افزایش سایز اندام تناسلی به روش سنتی

افزایش طول اندام تناسلی نه تنها برای مردان علاقه مند به آلت تناسلی بزرگ، بلکه برای شریک جنسی آنها نیز مهم است و لذت جنسی مهمانی ها را افزایش می دهد. بنابراین شما به دنبال راه هایی برای افزایش طول اندام تناسلی خود با استفاده از طب سنتی یا علم پزشکی و همچنین مراجعه به متخصص اورولوژی هستید…

دکتر دیوید السی توصیه می کند که مطالعه ای بر روی بیش از 14000 نفر انجام شد و نتایج به وضوح نشان می دهد که حدود 45٪ از مردان می خواهند طول آلت تناسلی خود را افزایش دهند و بسیاری از افراد به جراحی یا پاپوپلاستی برای افزایش سایز آلت فکر می کنند. دوباره به جراحی فکر کنید. و روش های دیگری را امتحان کنید که بیشتر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

در واقع، حدود 95 درصد از مطالعات نشان می‌دهند که اندازه آلت تناسلی به اندازه اندازه، شوخ طبعی، علایق مشترک، مهربانی، گوش دادن و ارزش‌ها برای زنان مهم نیست و گزارش‌ها ثابت می‌کنند که زنان معمولاً از اندازه آلت تناسلی شکایت نمی‌کنند.

دستگاه کلاسیک بزرگ کننده آلت تناسلی چیست؟

این روغن است

روغن چریش منحصر به فرد است زیرا حاوی پروتئین ها، آنتن ها، امگا 6، امگا 3 و امگا 9 است که برای سلامتی ضروری هستند، از جمله:

به آلت تناسلی بزرگ می دهد.

با گذشت زمان و استفاده مداوم، طول و قطر اندام تناسلی را افزایش می دهد.

این روغن در درمان زود انزالی بسیار موثر است

گردش خون مویرگی در موقعیت اعمال شده افزایش می یابد.

احساس اعتماد به نفس و قدرت جنسی را افزایش می دهد.

این یک بزرگ شدن بسیار قوی سینه ها و باسن زنان است.

لب ها و گونه ها با استفاده از این روغن چاق می شوند.

روغن کرچک برای از بین بردن جای جوش و جای زخم بسیار مفید است.

افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی از جمله روغن خاروت

این روغن حاوی مقدار زیادی آنتن است که برای افزایش حجم اندام های بدن بسیار مفید است و استفاده مداوم از آن منجر به ضخیم شدن و بلند شدن آلت مردانه می شود، در واقع اگر از روغن خراط اول استفاده کنید.

مشاوره

این روغن علاوه بر فرم دهی مردانه به اندام های زنانه نیز کمک می کند و باعث رشد سینه ها، باسن، لب ها و گونه ها می شود و زنان و مردان را زیباتر می کند. زیبا.

یکی دیگر از فواید شگفت انگیز روغن کرچک

این روغن به دلیل وجود کلاژن و آنتنین می تواند چین و چروک ها را ترمیم کند و به مرور زمان چین و چروک ها را ترمیم کرده و ظاهری جوان به شما می بخشد.

افزایش طول اندام تناسلی بدون جراحی

آلت تناسلی خود را تمیز نگه دارید

اول از همه باید بدانید که برخی از افراد بیشتر از سندروم همیمورفیک آلت تناسلی رنج می برند و مدام فکر می کنند که آلت تناسلی آنها خیلی کوچک است، در حالی که تحقیقات نشان می دهد که اندازه آلت تناسلی به طور متوسط ​​کمتر از 5 تا 6 اینچ است، اما وجود مردم این حقیقت دارد. که اعتماد به نفس ندارند و به خاطر آن رنج می برند.

بنابراین:

راه اول این است که زیر بیضه ها و بالای بیضه ها را به خوبی بتراشید و موهای زائد را از بین ببرید، این به شما امکان می دهد ظاهر بهتری داشته باشید و اندازه واقعی را ببینید.

برای نوشیدن دارو

آیا مصرف برخی داروها می تواند باعث بزرگ شدن آلت تناسلی شود؟ بله دارویی به نام جینکو وجود دارد که به طور کامل از برگ یک نوع گیاه تهیه می شود و در طب چینی برای تقویت حافظه استفاده می شود. این دارو جریان خون را در ناحیه آلت تناسلی افزایش می دهد، به این معنی که مردان با گردش خون ضعیف احساس می کنند مارهایی در شلوارشان رشد می کند. محققان دانشگاه کالیفرنیا بر این باورند که شواهد علمی این موضوع را ثابت نکرده است، اما به طور قطع می توان گفت که این دارو در مردان مبتلا به افسردگی و افرادی که سیستم تولید مثلی ناکارآمد دارند، به دلیل داشتن برخی داروهای ضد افسردگی موثر است. . یادگیری و کار او را بهبود می بخشد.

پمپ آلت تناسلی

یکی از روش هایی که قبل از جراحی توصیه می شود، استفاده از پمپ مخصوص اندام تناسلی است که در صورت استفاده منظم و روزانه، تاثیر زیادی در طول و قطر آلت مردانه دارد، به طوری که در ماه های طولانی زایمان. 1.5 سانتی متر و قطر آن به 2 سانتی متر افزایش می یابد.

نکاتی برای افزایش طول آلت تناسلی

با استفاده از این محصولات از لذت جنسی بیشتر لذت ببرید:

از مصرف سیگار و الکل خودداری کنید

آلت تناسلی بزرگتر با افزایش گردش خون به این معنی است که هرچه خون بیشتری در بدن خود داشته باشید، از اندازه آلت تناسلی خود رضایت بیشتری دارید، بنابراین سیگار کشیدن و نوشیدن الکل دلیلی برای کاهش گردش خون و در نهایت کاهش سایز آلت تناسلی شما هستند!

ورزش

می دانیم که ورزش جریان خون و گردش خون را در عروق و شریان ها بهبود می بخشد، بنابراین می توانید ورزش هایی مانند دویدن را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

تغذیه مناسب

رژیم غذایی و سبک زندگی از دیگر عواملی است که بر سایز آلت تناسلی تاثیر می گذارد، اگر به جای گوشت و پنیر از سبزیجات و میوه جات استفاده کنید سایز آلت تناسلی بزرگتر می شود. بنابراین چربی بدن شما کاهش می یابد و با کاهش چربی شکم فشاری به قاعده آلت وارد نمی شود و سایز آن افزایش می یابد.

برای گرم نگه داشتن بدن

قبل از رابطه جنسی دوش آب گرم بگیرید، زیرا گرما گردش خون را افزایش می دهد و در نتیجه اندازه آلت تناسلی را افزایش می دهد.

دکمه بازگشت به بالا