راهنمای خرید میز و صندلی تالاری | چرا خرید صندلی تالاری استیل

صندلی استیل تالار

یکی از بخشهای مهم در تالارهای پذیرایی صندلی آن است و صندلی در تالارهای پذیرایی انواع مختلفی دارد که به معرفی آن می پردازیم. صندلی تالاری استیل یکی از انواع مختلف صندلی تالاری است که به دلیل زیبایی خاص و جلوه ویژه ای که در زمان چیدمان دارد، مورد توجه مدیران تالارهای پذیرایی قرار گرفته است. صندلی استیل انواع و طرحهای مختلفی دارد که در سالهای گذشته برخی از آنها مورد توجه بیشتری قرار گرفته اند. اینکه کدامیک از طرحهای صندلی استیل تالار را انتخاب می کنید بستگی به سلیقه شما دارد اما برای خرید میز تالاری استیل و صندلی تالار باید به نکات مهمتری نسبت به طرح و مدل آن توجه کنید.

صندلی استیل |صندلی استیل ساده

چرا خرید صندلی استیل تالار را پیشنهاد می کنیم؟

صندلی استیل به دلیل جلوه خاص و آبکاری بدنه آن، در نورپردازی محیط تالار پذیرایی زیبایی دوچندانی را از خود به نمایش می گذارد. صندلی استیل نسبت به صندلی پلیمری تالار سبک تر است و در زمان چیدمان باید توجه داشته باشیم که رنگ آن حتما با میز پذیرایی مهمان هماهنگ باشد. ولی در انتخاب صندلی پلیمری دیگر نیازی به این حساسیت در انتخاب نیست. صندلی استیل تالاری محاسن زیادی دارد که به آن خواهیم پرداخت.

یکی از آن محاسن این است که در زمان فروش میتوانید به راحتی و کمترین زمان برای فروش آن اقدام کنید و اگر شرایط ظاهری صندلی استیل شما مناسب باشد همیشه خریدار و طرفداران خودش را در بین سایر مدیران تالارهای پذیرایی داشته است. از دیگر محاسن آن وزن سبکتر نسبت به صندلی پلیمری است و لازم است بدانید صندلی استیل از استحکام لازم برای دوام و استفاده طولانی برخوردار است.

انتخاب صندلی استیل تالار

صندلی استیل در دو رنگ تولید میشود که هردو رنگ آن طرفداران زیادی دارد. یکی از این رنگها رنگ طلایی است که همانطورکه در تصویر زیر میبینید صندلی استیل طلایی بسیار زیباست اما باید بدانید که کیفیت رنگ صندلی یا آبکاری آن ، در جلای رنگ و میزان براقیت و همچنین ظاهر آن تاثیرگذار است. رنگ صندلی استیل طلایی درجه و کیفیت های مختلف دارد و به میزان تیرگی یا روشنی رنگ طلایی صندلی در زمان خرید توجه کنید.

همانطور که پیشتر نیز گفته شد صندلی استیل طلایی را فقط با میز استیل یا میز آبکاری طلایی میتوانید چیدمان کنید و انتخاب این دو با رنگهای متضاد انتخاب درستی نیست . البته ممکن است که با هدف طراحی و دیزاین تالار پذیرایی خود ، بخواهید چندین میز طلایی و صندلی استیل طلایی را با چندین میز نقره ای و صندلی استیل نقره ای ترکیب و چیدمان کنید ، اما این انتخاب و تصمیم را باید با دقت کافی و حساسیت بالا بگیرید تا بتوانید سالن پذیرایی تالارتان را هرچه بیشتر برای میهمانان و عروس و داماد چشمگیر کنید .

رنگ دیگر صندلی استیل تالار نقره ای بوده که در کنار رنگ طلایی دارای طرفداران زیادیست. صندلی استیل نقره ای را نیز همانند رنگ طلایی باید با میز همرنگ خودش ترکیب و چیدمان شود. رنگ نقره‌ای و رنگ طلایی هرکدام در دوره زمانی خاصی مد بوده اند ولی در حال حاضر هردو طرفداران خودشان را دارند. حتی شاید بتوانیم این روزها رنگ نقره ای را با توجه بیشتری از سوی مدیران تالارهای پذیرایی و باغ تالارها در نظر بگیریم. این نکته بسیار مهم را در نظر باید بگیریم که اگر محل تالارها پذیرایی در مناطق شرجی جنوب و شمال کشور است، صندلی استیل انتخاب مناسبی نیست و شرایط آب و هوا در کیفیت رنگ و آبکاری صندلی استیل تاثیر گذاشته و از آن میکاهد.

خرید صندلی استیل تالار

در صورتی که قصد خرید صندلی استیل را برای تالار پذیرایی یا باغ تالار خود دارید، میتوانید در نمایشگاه دائمی مجموعه کبیر گستر انواع صندلی استیل تالار را در رنگ های نقره ای و طلایی مشاهده و آنها را با هم مقایسه کنید و علاوه بر آن از مشاوره کارشناسان این مجموعه بهرمند شوید. خرید عمده صندلی رستوران و صندلی استیل تالاری با قیمت مناسب و ارزان و تحویل به موقع نیز از مزایای این مجموعه می باشد .

