توضیح پلیس درباره ویدیوی تیراندازی در اهواز/ دستگیری ۱۸ نفر 

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” توضیح پلیس درباره ویدیوی تیراندازی در اهواز/ دستگیری ۱۸ نفر  ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

اشرار |اهواز

بیگ نیوز/خوزستان فرمانده انتظامی اهواز درباره انتشار ویدیویی از عاملان تیراندازی گفت: این ویدیو مربوط به درگیری طایفه‌ای بوده و ۱۸ نفر از عاملان درگیری و تیراندازی دستگیر شدند.

سرهنگ حسین زلقی در بیان جزییات این خبر گفت: ویدیوی منتشر شده از عاملان تیراندازی مرتبط به درگیری طایفه‌ای در چند ماه پیش بوده است که در همان تاریخ افراد مزبور شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش بیگ نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ زلقی با اشاره به اینکه ماموران پلیس در عملیاتی منسجم ۱۸ نفر از عاملان درگیری و تیراندازی را دستگیر کردند، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی اهواز تصریح کرد: مخلان نظم و امنیت، عوامل ناامنی، اشرار و کسانی که بخواهند به هر نحوی خدشه‌ای به امنیت آحاد مردم وارد کنند بدانند، پلیس قاطعانه با آن‌ها برخورد خواهد کرد. 

انتهای پیام 

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا