تابلو چلنیوم طلایی چیست؟

وقتی بحث قیمت تابلو چلنیوم طلایی پیش کشیده می شود، یکی از مهم ترین و اصلی ترین ابهاماتی که برای مشتریان ایجاد می گردد این است که دلیل این همه تفاوت قیمت در بازار چیست؟ چلنیوم چه ویژگی هایی دارد؟ آیا یک متریال مقاوم در مقابل خوردگی، باران و برودت است؟ آیا می توان از آن در هر محیطی استفاده کرد؟ اگر شما هم برای تبلیغات هرچه بهتر و ایجاد جذابیت های بصری در کسب و کار خود نیاز به یک المان موثر دارید، ما در درجه اول به شما استفاده از این تابلوها را پیشنهاد می کنیم؛ اما چرا و چگونه؟

ایران |پلاستیک

چرا تابلو طلایی؟

اگر دوست دارید که تابلوی چلنیوم شما درخشش زیادی داشته باشد و حس لوکس بودن را به مشتری و خدمات گیرنده القا کند، مدل های طلایی بهترین هستند. البته که به شما حق می دهیم نگران رنگ پریدگی و یا کاهش کیفیت و نوردهی آن باشید. در این مورد هم در ادامه فاکتورهای انتخابی را شرح خواهیم داد. اما شما می توانید تابلوها را بر حسب نیاز خود با فونت های متنوع، طرح ها و نمونه کاری که طراح در اختیار شما قرار می دهد انتخاب کنید. این می تواند گرد، لوزی، مربع و … باشد.

این تابلوها در نهایت چشم هر شخصی را به خود جذب می کنند و همیشه در روان شناسی فروش، یکی از اصلی ترین و مهم ترین مسائل، حفظ پرستیژ کاری و استفاده از المان های جامع تبلیغاتی است. به طبع تابلو چلنیوم طلایی یکی از بهترین و ایده آل ترین ها است.

تابلو چلنیوم طلایی چیست؟

چلنیوم چند سالی است که وارد بازار تابلوسازی در تهران شده و محبوبیت زیادی را هم به دست آورده است. هم لوکس و زیبا است و هم مقاوم و باکیفیت! از متریال نازک آلومینیوم ساخته می شود و عبارتی که موجب تشکیل نام این محصول شده است نیز پیوستی از چنل (کانال) و یو خواهد بود.  برای اولین بار در دنیا در سال 2000 میلادی مورداستفاده قرار گرفت. البته در ابتدا طرح های ساده ای روی آن اجرا می شد، اما پس از گذشت مدتی طرح های زیادی راهی بازار شد که یکی از خاص ترین و لوکس ترین آنها، تابلو طلایی چلنیوم بود. طرح آن روی نرم افزارهای دسکتاپ اجرا شده و سپس با استفاده از دستگاه CNC برش داده می شود. این برش ها بسیار دقیق و با نرخ خطای 99.99 کنترل می شود.

جنس رویه این تابلو از پلکسی گلاس و برای ساخت پرداخت نور در زیر آن از SMD و LED استفاده می شود. همین طور پلاستیک فشرده یا PVC نیز یکی دیگر از محبوب ترین متریال هایی است که موجب ساخت و پرداخت این محصول می شود.

ایران |پلاستیک

ویژگی های تابلو چلنیوم طلایی

تابلو چلنیوم به دلیل ویژگی های عالی و قابلیت های زیادی که دارد، در دنیا و ایران تبدیل به یکی از ترندهای تابلوسازی شده است. هم در مدل نوردار و هم بدون نور و ایستا قابل تهیه است. از آنجایی که در مقابل اکسید و خوردگی مقاوم است، در هر محیطی حتی بیرون از ساختمان هم قابل نصب خواهد بود.

  1. این تابلوها پس از گذشت مدتی تغییر شکل نمی دهند و با تمامی شرایط آب وهوایی حتی مرطوب و شرجی هم سازگار هستند.
  2. کیفیت ساخت این متریال فوق العاده بالا است و حس لوکس بودن و اعتماد را به مشتری شما القا می کند.
  3. در این تابلوها از نوارهای اسفنجی استفاده شده است، در نتیجه نه در اثر گرد و غبار و رطوبت و نه هیچ چیز دیگری دچار آسیب نمی شوند.
  4. این تابلوها در ابعاد و اندازه های مختلف و با تنوع فوق العاده عرضه می شوند و این یکی از مهم ترین مزیت ها در مورد آن هاست.
  5. مصرف برق این تابلوها، در صورتی که نوع نوردار آن را انتخاب کنید بسیار کم است؛ در آنها از کم مصرف ترین لامپ دنیا یعنی SMD استفاده می شود.
  6. روکش های مورداستفاده در حروف این تابلوها باعث می شود که حتی روی آنها خط و خش هم به وجود نیامده و کیفیت خود را برای چند دهه حفظ کند.

ایران |پلاستیک

روش های تشخیص کیفیت تابلو چلنیوم طلایی

علاوه بر فاکتور قیمت تابلو چلنیوم طلایی، روش های دیگری وجود دارد که شما به عنوان یک خریدار، دلیل تفاوت قیمت را درک کرده و بتوانید تابلو چلنیوم اصل را از تقلبی و درجه چند چینی تشخیص دهید.

رنگ پذیری

یکی از مهم ترین موضوعات در بحث خرید تابلو طلایی چلنیوم، توجه به رنگ پذیری آن است که معمولا در تابلو سازی در تهران مورد توجه زیادی قرار میگیرد. این رنگ در همان ابتدا ثبات خود را به نمایش می گذارد و پررنگ تر از نمونه های تقلبی است. (برای تشخیص کیفیت می توانید تصاویر مقایسه چلنیوم اصل و تقلبی را بررسی کنید)

ضخامت تابلو طلایی چلنیوم

لبه مدل های چینی معمولاً ضخامت کمتری دارد؛ در نتیجه در مقابل فشار نیز ضعیف تر بوده و حتی ممکن است به راحتی روی آنها حفره ایجاد شود. پس توجه داشته باشید که دلیل بیش از حد ارزان بودن قیمت تابلو چلنیوم طلایی در برخی مراکز، این است که از متریال نازک تر، ظریف تر و به طبع ضعیف تر استفاده می کنند. در بهترین حالت، پس از مدتی تابلو چلنیوم به دلیل قرارگرفتن در مقابل برودت و حرارت دچار خمش و فشار می شود.

جنس پنل و ظرافت برش ها

صفحه رویی این محصول همان طور که اشاره شد از پلکسی گلاس است. حروف برجسته هم از PVC و یا چوب خواهند بود و البته در مقابل، جنس بدنه و بخش های جداره ای شکل از آلیاژ مقاوم آلومینیوم در مقابل اکسید و خوردگی است. نقصان و عدم استفاده از آلومینیوم می تواند باعث شود که تابلوی طلایی و به ظاهر زیبای شما پس از مدتی دچار خوردگی شده و به طبع انعطاف پذیری آن نیز سبب می شود که حالت نرمال را از دست بدهد.

منبع : ای بی سی مگ

دکمه بازگشت به بالا