دانستنی های مهم خرید صندلی استیل تالار از گروه  کبیر گستر

در زمان خرید صندلی استیل تالار از گروه کبیر گستر خواهید دید که در تولید این محصولات کیفیت بالا و از مواد مرغوب برای تولید صندلی استفاده شده است. نحوه ساخت و رنگ آمیزی صندلی تولید شده در این مجموعه به دلیل اینکه بدون واسطه انجام میشود، مستقیم زیر نظر کارشناسان با تجربه بوده و این اطمینان را داشته باشید که در صورت استفاده و نگهداری در شرایط استاندارد میتوانید در مدت زمان طولانی از این محصولات استفاده نمایید.

خرید صندلی استیل تالارپذیرایی از تولیدکننده

خرید صندلی استیل تالاری مستقیم از تولیدکننده باعث کاهش چشمگیر هزینه های تجهیز تالار میشود و وجود واسطه ها باعث افزایش قیمت و یا حتی در برخی موارد باعث کاهش کیفیت میشود

فروش صندلی استیل تالاری

ممکن است مدیران تالارهای پذیرایی قصد فروش صندلی استیل دست دوم تالار خود را داشته باشند. در این مجموعه به راحتی میتوانید برای فروش صندلی استیل دست دوم تالار پذیرایی خود اقدام کنید . فروش صندلی تالار در این مجموعه فرایند ساده ای دارد. شما اگر در تهران یا شهرهای نزدیک هستید میتوانید با هماهنگی، کارشناسان از صندلی استیل کارکرده تالار شما بازدید کرده و با قیمت مناسب برای فروش صندلیی دست دوم تالاری خود به این مجموعه اقدام نمایید. اگر هم در شهرهای دورتر هستید با تماس تلفنی و ارسال عکس از محصولات خود و سپس توافق بر سر قیمت منصفانه که به شما ارائه خواهد شد برای فروش صندلی استیل کارکرده تالاری خود اقدام نمایید.

نکات فروش صندلی استیل تالارهای پذیرایی

زمانی که تصمیم میگیرید صندلی استیل دست دوم تالار پذیرایی خود را برای فروش بگذارید باید در نظر بگیرید که این مدل صندلی در حال حاضر چقدر خواهان یا خریدار و متقاضی دارد. اگر هنوز از صندلی های سالن پذیرایی و قابل استفاده هستند میتوانید با قیمتی مناسب آنها را بفروش برسانید . البته این نکته را هم در نظر بگیرید که وضعیت ظاهری صندلی تالارپذیرایی شامل رنگ کاری آن نیز در قیمت نهایی فروش بسیار تاثیر دارد .

تعویض صندلی استیل تالار

گاهی مدیران تالار های پذیرایی تصمیم می گیرند که صندلی استیل دست دوم و کارکرده تالار خود را همزمان برای فروش گذاشته و سپس یک نوع دیگر از صندلی تالاری و متفاوت با صندلی موجود را خریداری نمایند. در این مسیر 2 مشکل وجود دارد؛ ابتدا فروش صندلی استیل دست دوم است که لازم است خریدار مناسب پیدا شده و علاوه بر اینکه متقاضی صندلی کارکرده تالار شماست، شرایط پرداخت مناسب نیز داشته باشد.

در این موضوع لازم است که بدانید دریافت وجه نقد در بازار امروز هم کمی مشکل است. بعد از اینکه خریدار مناسب پیدا شده و فروش صندلی استیل تالاری شما انجام شد ، حالا باید برای خرید جدیدترین صندلی تالاری و جایگزین کردن آن اقدام کنید. اگر این تصمیم را در بین فصل جاری کاری بگیرید که شرایط را سخت تر نیز میکند. فاصله افتادن این مراحل قطعا برای صاحبان تالار های پذیرایی از نظر امور مالی و تعهدات آنها به عروس و داماد بسیار مهم خواهد بود.

برای ساده کردن این فرایند و همچنین راحت شدن مدیران تالارهای پذیرایی، گروه  کبیر گستر آماده است تا بصورت همزمان برای تعویض صندلی تالاری دست دوم و جایگزین کردن آن با اجناس نو اقدام کند. شما میتوانید صندلی استیل تالار کارکرده خود را همزمان به این مجموعه بفروش رسانده و از انواع جدیدترین صندلی تالار موجود در نمایشگاه دائمی  مدل دلخواه خود را خریداری کرده و تفاوت هزینه های این جابجایی و تعویض را پرداخت کنید.

در این شرایط در یک روز بصورت همزمان صندلی خریداری شده برای شما ارسال و صندلی تالاری دست دوم شما را از تالار پذیرایی شما خارج میکنند و شما بدون هیچگونه از دست دادن تاریخ مراسم ها و به آسانی برای تعویض صندلی استیل تالاری کارکرده خود اقدام کرده اید.

دکمه بازگشت به بالا