زلنسکی: جنگ به داخل روسیه کشیده می‌شود

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” زلنسکی: جنگ به داخل روسیه کشیده می‌شود ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

انتظار |اوکراین

به نقل از شبکه العربیه، ولودیمیر زلنسکی، رییس جمهور اوکراین روز یکشنبه در جریان بازدید از شهر غربی ایوانو-فرانکیفسک گفت: حملات روسیه در میدان جنگ با شکست مواجه شده است. امروز پانصد و پنجاه و دومین روز «عملیات ویژه» است که در آن، رهبری روسیه انتظار داشت یک الی دو هفته طول بکشد.

زلنسکی ادامه داد: به مرور، جنگ به قلمرو روسیه، به مراکز مهم و پایگاه‌های نظامی آن بر می‌گردد و این روندی گریزناپذیر، عادی و مطلقا منصفانه است.

در ساعات گذشته امروز، پهپادهای اوکراینی پایتخت روسیه را هدف قرار دادند. وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که یک پهپاد در هوا تخریب شد و دو پهپاد دیگر نیز در این شهر ساقط و منهدم شدند.

ایگور کوناشنکوف، سخنگوی وزارت دفاع روسیه امروز گفت که نیروی هوایی این کشور ۴۴ پهپاد اوکراینی را طی روز گذشته سرنگون کرد.

علاوه بر این، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که اوکراین تلاش کرده بود شبانه با ۲۵ پهپاد به تاسیساتی در کریمه حمله کند که ۱۶ فروند از این پهپادها توسط نیروی هوایی منهدم شدند و ۹ فروند دیگرشان از طریق جنگ الکترونیکی ساقط شدند.

310310

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا