آموزش افزایش قد در یک هفته 5 سانت تضمینی

رشد قد با برنج خام یا با وئرزش در یک هفته اصلا غیر ممکن نیست فقط شما باید بدانید چه حرکاتی را برای رشد کردن قدتون باید انجام بدهید. ما در این مقاله قصد داریم حرکاتی برای بلند تر شدن با ورزش کردن را به شما آموزش بدهیم که از قد بلند تر شوید. بدون توجه به اینکه چه سن و سالی دارید حرکات آموزش داده شده قابل اجرا در یک بازه زمانی میباشد. پس اگر به دنبال هستید که خیلی زود نتیجه بده با همراه باشید.

آموزش |افزایش قد با برنج خام

برنامه افزایش قد در یک هفته

در این مقاله قصد داریم در مورد افزایش قد در یک هفته یک دید کلی بدهیم که در این مقاله چه خواهد گذشت. شما قرار است که در این هفته تمرینات مخصوص بلند شدن قد را انجام دهید اما نکاتی هست مثل ریکاوری و استراحت کردن که با جزییات در ادامه توضیح خواهیم داد. شنبه ما بارفیکس را کار می کنیم روز بعد یک شنبه همین حرکت را انجام خواهیم داد با زاویه های مختلف تا دوشنبه همین حرکت بارفیکس را انجام خواهیم داد. اما تفاوت هر روز نقطه ای است که فشار به آن وارد می شودسه شنبه شما استراحت می کنید تا ریکاوری شوید. و روز های بعد سایز حرکات بالاتنه را انجام می دهیم .

روز اول : حرکت بارفیکس بزنید

اولین حرکتی که شما باید در روز نخست یا همان شنبه انجام دهید میباشد.احتمالا خیلی از شما با این حرکت آشنایی دارید و تا الان این حرکت را انجام داده اید. بارفیکس یکی از حرکات ورزشی است که باعث می شود. و اگر شما به صورت مداوم این حرکت رو انجام دهید بعد از مدتی بدنتان صاف می شود. و خمیدگی به خصوص در بالا تنه شما دیده نخواهد شد. در انجام این حرکت خیلی از افراد و به خصوص کودکان و نوجوانان مشکل دارند. و نمی توانند خود را بالا بکشند شما برای رفع این مشکل می توانید.

که در بالا رفتن به شما کمک کند یعنی وقتی شما خودتان را به بالا  می کشید پای شما را نگه دارد تا راحت تر این کار را کنید. حرکت بارفیکس یک حرکت ساده نیست و می توان آن را به چندین روش اجرا کرد در روز اول هفته شما باید آن را اجرا کنید. اگر به تصویر نگاه کنید ورزشکار دستش را متوسط باز کرده است. شما هم باید به این شکل انجام دهید تا بتوانید در اخر هفته را تجربه کنید.

روز دوم : بارفیکس دست با زاویه متوسط بزنید

در روز بعدی شما مجدد حرکت بارفیکس را بزنید. اما امروز نه به شکل روز گذشته بلکه باید. وقتی شما این حرکت را با زاویه های مختلف اجرا می کنید فشار به همه نقاط پشت شما میاید. و زمانی که شما بیشترین فشار را وارد کنید. میتونید در این زمان کوتاه یک هفته ای با این ورزش ها داشته باشید. آن هم با یک ورزش بسیار ساده , پس حتما زاویه انجام حرکات را درست رعایت کنید.

روز سوم : بارفیکس مچ بر عکس را امتجان کنید

یکی دیگر از زوایایی که میتوان به بالا تنه فشار اورد تا رشد کند انجام بارفیکس با چرخاندن دست است. شما ناخود آگاه اگر این حرکت را تست کنید متوجه خواهید شد که نسبت به دو حرکت قبلی است. شما الان در روز سوم تمرینات هستید و دو روز پشت سر هم ورزش کرده اید و حالا خسته اید. ما در وسط این هفته یک حرکت راحت تر قرار داده ایم که خیلی سختی نکشید و برای ادامه هفته نیرو داشته باشید.

