شخصیت کارتونی سگ های نگهبان

رایدر قهرمان اصلی کارتون سگ های نگهبان

لباس مرد عنکبوتی قیمت: رایدر پسری 10 ساله و فرمانده گشت پنجه‌ای است. در این کارتون خبری از پدر و مادر رایدر نیست و او به تنهایی به همراه چند سگ باهوش که هر یک دارای مهارتی هستند در یک برج شیشه‌ای زندگی می‌کنند. رایدر و توله سگ‌هایش در زمان بحرانی برای شهروندان خدمات‌رسانی می‌کنند و سگ‌ها، رایدر را فرمانده رایدر خطاب می‌کنند.

 چیس؛ پلیس مهربان شهر

قیمت لباس بتمن: چیس یک سگ باهوش و زرنگ با نژاد شفرد آلمانی است که نقش پلیس را برعهده دارد و سر گروه سگ‌ها محسوب می‌شود. چیس هفت ساله است و در همه‌ی ماموریت‌ها حضور فعال و پررنگ دارد. حس بویایی او خیلی قوی است، اما به بوی گربه‌ها حساسیت دارد.

سگ پلیس چیس نقش سگ پلیس را به عهده دارد. چیس یک سگ زرنگ و باهوش و از نژاد شفرد آلمانی است. او حس بویایی خیلی قوی دارد اما به بوی گربه ها حساسیت دارد. سگ نگهبان چیس فقط هفت سال سن دارد.

 راکی؛ دانشمند و عقل کل

لباس شخصیت کارتونی: در کارتون سگ های نگهبان مغز متفکر و خلاق گروه راکی است. راکی یک سگ چند نژادی بوده و شش سال دارد و در ذهن او پر از ایده‌های خلاقانه است. هر جا گشت پنجه‌ای با مشکل روبرو شود، راکی با هوش بالایی که دارد، راه حل را پیدا می‌کند.

سگ باهوش راکی شش سال دارد و پر از ایده های خلاقانه است. او از حمام کردن خوشش نمی آید و به هیچ وجه دوست ندارد خیس شود. هر جا و در هر مأموریتی سگهای نگهبان با مشکل مواجه شوند، راکی راه حل را با هوش بالای خود پیدا می کند.

راکی کار بازیافت و نجاری را به خوبی می‌داند. نقطه ضعف این سگ خاکستری و سفید، آب است؛ او از حمام کردن خوشش نمی‌آید و از خیس شدن بیزار و فراری است.

 مارشال؛ قهرمان آتش

سگ آتش‌نشان گروه امداد و نجات کارتون سگهای نگهبان کسی نیست جر مارشال شجاع و ماجراجو که پنج سال سن دارد. مارشال برای ماموریت و چالش‌های بزرگ همیشه آماده است. البته باید گفت این سگ خالدار گاهی اوقات دست‌وپا چلفتی و بازمزه می‌شود که بچه‌ها را به خنده می‌اندازد.

سگ آتشنشان مارشال سگ آتشنشان گروه امداد و نجات سگهای نگهبان است. مارشال خیلی شجاع و پر شر و شور است اما گاهی کمی دست و پا چلفتی و البته بامزه می شود. مارشال فقط پنج سال سن دارد اما برای مأموریت های بزرگ همیشه آماده است.

هرجا آتشی به پا شود یا کسی به دردسر بیفتد، مارشال خیلی سریع آماده و حاضر برای کمک‌رسانی خواهد بود.

 زوما؛ سک بازیگوش تیم

زوما سگ امدادونجات آبی و پر شوروشوق گروه است. این توله سگ فعال پنج سال دارد و برخلاف راکی عاشق آب است. یکی از سرگرمی‌های زوما سربه‌سر گذاشتن و شوخی با سگ‌های جدی است.

سگ نجات آبی زوما یک توله سگ پنج ساله بسیار شاد و سرحال است که برعکس راکی عاشق آب است. از این رو سگ امداد ساحلی است و در تیم پاپاترول مسئول نجات آبی است. یکی از سرگرمی های او این است که با سگ های خیلی جدی تر شوخی می کند.

زوما را می‌توان پرانرژی‌ترین و پرشوور‌ترین سگ در این گروه قهرمانانه دانست که هر جا حضور داشته باشد، باعث شادی و نشاط افراد و هم تیمی‌هایش می‌شود.

 اسکای؛ بهترین کاراکتر در کارتون سگهای نگهبان

این توله هم مثل بقیه سگهای نگهبان ویژگی خاص خودش را دارد و وظیفه‌ خلبانی بر عهده‌ی اوست. اسکای بسیار شجاع، جسور و البته پر از شیطنت و مهربانی است. از بهترین سرگرمی‌های اسکای این است که سگ‌های بزرگ‌تر از خودش را دست می‌اندازد. اسکای عاشق ورزش اسنوبورد است و زمانی که در حال انجام ماموریت نباشد، به انجام این ورزش یا بازی‌های ویدیویی مشغول می‌شود.

سگ شجاع سگ نگهبان اسکای یک توله سگ باهوش و جذاب است که سگ های بزرگتر از خود را خیلی اذیت می کند و سربه سر آنها می گذارد. اما سگی جسور، بی باک، چابک و سریع است. اسکای عاشق اسنوبورد است و وقتی که مأموریتی در کار نباشد اوقات فراعت خود را به این ورزش و بازی های ویدئویی می پردازد.

 رابل؛ قوی اما مهربان

همیشه در بیش‌تر کارتون‌ها یک نفر نسبت به بقیه قوی‌تر است. در این کارتون هم رابل قدرت بیش‌تری نسبت به بقیه سگ‌ها دارد. رابل به عنوان کارگر راه و ساختمان در گروه خدمات‌رسانی می‌کند. این سگ تپل و بامزه گشت پنجه‌ای، عاشق خوراکی و غذاهای خوش‌مزه است.

سگ بامزه و توپول گروه پاپاترول است.

البته گول ظاهر بامزه او را نخورید، به وقت انجام کارهای سنگین، هیچ‌کس به پای قدرت او نمی‌رسد.

هاپو رباتی

هاپو رباتی با اینکه ربات است، ولی نقش مهمی در کارتون سگهای نگهبان ایفا می‌کند. هاپو رباتی به عنوان راننده‌ اتوبوس گشت پنجه‌ای یا راننده‌ پایگاه هوایی گشت پنجه‌ای به تیم کمک می‌کند.

اهمیت کار هاپو رباتی در این است که اگر نباشد، اعضای تیم نمی‌توانند به موقع به ماموریت‌های خودشان برسند.

 

اتوبوس |بازی

اورست؛ سگ کوهستان

اورست سگ کوهستان گروه پاپاترول و سورتمه ‌کش سیبری است. او به کوهنوری علاقه زیادی دارد و اگر در حال انجام ماموریت نباشد، بدش نمی‌آید به این سرگرمی بپردازد. اورست هنگام ماموریت‌ها یا مشکلاتی که در برف و بوران اتفاق می‌افتد، کمک بسیار خوبی برای سایر اعضای تیم است.

سگ کوهستان و عاشق کوهنوردی است چون می تواند از دیوار راست بالا برود!

 رکس از دیگر شخصیتهای کارتون سگهای نگهبان

از اعضای دیگر گشت پنجه‌ای، رکس است، ولی نقش آن نسبت به سگ‌های دیگر کم رنگ‌تر به چشم می‌آید. رکس سگ کوه برنیز بوده و متخصص دایناسورها است.

ترکر

هر موقع بحث جنگ در میان باشد، ترکر نفر اول گروه گشت پنجه‌ای است. ترکر یک سگ چیواوای قهوه‌ای-سفید رنگ کارتون بوده و در ماموریت‌های جنگی به سگ های نگهبان کمک می‌کند

 

دکمه بازگشت به بالا