آرایشگاه تخصصی کاشت ناخن

بهترین سالن کاشت ناخن در تهران کجاست؟ معرفی بهترین ناخن کار (۱۴۰۲)

پیدا کردن بهترین سالن زیبایی تهران و بهترین ناخن کار که در حال حاضر در هر کوچه و خیابانی از آن یک سالن ناخن در حال ارائه خدمات است دغدغه گروهی از افراد است که تصمیم گرفتیم در این مقاله آن را حل و فصل کنیم. در این مقاله به معرفی بهترین سالن های کاشت ناخن در تهران می پردازیم.

کاشت ناخن دست و پا

کاشت ناخن یکی از روش های رایج برای زیباتر کردن ناخن ها و دست ها است. هم چنین کاشت ناخن، به ناخن ها فرم و قد دلخواه را میدهد.خیلی از خانم ها برای اصلاح فرم ناخن هایشان ،رفع نواقص و بدرنگی صدف ناخن از کاشت ناخن استفاده میکنند. بعضی افراد هم ناخن های ضعیفی دارند و یا به دلایل مختلف ناخن هایشان رشد نمیکند که کاشت ناخن را انتخاب میکنند. کاشت ناخن روش های مختلفی دارد .مثل کاشت با پودر و کاشت با ژل خودِ کاشت با پودر هم به دو روش انجام می شود .

یکی با تیپ و دیگری با فرمر در کاشت پودر از پودر و لیکوئید های مناسب کاشت ناخن که در بازار موجود است استفاده میشود . در کاشت پودر با تیپ بعد از انجام زیر سازهای ناخن مثل سوهان کشی اولیه تیپ چسبانده میشود سپس مواد کاشت که ترکیبی از پودر و لیکوئید است با استفاده از قلم روی ناخن ها قرار میگیرد.در نهایت سوهان کشی انجام میشود که تکمیل کننده ی کار است . فرم و قد ناخن ها در کاشت سلیقه ای است.

در ضمن باید توجه داشت که در کاشت ناخن از پرایمر ها و ضد قارچ ها استفاده شود. در کاشت با فرمر به جای تیپ از فرمر برای قد دادن و کاشت استفاده میشود . مواد کاشت که ترکیبی از پودر و لیکوئید است روی فرمر قرار میگیرد و در نهایت سوهان کشی انجام میشود .در کاشت با پودر میتوان از پودر های رنگی هم استفاده کرد. حتی میتوان از پودر با دو رنگ استفاده کرد که کاشت بیبی بومر نامیده میشود . تفاوت کاشت بیبی بومر فقط در دو رنگ بودن پودر است. کاشت با تیپ و فرمر هر دو پیشنهاد میشوند و از نظر استحکام و زیبایی هر دو مورد تایید هستند و بنا به سلیقه ی افراد انتخاب میشوند .

کاشت دیگری که از آن نام بردیم کاشت ژل یا پُلی ژل است . این کاشت جدیدترین نوع کاشت است که زیبایی چندین برابری نسبت به کاشت های دیگر دارد ولی به دلیل استفاده ی زیاد از ژل کمی هزینه ی بالاتری دارد . هم چنین این کاشت برای افرادی توصیه میشود که به لیکوئید و یا پرایمر حساسیت دارند. در انتهای کاشت ژل هم سوهان کشی انجام میشود و ناخن ها فرم و قد دلخواه را میگیرند. از رایج ترین فرم های ناخن میتوان به گلدانی ،مربع و تیز اشاره کرد.

حتما توجه داشته باشید که کاشت ناخن را به افراد متخصص و با تجربه بسپارید و مجموعه ای را انتخاب کنید که سلامت و زیبایی ناخن ها برایشان در الویت است . از کاشت ناخن پا هم میتوان برای زیباتر کردن ناخن های پا و رفع نواقص فرم ناخن و یا بدرنگی صدف ناخن ها استفاده کرد و همینطور کاشت ناخن در زیباتر نشان دادن پا و ناخن ها نقش زیادی دارد .به خصوص در فصل تابستان که اغلب خانم ها از کفش های تابستانی استفاده میکنند کاشت ناخن پا طرفدارای بیشتری پیدا میکند. خیلی از خانم ها رشد ناخن های پاهایشان به آرامی صورت میگیرد و یا ناخن های ضعیفی دارند که خیلی زود میشکند که کاشت ناخن را به آن ها توصیه میکنیم .