روز چهارم :استراحت کنید

اگر تا الان تمرینات رو مستمر پیگیری کرده باشید باید حس خستگی و کوفتگی داشته باشید این حس خستگی در افرادی که کلا ورزش نمی کنند بیشتر خواهد بود اما ممکنه فردی که کلا هر روز ورزش می کند مشکلی نداشته باشید اما به هر حال در هر گروه از افراد که باشید باید و هیچ حرکتی که برای قد بلندی باشه رو انجام ندهید. و هر نوع تمرین ورزشی را قطع کنید. در این روز سعی کنید خوابتون رو بیشتر کنید مثلا شب بخوابید و هم در طول روز مثلا ظهر بخوابید با خواب شما به عضلات بدنتون اجازه می دهید یه تازه سازی داشته باشد و آماده ادامه تمرینات بشه و اگر در سن رشد باشید هورمون رشد (اگر نمیدانید چیست مقاله آن را مطالعه کنید.) هم بهتر ترشح خواهد شد. پس فکر نکنید با ورزش بیشتر قد بلند تر میشید باید استراحت کنید و صبر داشته باشید.

روز پنجم : حرکات بالا تنه را با زاویه های مختلف بزنید

بالا تنه خیلی از افراد دارای زیادی است. برای مثال خیلی از ما ها دارای هستیم حالا اگر بتوانیم این نوسانات را رفع کنیم و از بین ببریم طبیعتا صاف تر خواهیم شد و هر چقدر هم صاف تر باشیم .ما با ورزش به راحتی می توانیم گودی کمر را از بین ببریم به همین خاطر ما حرکتی را در برنامه ورزشی این ۷ روز قرار دادیم تا با انجام آن صاف تر شوید. حرکت فیلم بالا می تونید انجام دهید به وزنه هم توجه نکنید  در حد توان خودتان وزنه بزنید.

روز ششم : حرکت زیر بغل

یکی دیگر از حرکاتی که برای افزایش طول بالا تنه در مدت کوتاه یک هفته ای میتوانید انجام دهید حرکت فیلم بالا هستش. در فیلم بالا ورزشکار حرکت زیر بغل را اجرا می کند و از دستگیره دوبل استفاده میکند. اگر توجه کنید پایین تنه ثابت است و حرکت به آرامی انجام می شود سعی کنید  این حرکت را انجام دهید.

روز هفتم : به فرم بدنتان توجه کنید

بعد از چند روز انجام تمرین های ورزشی بدن خیلی از افراد به اصطلاح خالی میکند اگر تغذیه و خواب خوبی داشته باشید این اتفاق کمتر رخ می دهد اما اگر به هر دلیلی خواب کافی نداشته اید و روز هفتم ورزش نکنید و .

توجه داشته باشید که هر چقدر به بدن خود فشار بیارید اگر آن را تقویت نکنید نمی توانید رشد قد داشته باشید.

سوالات متداول در مورد رشد کردن قد

آیا بلند شدن قد در یک هفته ممکن است ؟

بله ممکن است البته به فرم بدن شما و سن شما بستگی دارد چقدر رشد کنید اگر تغذیه و تمرین خوب داشته باشید بهتر رشد می کنید.

چه ساعتی تمرین های رشد قد را انجام دهیم ؟

فرقی ندارد کی و چه زمانی تمرین کنید به طور کلی هر وقت که حال و حوصله ورزش کردن داشتید تمرین ها را انجام دهید.

من ۷ روز وقت ندارم آیا می توان در ۱ روز بلند شد ؟

خیر بلند شدن قد در یک روز اصلا ممکن نیست و بازه زمانی یک هفته حداقل زمانی است که برای رشد و افزایش قد می توان در نظر گرفت اما با این حال ما در مقاله ای دیگر کامل توضیح داده که شرایط بلند شدن در ۲۴ ساعت به چه شکل است اگر علاقه دارید مقاله را بخوانید.

چطور مشاوره برای تمرینات رشد قد هفت روزه بگیرم ؟

می توانید با پشتیبان وان قد از طریق تماس با ما یا پشتیبان آنلاین سایت و یا بخش نظرات در ارتباط باشید.

نتیجه گیری و پیام آخر :

امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید و حتما این حرکات ورزشی مخصوص را انجام دهید. اگر وقت بیشتری دارید ما توصیه می کنیم حتما مقالهرا بخوانید در آن مقاله ما بیشتر توضیح دادیم اگر شما وقت بیشتری از یک هفته دارید چطور برنامه ریزی کنید تا قد تان بلند شود.

اگر برایتان سوال شده که این ورزش ها چقدر تاثیر دارند در رشد شما باید بگم نمیشه دقیق گفت چون هر کس با توجه به ژنتیکی که داره رشد میکنه. اما افزایش قدی بین در این دور از دسترس نیست. در آخر حتما تمرین ها را انجام دهید و اگر سوالی داشتید با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز علاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا