بهترین باشگاه فرمانیه کجاست؟

آشنایی با بهترین باشگاه های هر منطقه به ساکنان آن منطقه کمک میکند تا در مسیر تناسب اندام و ورزشی خود ادامه دهند و بتوانند با کیفیت هر چه بیشتر اهداف خود را دنبال کنند. به همین دلیل ما در این مقاله به معرفی یکی از بهترین باشگاه های ورزشی فرمانیه تهران پرداخته ایم که امیدواریم برایتان مفید واقع شود.

باشگاه ورزشی موج

باشگاه ورزشی موج در منطقه فرمانیه با ست کامل تجهیزات بدنسازی، آمادگی جسمانی، هوازی، دیواره صخره نوردی، طناب صعود، کتل بل و همچنین کادری مجرب و آزموده در خدمت ورزشکاران عزیز می باشد. در این باشگاه امکانات و خدمات برای ورزش های تناسب اندام، بدنسازی، آمادگی جسمانی، سنگنوردی و اسپینینگ در تمامی سطوح از مبتدی تا قهرمانی ارایه می گردد.

بهترین باشگاه فرمانیه

فهرست سرویس های باشگاه ورزشی موج به شرح زیر هستند:

 • بدنسازی
 • سنگنوردی
 • آمادگی جسمانی
 • تی آر ایکس
 • اسپینینگ
 • بتل روپ
 • ست کتل بل
 • لاغری
 • چاقی
 • تناسب اندام
 • برنامه غذایی
 • برنامه تمرینی
 • مربی خصوصی
 • آموزش صخره نوردی

باشگاه بدنسازی موج فرمانیه

ورزش بدنسازی دارای سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته می باشد. باشگاه موج در فرمانیه افتخار دارد با دسترسی به ست کامل دستگاه های بدنسازی در خدمت علاقمندان به این شاخه باشد. فهرست تجهیزات باشگاه به شرح زیر هستند:

 • ست کامل دستگاه های بدنسازی از قبیل سیم کش، رویینگ، کراس اور، جلوبازو سیم کش، اسمیت، کرانچ، زیرشکم، رک اسکات، هک پا، پرس پا…
 • ست کامل وزنه های آزاد شامل انواع هالتر، شراگ، دمبل ها در سایزهای مختلف سبک تا فوق سنگین

همچنین می توانید از خدمات برنامه ریزی تمرینی تخصصی در سطوح مختلف مبتدی و پیشرفته در باشگاه ورزشی موج یاد کرد. شما همینطور می توانید با مربی خصوصی نتیجه بهتری از نتایج تمرینی خود کسب نمایید.

کاهش وزن یا لاغری و همچنین افزایش توده عضلانی یا چاقی یکی دیگر از خدمات در حال ارایه باشگاه ورزشی موج فرمانیه می باشد. ما در باشگاه موج با ارایه برنامه ریزی تمرینی و همچنین رژیم غذایی متناسب با هر فرد در این زمینه فعالیت می کنیم. ترکیب تمرینات صحیح و همچنین اصلاح رژیم غذایی به شکل علمی آن تضمین کننده دستیابی به بهترین نتایج در این زمینه خواهد بود.

تلفن: 02122214558

باشگاه بدنسازی فرمانیه

ورزش های هوازی و آمادگی جسمانی

ورزش های هوازی فواید بسیاری دارند که از جمله آنها می توان به افزایش استقامت، بهبود کلی سلامتی و کاهش وزن اصولی اشاره کرد. شما می توانید با استفاده از دستگاه های مختلف در باشگاه ورزشی موج فرمانیه از قبیل تردمیل، دوچرخه ثابت و دوچرخه مبلی اقدام به تمرینات هوازی کنید و آمادگی جسمانی خود را افزایش دهید.

به علاوه می توانید از برنامه ریزی تمرینی ما برای انجام تمرینات HIIT برای چربی سوزی بهتر و افزایش راندمان تمرین بهره ببرید.

سنگنوردی در باشگاه ورزشی موج

سنگنوردی، در داخل سالن! یک ورزش عالی و لذت بخش می باشد. طبق تحقیقاتی که در آلمان به عمل آمده است، این ورزش یکی از جذابترین ورزشهای قرن بیست و یکم می باشد. اگر به دنبال یک ورزش جذاب و مهیج هستید ما سنگنوردی را به شما پیشنهاد می کنیم.

باشگاه سنگنوردی موج با داشتن دیواره سنگنوردی بولدرینگ به مساحت ۱۲۰ متر مربع و مربیان خوب در این زمینه آماده خدمت رسانی در این زمینه نیز می باشد. جالب است بدانید که از سال ۲۰۲۰ این ورزش در بین ورزشهای المپیکی قرار گرفته است. با این دنیا آشنا شوید.

تی آر ایکس

ورزش تی آر ایکس TRX به عنوان یک ورزش معلق بر اساس وزن بدن به طور همزمان قدرت، تعادل، انعطاف پذیری و ثبات در مرکز بدن انسان را توسعه می دهد. تی آر ایکس  TRX یک ابزار آموزشی قابل حمل است که گرانش و وزن بدن کاربر را برای تکمیل صدها تمرین به ارمغان می آورد. ورزش تی آر ایکس بی نهایت مقیاس پذیر است، بنابراین بدون توجه به جایی که در آن ورزش می کنید، شما می توانید یک تمرین سریع، سرگرم کننده و موثر برای تمام بدن در هر نقطه داشته باشید، به عبارتی با استفاده از گرانش و وزن بدن می توانید برای انجام صدها تمرین استفاده کنید و خود را به چالش بکشید – زیرا شما می توانید به سادگی موقعیت بدن خود را برای بیشتر یا کمتر کردن مقاومت تنظیم کنید.

در باشگاه ورزشی موج می توانید از خدمات تی آر ایکس به خوبی بهره ببرید.

مشاوره و برنامه ریزی تخصصی ورزشی

اهمیت برنامه ریزی خوب از نظر کسی پوشیده نیست. برنامه ریزی و راهنمایی درست ورزشی، مسیر رسیدن به هدف را هموار می کند.

باشگاه ورزشی موج همچنین افتخار دارد به عنوان اولین مرکز تخصصی آمادگی جسمانی ورزشهای کوهستانی مانند کوهنوردی، سنگنوردی، اسکی، اسکای رانینگ و تریل رانینگ، در خدمت ورزشکاران عزیز باشد.

باشگاه صخره نوردی تهران

آدرس باشگاه ورزشی موج در فرمانیه غربی

باشگاه ورزشی موج در منطقه ۱ تهران، خیابان فرمانیه غربی (لواسانی غربی) خیابان جباریان، عظیمی، مسجدی، پلاک ۱۸ واقع شده است.

این مجموعه ورزشی همچنین در نزدیکی خیابان اندرزگو می باشد.

تلفن باشگاه موج

برای کسب اطلاعات پیرامون ثبت نام و قیمت ها با شماره زیر تماس حاصل کنید.

۰۲۱۲۲۲۱۴۵۵۸

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز علاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا