ویژگی های بهترین مبلمان اداری چیست؟

مهمترین ویژگی های مبل اداری چیست؟

افراد شاغل به طور متوسط حدود 8 ساعت از وقت خود را روزانه در محل کار سپری می کنند. از این رو طراحی و دکوراسیون محیط کاری می تواند، اثر مثبت یا منفی بر روحیه و انگیزه کارکنان داشته باشد. با توجه به این امر باید گفت که انتخاب نوع مبلمان که برای محیط شرکت استفاده می شود، می تواند بهره وری کارکنان را تحت تاثیر قرار دهد. شرکت نوژن به عنوان یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید مبلمان به این موضوع توجه داشته و محصولات متنوعی منطبق با معیارهای جهانی تولید کرده است. در این باره می توانید مقاله استاندارد فضای اداری را بخوایند. قطعا اطلاعات مفید و جامعه در اختیار شما قرار خواهد داد.

بهترین مبلمان اداری |قیمت مبلمان اداری

کاربرد مبل اداری

در انتخاب میز اداری علاوه بر توجه به نوع کاربرد آن متناسب با شغل فرد استفاده کننده، باید به سطح و موقعیت شغلی فرد استفاده کننده از آن نیز توجه شود. هم چنین ابعاد و طراحی یک میز اداری مناسب باید به نحوی باشد که فضای کافی برای استفاده شخص فراهم کند. همین طور بهتر است فضاهایی هم چون قفسه و کشو برای نگه داری وسایل کارکنان در آن طراحی شده باشد، تا از آشفتگی و بی نظمی میز کار جلوگیری شود. در این زمینه نیز شرکت آفن که از زیرمجموعه های شرکت نوژن است، تلاش کرده است تا با ایجاد تنوع در بازسازی فضای اداری، طیف وسیعی از مدل ها را در اختیار طراحان دکوراسیون شرکت ها و مدیران ارشد قرار دهد.

مبلمان اداری اصیل

دکوراسیون داخلی و نوع مبلمان محیط می تواند بیان گر هویت و اصالت شرکت باشد، بنابراین در انتخاب دکوراسیون باید ماهیت و نوع فعالیت اصلی شرکت را مدنظر قرار داد. امروزه مبلمان در طرح و سبک های مختلف عرضه می شوند، که مدیران می توانند بر اساس هویتی که می خواهند در ذهن کارکنان ایجاد کنند، از میان سبک های سنتی، کلاسیک و مدرن، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این نباید حضور مشتریان و مخاطبان شرکت را نادیده گرفت و در صورت مراجعه حضوری مشتری باید مبلمان شرکت با توجه به این موضوع طراحی شود تا در عین ارائه خدمات مناسب به مشتریان، دید مثبتی در مخاطب ایجاد کنند.

ارگونومی و کیفیت مبل اداری

به دلیل طولانی بودن زمانی که کارکنان در محیط کاری سپری می کنند، باید مبلمانی انتخاب شود که اصول طراحی ارگونومیک در آن رعایت شده باشد. انتخاب صحیح و دقیق مبلمان ارگونومیک اداری علاوه بر ایجاد جذابیت در محیط می تواند در حفظ سلامت جسمی کارکنان نیز تاثیر بگذارد. از آن جا که مبلمان و تجهیزات اداری مدت زمان زیادی در طول روز مورد استفاده قرار می گیرند، در خرید مبلمان مناسب اداری نباید کیفیت را فدای قیمت کرد.

1. انتقال هویت

دکوراسیون و نوع مبل اداری محیط می تواند بیانگر هویت شرکت باشد بنابراین در انتخاب دکوراسیون باید ماهیت شرکت و نوع فعالیت اصلی شرکت را مدنظر قرار داد. امروزه مبلمان در طرح و سبک های مختلف عرضه می شوند که مدیران می توانند بر اساس هویتی که می خواهند در ذهن کارکنان ایجاد کنند از میان سبک های سنتی و مدرن، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این نباید حضور مشتریان و مخاطبان شرکت را نادیده گرفت و در صورت مراجعه حضوری مشتری باید مبلمان شرکت با توجه به این موضوع طراحی شوند تا در عین ارائه خدمات مناسب به مشتریان، دید مثبتی در مخاطب ایجاد کنند.

