روش خرید ولورانت پوینت برای ایرانی ها

ولورانت پوینت | Valorant Point چیست؟

امروزه تمام بازی ها دارای یک واحد پولی هستند. یعنی کاربران بازی های مختلف، با ورود به بخش فروشگاه بازی، می توانند سکه های درون یک بازی را خریداری کرده و از آن برای خرید آیتم های درون بازی استفاده کنند. بازی آنلاین ولورانت که در ایران و تمام دنیا از محبوبیت بالایی بین کاربران برخوردار است نیز دارای یک واحد پولی است که به آن (پوینت / Point) گفته می شود. کاربران این بازی پرطرفدار می توانند با خرید ولورانت پوینت ارزان، اسکین ها و سایر آیتم های درون بازی ولورانت را خریداری کنند و لذت بیشتری از بازی خود ببرند. اما روش فعالسازی ولورانت پوینت چگونه است؟

انتظار |ایران

چطور باید از کد ولورانت استفاده کنم؟

برای فعالسازی کدهای ولورانت، ابتدار وارد حساب کاربری خود شوید.

بعد از ورود، روی نماد Valorant که در سمت راست تب store قرار دارد کلیک کنید.

در این قسمت، کارت یا کد پیش پرداخت را انتخاب کنید.

کد گیفت کارت خریداری شده را در این قسمت با دقت تایپ کنید.

بعد از وارد کردن کد یک بار آن را چک کنید تا از درست بودن آن مطمئن شوید.

و در نهایت submit بزنید.

اکنون مبلغ گیفت کارت خریداری شده به حساب ولورانت شما افزوده شده است.

ولورانت چیست؟

از عناوین مهم پلتفرم کامپیوتر که به تازگی منتشر شده، بازی Valorant است. یکی از مهمترین بازی‌های ویدیویی که شاهد آن هستیم ، بازی Valorant محسوب می‌شود. این عنوان یک بازی ویدیویی در ژانر شوتر اول شخص رایگان چندنفره است که توسط کمپانی بازی‌سازی Riot Games ساخته و به انتشار خواهد رسید. کمپانی Riot Games تاکنون ساخت بازی‌های موفقی همانند League of Legends را در کارنامه خود دارد که همین مورد سبب می‌شود انتظار زیادی از بازی Valorant و جنبه‌های مختلف آن داشته باشیم.

بازی Valorant یک بازی ویدیویی در ژانر تیراندازی تاکتیکی (Tactical Shooter) شخصیت محور و به شیوه 5 نفر در مقابل 5 نفر (5v5) است که وقایع آن در کره زمین و در آینده‌ای نزدیک رخ می‌دهند. سازندگان بازی حضور 10 شخصیت مختلف را هنگام انتشار آن تایید کرده‌اند و شخصیت‌های بیشتری نیز به مرور اضافه خواهند شد. هر کدام از این شخصیت‌ها چهار قابلیت منحصربه‌فرد ویژه خود دارند که دو عدد از این قابلیت‌ها را باید از طریق پولی که در میان دوره‌های مختلف بازی به دست می‌آورید خریداری کنید. با همین پول قادر هستید و البته نیاز دارید که اسلحه و زره نیز بخرید.

بازی Valorant در هنگام انتشار خود تنها یک حالت اصلی خواهد داشت و این حالت اصلی عبارت است از خنثی کردن بمب. در این حالت که بی شباهت به بازی کانتر (Counter-strike) نیست، یکی از تیم‌ها در محلی مشخص باید یک بمب کاشته و تیم مقابل وظیفه دارد که مانع از این قضیه شود. در نگاه اول قابلیت‌های شخصیت‌ها در بازی Valorant ممکن است شباهت زیادی به بازی Overwatch داشته باشد، اما ویژگی‌های این بازی به طور کلی آن را به بازی Counter-strike بسیار شبیه‌تر می‌کند.

از جمله این شباهت‌ها می‌توان به این امر اشاره کرد که شخصیت‌های موجود در بازی قادر هستند به استفاده از بیش از یک اسلحه بپردازند. در هنگام شروع هر کدام از دوره‌ها به عنوان بازیکن قادر خواهید بود که دامنه متنوعی از اسلحه‌های گوناگون را به همراه تعدادی قابلیت ثانویه خریداری کنید. همچنین به طور کلی می‌توان گفت سیستم مبارزه بازی Valorant بر مبحث مبارزات اسلحه‌ای نسبت به استفاده از قابلیت‌ها تمرکز بیشتری دارد.

اسلحه‌های موجود در بازی Valorant می‌توانند به اندازه بازی CS:GO کشنده و مرگبار ظاهر شوند. تنها یک گلوله به سر رقیبتان کافی است تا او را از پای درآورید و با خرج 3 الی 4 گلوله نیز با اکثر اسلحه‌ها می‌توانید با شلیک به نقاط دیگر اعضای بدن دشمنانتان، آن‌ها را نابود کنید. به عبارت دیگر می‌توان گفت انتظار داریم مبارزات موجود در بازی Valorant ریتم نسبتا سریعی داشته باشند.

گیم پلی و اسلحه های ولورانت چطوره؟

در گیم پلی Valorant کنترل شخصیت‌هایی را به دست می‌گیرید که مامور (Agent) نام گرفته‌اند. این شخصیت‌ها هر کدام از کشورهای گوناگون و فرهنگ‌های مختلف به بازی آمده‌اند. در حالت اصلی بازی، بازیکن‌ها می‌توانند به هر کدام از تیم‌های مهاجم و یا مدافع ملحق شوند و هر یک از این تیم‌ها پنج نفر عضو خواهد داشت. همانطور که اشاره کردیم هر کدام از مامورهای بازی قابلیت‌های منحصربه‌فرد خود را خواهند داشت و از طریق یک مکانیزم اقتصادی قرار داده شده در درون بازی قادر خواهند بود که اسلحه‌ها و قابلیت‌های ثانوی خود را خریداری کنند.

از جمله اسلحه‌های موجود در بازی Valorant می‌توان به هفت‌تیر‌ها، مسلسل‌های دستی، شات‌گان‌ها، اسلحه‌های اتوماتیک و اسنایپرها اشاره کرد. هر کدام از این اسلحه‌ها الگوی پس‌رانش (Recoil) مخصوص به خود را خواهد داشت که بازیکن‌ها جهت حفظ دقت خود در تیراندازی باید آن را کنترل کنند.

تیم مهاجم در بازی Valorant بمبی خواهد داشت که Spike نام دارد و این تیم موظف است که بمب مربوطه را در محلی مشخص کار بگذارد. اگر تیم مهاجم با موفقیت بتواند از بمب Spike محافظت کند و این بمب منفجر شود، این تیم یک امتیاز را از آن خود خواهد کرد. از سوی دیگر اگر تیم مدافع موفق شود که بمب Spike را خنثی کند و یا محدودیت زمانی 100 ثانیه‌ای هر دوره از بازی‌ها تمام شود و بمب منفجر نشود، این تیم امتیاز آن دوره را از آن خود خواهد کرد.

علاوه بر این اگر مهاجم‌ها بتوانند تمامی اعضای تیم مدافع را از پای دربیاورند، یک امتیاز کسب خواهند کرد. پس از 12 دوره بازی پیاپی جایگاه دو تیم مدافع و مهاجم تعویض خواهد شد. برنده نهایی میدان در بازی Valorant تیمی خواهد بود که برای 24 دوره پیروزی را از آن خود کند و یا به عبارت بهتر زودتر از تیم رقیب 24 امتیاز بدست آورد. نهایتا مجددا یادآوری می‌کنیم که در هنگام انتشار بازی، 10 مامور ویژه مختلف با قابلیت‌های منحصربه‌فرد در اختیار بازیکنان قرار خواهند گرفت.

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی ولورانت (30 فریم)

Processor: Intel Core i3-370M

RAM: 4 GB

Memory required: 20 to 30 GB

Graphics card: Intel HD 3000

Windows: 64-bit Windows 7, Windows, 8, Windows 10

DirectX: Version 11

Image resolution: 720p

Internet: Broadband Internet connection

سیستم مورد نیاز برای تجربه مناسب بازی ولورانت (60 فریم و یا بیشتر)

Processor: Intel Core i3-4150

RAM: 4 GB or more

Memory required: 20 to 30 GB

Graphics card: NVIDIA Geforce GT730

Windows: 64-bit Windows 7, Windows 8, Windows 10

DirectX: Version 11

Image resolution: 1080p

Internet: Broadband Internet connection

بهترین و ایده آل ترین سیستم برای بهترین تجربه بازی ولورانت (144 فریم و یا بیشتر)

Processor: Intel Core i5-4460 3.2GHz

RAM: 4 GB or more

Memory required: 20 to 30 GB

Graphics card: NVIDIA GTX 1050 Ti

Windows: 64-bit Windows 7, Windows 8, Windows 10

DirectX: Version 11

Image resolution: 1080p

Internet: Broadband Internet connection

– در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از طریق بخش ارتباط با ما آسان ترین راه ارتباطی را انتخاب و نسبت به حل مشکل اقدام نمایید.

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز علاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا