هویت خالق بیت کوین همچنان در هاله‌ای از ابهام؛ مخترع خودخوانده به جعل سند اعتراف کرد!

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” هویت خالق بیت کوین همچنان در هاله‌ای از ابهام؛ مخترع خودخوانده به جعل سند اعتراف کرد! ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش خبرآنلایناین اعتراف نتیجه یک دعوای حقوقی بین رایت و اتحادیه ثبت اختراع باز ارزهای دیجیتال (COPA) بود.
طبق گزارش‌ها، رایت تحت بازجویی‌های متقابل به جعلی بودن چندین سندی اعتراف کرده که به عنوان مدرک برای اثبات اینکه ساتوشی ناکاموتو است، ارائه کرده بود. این افشاگری پس از آن صورت گرفت که تیم حقوقی COPA به تناقضات و ناهماهنگی‌ها در مقالات اشاره کرد، از جمله اشاره به سبک‌های فونت و فناوری‌هایی که ظاهراً در زمانی که رایت ادعا می‌کرد این اسناد ایجاد شده‌اند، وجود نداشتند. رایت این تناقضات را با عوامل متعددی مانند اشتباهاتی که وکلای قبلی روی پرونده کار می‌کردند، توضیح داد.

رمز ارز نیوز نوشت:اتحادیه COPA، با حمایت افراد بانفوذ در دنیای رمزارز، از جمله جک دورسی، که یکی از بنیانگذاران توییتر است، در تلاش است تا ادعاهای رایت مبنی بر وجود شواهد قانع‌کننده برای اینکه او ساتوشی است، را رد کند.
اعتراف اخیر رایت به اعتبار او آسیب زیادی وارد می‌کند، به ویژه با توجه به اینکه او یک متخصص امنیت اطلاعات است. در واقع، با این اعتراف، دادگاه از قابلیت‌های فنی رایت، مانند توانایی او در تغییر فراداده‌های سند – که مسلماً توسط او به دانشجویان دانشگاه‌های مختلف تدریس می‌شد، آگاه شد. به این ترتیب، با توجه به اینکه هر سندی که رایت در دفاع از خود ارائه می‌کند، در این شرایط زیر سوال می‌رود، روند این پرونده پیچیده‌تر خواهد شد.

۲۲۰

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و دانش فنی وسیع هستم که با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و رویکردهای تحلیلی، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با قدرت تفکر و تحلیل بالا ارائه دهم. هدفم این است که شما را در درک بهتر مسائل اقتصادی یاری دهم و به شما اطمینان دهم که از بهترین منابع و تحلیل‌ها استفاده می‌کنید.
دکمه بازگشت به بالا