برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم به صورت حضوری و الکترونیکی

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” ana.ir ” در مورد مقاله ” برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم به صورت حضوری و الکترونیکی ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

رئیس دانشگاه پیام نور خبر داد؛

برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم به صورت حضوری و الکترونیکی

رئیس دانشگاه پیام نور از برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ به صورت حضوری و الکترونیکی خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، تقی زاده، رئیس دانشگاه پیام نور اظهار کرد: یکی از مزیت‌های مهم آموزشی دانشگاه برگزاری امتحانات متمرکز و استاندارد است و دانشگاه طبق سنوات گذشته به صورت حضوری امتحانات تخصصی را در مراکز و واحد‌ها برگزار خواهد کرد.

وی همچنین درباره آزمون‌های دروس عمومی افزود: امتحانات دروس عمومی به صورت الکترونیکی و طبق برنامه مشخص شده برگزار می‌شوند.

 تقی زاده به افزایش آزمون‌های الکترونیکی دانشگاه اشاره کرد و گفت: دانشگاه در نظر دارد که هر ساله تعداد آزمون‌های الکترونیکی خود را افزایش دهد به صورتی که استفاده کمتری از کاغذ صورت بگیرد و به محیط زیست آسیب کمتری وارد کند.

وی همچنین گفت: با توجه به سیاست‌های سبز دانشگاه و همچنین توجه به نسل آینده استفاده بیشتر از آزمون‌های الکترونیکی برای دانشگاه یک ضرورت است.

گروه تحریریه اجتماعی

پژوهشگر مسائل اجتماعی با تمرکز بر تحولات سیاسی و نقش آن در جامعه. مقالات کوتاه و تحلیلی درباره مسائل سیاسی فعلی.
دکمه بازگشت به بالا