2. توجه به فضای موجود

یکی از نکات کلیدی در انتخاب مبل و صندلی اداری، توجه به ابعاد فضا و نحوه چیدمان مبلمان در این فضا است. در زمان انتخاب مبلمان ارگونومیک اداری باید میزان فضایی که برای اینکار اختصاص داده شده است و میزان فضایی که این مبلمان اشغال می کند به طور همزمان در نظر گرفته شوند. میز و صندلی در دفتر کار باید به نحوی چیده شوند که حرکت کارکنان در محیط به راحتی انجام شود.

3. همخوانی دکوراسیون

رنگ و طرح مبلمان شرکت باید هماهنگ با دیگر اجزای دکوراسیون دفتر انتخاب شود. از آنجایی که ممکن است تولید کننده های مختلف کد رنگی مشابه ای را برای رنگ های غیر یکسان استفاده کنند، بهتر است برای اطمینان از رنگ مبلمان مورد نظر، نمونه مدل از نزدیک دیده و سپس خریداری شود.

سفارش مبل اداری

مبلمان و تجهیزات اداری شامل بسیاری از اجزا و تجهیزات اولیه برای ایجاد یک فضای کاری مناسب در یک شرکت یا اداره است. میز اداری، صندلی اداری، نیم ست اداری، کتابخانه و فایلینگ، پارتیشن اداری، تجهیزات اتاق کنفراس و … همه شامل مبلمانی است که در یک اداره مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از این اجزا و تجهیزات باید در نهایت دقت و توجه انتخاب و خریداری شود. وسایل و تجهیزات اداری مناسب، کلاس کاری محیط کار را بالا می برند.

گاهی وجود یک میز اداری مناسب، یا یک کتابخانه با سبک خاص می تواند تمام توجه مراجعه کنندگان را به خود معطوف سازد. برای سفارش هر جز از تجهیزات اداری می توانید از مبلمان اداری نوژن دیدن نمایید. تنوع در طرح، متریال، رنگ و سبک هر وسیله در شرکت تخصصی تولید مبلمان اداری نوژن فراوان است. بعد از مشاهده و انتخاب می توانید به صورت حضوری یا اینترنتی اقدام به خرید محصول نمایید. مشاوران ما آماده پاسخ گویی و ارائه مشاوره خرید مبلمان هستند.

عوامل موثر بر قیمت مبلمان اداری

عوامل زیادی در قیمت مبلمان و تجهیزات اداری تاثیر می گذارند، از آن جمله می توان به مواردی مانند متریال، اندازه، سبک ، طراحی و ارگونومیک بودن آن اشاره نمود. با این وجود برای هر بودجه می توان مبلمان و تجهیزات اداری مناسبی در شرکت نوژن یافت. برای دریافت قیمت مبلمان اداری نوژن می توانید با مشاوران و متخصصان ما تماس بگیرید.

کلام پایانی

در این مقاله نکات قابل توجهی برای انتخاب مبل اداری شرح داده شد. با در نظر گرفتن این نکات می توانید بهترین ها را انتخاب نمایید. برای رسیدن به این امر، شرکت نوژن همراهی تان خواهد کرد. شرکت مبلمانو تجهیزات اداری نوژن به عنوان یکی از شرکت های مطرح، محصولات متنوع و با کیفیتی را در اختیار شرکت ها قرار می دهد. از جمله محصولات این شرکت در این زمینه می توان به انواع میز اداری، میز کارشناسی، میز کنفرانس، میز مدیریت و میز کار گروهی اشاره کرد. میزهای اداری نوژن با ابعاد و طراحی استاندارد و طرح و رنگ های متنوع، امکان ایجاد محیط کاری پویا و زیبا را برای کارفرمایان فراهم کرده است.

دکمه بازگشت به بالا