روش های کسب درآمد با دیسنترالند (مانا)

دیسنترالند یکی از محبوب ترین پروژه های متاورسی غیرمتمرکز بازار است که کاربران می توانند با انجام بازی ها و یا فروش زمین و ملک، در آن کسب درآمد داشته باشند.

ارز |ارز دیجیتال

در دیسنترالند کاربران می توانند با استفاده از ارز دیجیتال مانا املاک دیجیتالی را بخرند و بفروشند، آثار هنری دیجیتالی ایجاد کنند، آیتم های خود را بسازند و یا به فعالیت های مختلفی مانند بازاریابی مشغول شوند و با انجام این فعالیت های مجازی به کسب درآمد برسند.

در حالی که هدف اصلی دیسنترالند و ارز دیجیتال مانا خرید و فروش زمین های مجازی است، اما این متاورس فرصت های بسیار بیشتر و متنوعی را برای کسب درآمد در اختیار علاقه مندان قرار داده است که هرکدام نحوه عملکرد و شرایط مخصوص به خود را دارند.

چگونه با ارز دیجیتال مانا کسب درآمد داشته باشیم؟

برای کسب درآمد در دیسنترالند، می توانید همانند سرمایه گذاری و ترید در دیگر ارز های دیجیتال بازار با خرید و فروش مانا (MANA) شروع کنید. مانا توکن بومی متاورس دیسنترالند است و در فعالیت های مختلفی مانند خرید و فروش زمین های مجازی مورد استفاده قرار می گیرد.

این ارز دیجیتال تحت تاثیر اخبار مختلف پیرامون پروژه دیسنترالند و براساس عرضه و تقاضا نوسانات قیمتی را تجربه می کند و این نوسانات قیمتی این فرصت را برای تریدر های بازار ایجاد می کند تا با خرید و فروش آن به کسب سود برسند.

در این روش کافی است تا نقاط مناسب ورود و خروج را شناسایی کنید و با خرید مانا به قیمت کم و فروش به قیمت بالا، از تفاوت قیمتی ایجاد شده به سود برسید.

در دیسنترالند خرید توکن های LAND نیز امکان پذیر است، این توکن ها در واقع زمین های مجازی دیسنترالند هستند و می توانید همانند سرمایه گذاری در زمین های واقعی، این زمین های مجازی را خریداری کنید و سپس آن ها را به فروش برسانید و یا اجاره دهید.

زمین های دیسنترالند تنوع زیادی دارند و عوامل مختلفی مانند موقعیت آن ها و همچنین نزدیک بودن به مناطق شلوغ و محبوب در ارزش آن ها اثرگذار است. در حالی که یک زمین مجازی هم اکنون ممکن است ارزش زیادی نداشته باشد، اما در آینده و با توسعه و گسترش استفاده از دیسنترالند این امکان وجود دارد که یکی از افراد مشهور جهانی نزدیک زمین شما سرمایه گذاری کند و به همین دلیل ارزش زمین شما به یکباره چند برابر شود و سود بسیار خوبی را نصیب شما کند.

در این زمین ها فعالیت های مختلفی مانند نمایش تبلیغات امکان پذیر است و اگر زمین شما موقعیت خوبی داشته باشد، می توانید از شرکت های مختلف جهانی تبلیغ قبول کنید و از این راه کسب درآمد داشته باشید.

روش های کسب درآمدی در دیسنترالند و با ارز دیجیتال مانا بسیار متنوع است و محدود به خرید و فروش توکن های دیجیتالی نمی شود.

طراح مد

اگر به طراحی سه بعدی علاقه دارید، در دیسنترالند این امکان برای شما وجود دارد که به یک طراح مد تبدیل شوید و برای آواتار های کاربران لباس های مختلف طراحی کنید. این لباس ها به شکل NFT ایجاد می شوند و سپس آن ها را می توانید به فروش برسانید و ارز دیجیتال مانا در ازای آن دریافت کنید.

کاربران در محیط مجازی متاورس به زیبایی آواتار خود اهمیت زیادی می دهند و طراحی مد و ساخت لباس های جذاب و پرطرفدار می تواند خریداران بسیاری را به فروشگاه آیتم های شما جلب کند. با این حال ساخت و عرضه لباس نیز پیچیدگی های خود را دارد و برای شروع فعالیت و عرضه آیتم های خود نیازمند پرداخت مقداری ارز دیجیتال مانا هستید که می تواند سود شما را تحت تاثیر قرار دهد و این فعالیت را مناسب تمام کاربران نکند.

برگزاری رویداد

همانند دنیای واقعی، در دیسنترالند نیز این امکان برای کاربران فراهم شده است تا رویداد های مختلفی مانند کنسرت های مجازی، کلاس آموزشی و نمایشگاه های مختلف را برگزار کنند و از این راه کسب درآمد داشته باشند.

به عنوان مثال می توانید در زمین خود یک کلاس آموزشی برگزار کنید و سپس برای شرکت در این کلاس از کاربران ورودی به شکل ارز دیجیتال مانا دریافت کنید. برخی از برگزار کنندگان این رویداد ها همچنین جوایزی را برای شرکت کنندگان در نظر می گیرند تا نرخ مشارکت را افزایش دهند. این رویداد ها به نفع تمام طرفین است و می تواند فرصت های مختلفی را برای کسب درآمد، تجربه و دانش برای شرکت کنندگان و برگزارکنندگان به همراه داشته باشد.

ارز |ارز دیجیتال

فریلنسری

در دیسنترالند کاربران این امکان را دارند تا هرآنچه نیاز دارند را بسازند و با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند. به همین دلیل فرصت های کاری متنوعی نیز ایجاد شده است و افراد فریلنسر می توانند شغل های مختلفی مانند طراحی لباس، طراحی آیتم، طراحی های گرافیکی و ده ها مورد دیگر را از شرکت ها و یا صاحبان کسب و کار ها قبول کنند.

بسیاری از صاحبان کسب و کار ها در فضا های مجازی نیازمندی های خود را اعلام می کنند و افراد علاقه مند و ماهر می توانند از این فرصت های کاری استفاده کرده و به کسب درآمد برسند. به عنوان مثال هنرمندان می توانند با برگزارکنندگان محبوب کنسرت مجازی همکاری داشته باشند و در ازای دریافت مبلغی به شکل ارز دیجیتال مانا، برای علاقه مندان موسیقی اجرا کنند.

جمع بندی

ارز دیجیتال مانا و متاورس دیسنترالند امروزه ده ها فرصت متنوع را برای کسب درآمد و کار کردن مجازی در اختیار علاقه مندان قرار داده اند و شما نیز می توانید با توجه به شرایط، علایق و نیاز های خود به یک فعالیت مشغول شوید و درآمد داشته باشید.

یکی از ساده ترین روش های سرمایه گذاری در متاورس دیسنترالند، خرید و فروش ارز دیجیتال مانا است که می تواند سود بسیار خوبی برای شما در نوسانات قیمتی داشته باشد.

علیرضا اصیلی

علیرضا اصیلی فعال حوزه دیجیتال مارکتینگ و علاقمند به حوزه کریپتو کارنسی است. مقالات اون در زمینه کریپتو کارنسی در وبسایت سرمایکس و بسیاری از خبرگزاری‌ها منتشر شده است.
دکمه بازگشت به بالا