کاشت ناخن پا هم مانند دست هم با پودر قابل اجراست و هم با ژل. در کاشت ناخن پا، فقط ناخنِ انگشت های شصت پا کاشته میشود و با ناخن های دیگر کاری نداریم . و کاشت فقط مناسبه ناخن های انگشت شصت پا است . پس از انجام زیر ساز های ناخن از پرایمر ها و ضد قارچ ها استفاده میشود .‌ سپس مواد با استفاده از تیپ روی ناخن ها گذاشته میشود و سوهان کشی نهایی انجام میشود . در کاشت با ژل هم میتوان گفت افرادی که به مواد کاشت پودر حساسیت دارند از روش کاشت با ژل استفاده میکنند که هم زیبایی چندین برابری نسبت به کاشت پودر دارد وهم ظرافت بیشتری .

در کاشت با ژل فقط از ژل استفاده میشود به همین دلیل هزینه ی بیشتری نسبت به کاشت پودر دارد. نکته ی قابل توجهی که در کاشت ناخن پا باید در نظر گرفت و خیلی از ناخن کار ها از آن اطلاع ندارند این است که اصلا نباید از پودر های هلویی برای کاشت ناخن پا استفاده کرد . پا چون زمان زیادی در کفش است ممکن است کاشت، باعث ایجاد قارچ روی ناخن ها کند .به همین دلیل حتما باید از پودر ساده و یا بی رنگ برای کاشت ناخن پا استفاده کرد.

طراحی و دیزاین ناخن

طراحی ناخن یکی از متنوع ترین و جالب ترین بخشِ کاشت ناخن است. طراحی ناخن امروزه طرفداران زیادی دارد و با هر سلیقه ای انواع طراحی ها وجود دارد.طراحی ناخن را هم روی ناخن طبیعی و هم روی ناخن کاشت میتوان انجام داد. برای طراحی ناخن از انواع لاک ژل ها و قلم استفاده میشود.طراحی ناخن انواع مختلفی دارد مثل طراحی آبرنگی،طراحی برجسته،طراحی های هولوگرامی ،طراحی همراه با دیزاین،طراحی های کارتونی،طراحی ماربل و سنگی ،فرنچ و انواع آن،طراحی های مات،ایربراش ها. هر روز انواع جدیدتر و پیشرفته تری از طراحی ها رویت میشود و تعداد بی شماری از انواع طراحی های ناخن وجود دارد.

دیزاین ناخن هم مثل طراحی ناخن انواع مختلفی دارد. به طور مثال دیزاین روی ناخن با سنگ و نگین ،دیزاین ناخن با استفاده از طراحی های گل برجسته، دیزاین های زیر کاشت،دیزاین با فویل ،دیزاین با داستر یا کروم (مشابه اکلیل ولی خیلی ریز). در دیزاین های زیر کاشت با توجه به سلیقه ،هر دیزاینی را میشود زیر کاشت کار کرد.

طریقه کاشت دیزاین ها به این صورت است که لایه ای از مواد روی ناخن گذاشته میشود و دیزاین ها روی مواد قرار میگیرند و باز هم مواد روی دیزاین ها را پوشش میدهد.و بعد از سوهان کشی برای این که دیزاین ها درخشندگی داشته باشند و  ناخن جلوه ی زببایی پیدا کند حتما از  کاور ژل (ژل بی رنگ ) باید برای روی ناخن استفاده شود

لیست بهترین ناخن کار تهران

در ادامه به معرفی لیست ۸ تایی از بهترین سالن تخصصی ناخن در تهران در مناطق سعادت آباد، تهران پارس، دیباجی، ستارخان و شهرآرا به همراه مشخصات تماس و آدرس اون به همراه معرفی پیج بهترین ناخن کار در تهران خواهیم پرداخت که میتونین از خدماتشون استفاده کنین.

 • سالن آرایش و زیبایی و مرکز کاشت ناخن مونا یزدانی
 • مرکز تخصصی کاشت ناخن و سالن زیبایی گل سرخ
 • مرکز کاشت ناخن و سالن زیبایی الیکا احمدیان
 • سالن زیبایی و خدمات تخصصی ناخن گلاریس غرب
 • مرکز تخصصی کاشت ناخن طرلان
 • سالن زیبایی و مرکز تخصصی کاشت ناخن پردیسان
 • سالن کاشت ناخن آرلا ستارخان

خدمات ناخن شامل چه مواردی می شود؟

امروزه اکثر سالن های زیبایی دارای خدمات ناخن می باشند. خدمات قابل ارائه ناخن به شرح زیر می باشد:

 • مانیکور کردن ناخن
 • کاشت ناخن
 • کاشت با پودر
 • کاشت ژله‌ای ناخن
 • خدمات دیزاین و طراحی ناخن
 • لمینت ناخن
 • ژلیش ناخن
 • مانیکور
 • پدیکور
 • لاک زدن
 • ترمیم و تقویت ناخن
دکمه بازگشت به بالا