسی در تعیین قیمت بلیط ساری به تهران اتوبوس این مسیر دارند: نوع اتوبوس اولین عامل تعیین کننده است. اگر اتوبوس VIP را برای سفر انتخاب کنید، آسایش و راحتی بیشتری در طول سفر خواهید داشت ولی باید هزینه بیشتری نیز پرداخت کنید. از سوی دیگر، امکانات و خدمات ارائه شده در اتوبوس نیز بر قیمت بلیط تاثیرگذار خواهند بود.

چطور رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس ساری به تهران را انجام دهیم؟

اگر قصد خرید بلیط ساری به تهران اتوبوس از سایت را دارید، به نکاتی که در پایین آورده شده اند، دقت کنید:

اول: جستجوی بلیط ارزان

پس از ورود به سایت و وارد شدن به بخش اتوبوس ها، موتور جستجویی در صفحه مشاهده می کنید که با وارد کردن مبدا، مقصد و تایید آن و سپس با ورود تاریخ سفرتان در آن، می توانید لیست کامل اتوبوس هایی که در آن روز به مقصد مورد نظرتان حرکت دارند را مشاهده کنید. شما می توانید قیمتهای مختلف و امکانات اتوبوس ها را با یکدیگر مقایسه کنید و سپس ارزان ترین و بهترین اتوبوس را انتخاب کنید.

دوم: ثبت اطلاعات مسافر ساری تهران

توصیه ما به مشتریان این است که هنگام پر کردن اطلاعات مربوط به مسافر از قبیل نام و نام خانوادگی و شماره ملی، حتما کارت شناسایی آنها را در دست داشته باشید تا هیچ گونه مغایرتی میان اطلاعات وارد شده و اطلاعات مندرج در کارت شناسایی وجود نداشته باشد. در این مرحله، می توانید صندلی خود را نیز انتخاب کنید.

سوم: پرداخت هزینه بلیط اتوبوس از ساری به تهران

مرحله آخر خرید بلیط اتوبوس ساری تهران، پرداخت هزینه بلیط است. این کار از طریق درگاه آنلاین بانکی و کارت بانکی عضو شتاب میسر خواهد بود. شما باید پس از تکمیل پرداخت، منتظر بمانید تا به سایت بازگردانده شوید و کد 12 رقمی بلیط را دریافت کنید.

سفر با اتوبوس ساری تهران چقدر طول می کشد؟

حال که بلیط ساری به تهران اتوبوس را خریداری کرده اید، بهتر است بدانید مسیر جاده ای ساری تهران از زیباترین مسیرهای ایران است که طبیعت زیبای آن هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. علاوه بر این همه زیبایی طبیعی، فاصله میان این دو شهر نیز چندان زیاد نیست و مسافران تنها 5 ساعت در راه خواهند بود.

نکات مهم در خرید آنلاین بلیط اتوبوس ساری تهران

  • قبل از خرید بلیط حتما به قوانین مربوط به انتخاب صندلی و استرداد بلیط را مطالعه کنید.
  • استرداد بلیط ساری به تهران اتوبوس بسیار آسان است و شما تا دو ساعت قبل از حرکت اتوبوس می توانید این کار را انجام دهید.
  • توجه داشته باشید که استرداد بلیط آنلاین نیز درست مانند استرداد حضوری، شامل دریافت خسارت می شود.
  • پس از کسر خسارت طبق قوانین، مابقی پول به حساب خریدار واریز خواهد شد.
  • خرید شما تنها در صورتی صحیح خواهد بود که کد 12 رقمی را دریافت کنید.
  • مجموعه ما مسئول اتفاقات حین سفر شما نیست.
  • میزان بار مجاز برای هر مسافر 20 کیلوگرم است.

ترمینال ساری به تهران

ترمینال دولت ساری به تهران تنها ترمینال رسمی این شهر است که به نقاط مختلف ایران اتوبوس دارد. برای رفتن به این ترمینال باید به بزرگراه ولیعصر ساری مراجعه کنید.

معرفی ترمینال اتوبوس رانی تهران

تهران با دارا بودن چهار ترمینال در چهار گوشه شهر یکی از قویترین سیستم های حمل و نقل برون شهری در ایران را داراست. ترمینال بیهقی یا آرژانتین که در ضلع شرقی میدان آرژانتین واقع شده است در تمام ساعات شبانه روز فعال است و به اکثر نقاط کشور سرویس ارائه می دهد. این ترمینال دارای امکاناتی نظیر مسجد، فروشگاه مواد غذایی، سالن انتظار، خودپرداز، کتابهانه، خانه سلامت، کافی شاپ و رستوران، خشکشویی، اتاق مادر و کودک، خدمات باربری و سرویس بهداشتی است. مسافران می توانند از طریق اتوبوس بی آر تی، تاکسی و مترو به نقاط مختلف شهر تهران دسترسی پیدا کنند.

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز لاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا