قیمت کفسابی ساختمان در سال 1401

قیمت کفسابی سال 1401| کفسابی و ۵عامل موثر در قیمت کفسابی و سنگسابی

قیمت کفسابی سنگ:

قیمت کفسابی ساختمان بر اساس متر مربع محاسبه می شود و بسته به نوع سنگ و سختی کفسابی متغیر است البته دیگر پارامترها مثل متراژ محیط و دوری و نزدیکی به شهر و … هم در تعیین قیمت کفسابی سنگ موثر است . به طور مثال قیمت کفسابی گرانیت از گرانترین کفسابی ها است اما سنگ کف معمولی یا ضعیف تر از متری شش هزار تومان هم انجام می شود.

سوالات مختلفی درباره علت متفاوت بودن قیمت کفسابی می شود درباره این موضوع باید این موضوع را در نظر بگیرید که کفسابی چندین مرحله را شامل می شود (حدود دوازده مرحله) پر واضح است که اگر یک مرحله انجام شود امکان دارد قیمت به یک دهم برسد اما اگر شما می خواهید قیمت کار با کیفیت و خوب را بدانید در تماس با ما و همکارانمان این موضوع را ذکر کنید که “کار خوب را میشناسم”یا “از کفسابی سر در می آورم” با این اوصاف خواهید دید که قیمت های خیلی پایین اگر گفته شده پس گرفته میشوند:).

آینه |ایران

قیمت کفسابی :

قیمت کفسابی به پارامترهای زیادی بستگی دارد مثله نوع سنگ، متراژ محیط ، دوری و نزدیکی محیط کفسابی به شهر و اینکه کف مورد نظر قبلا ساب خورده یانه ، نوع کفسابی (ایتالیایی و معمولی و رزین ساب ) و … همگی در قیمت کفسابی موثر است.

به طور کلی سنگ بر دو نوع است : سنگ نرم و سنگ سخت  و نوع سنگ در سنگسابی تاثیر دارد مثلا سنگ تراروتن(همان سنگ کرمی رنگی که در نمای بیرونی و داخلی ساختمان استفاده می شود ) سنگی نرم است و به نسبت گرانیت قیمتی به مراتب پایینتری دارد و قیمت کفسابی موزاییک و سرامیک پایین است و جزئ ارزانترین کفسابیهاست (برای اطلاعات بیشتر درباره سنگها به صفحه معرفی سنگها برای کفسابی مراجعه کنید).

البته در قیمت سنگسابی و کف سابی این عنصر هم تاثیر دارد که آیا سنگ قبلا ساب خورده و سنگسابی و کفسابی شده است یا خیر اگر سنگ سابی قبلا روی سنگ انجام شده باشد قیمت پایینتری دارد زیرا عیب سنگ در اکثر قسمتها درست است و عمل سنگ سابی راحت تر است(کار ساب سنگ چند مرحله است( بسته به ایراد سنگ) و در صورتی که قبلا سنگ ساب خورده باشد بعضی مراحل مثله گرفتن ناهمواری حذف می شود و در نهایت قیمت تمام شده پایین حساب می شود)

نوع کفسابی هم در قیمت آن موثر است :

در کفسابی معمولا کسانی که بهترین نوع کفسابی را می خواهند که منظور همان کفسابی شیشه ای یا کفسابی ایتالیایی است نسبت به کفسابی معمولی یا فرچه ساب قیمت کفسابی سنگ بالاتری بایستی پرداخت کنند.

گاهی در کفسابی بایستی یک یا چند سنگ عوض شود که در قیمت کفسابی موثر است البته در قیمت تمام شده .(این کار به طور عرف به عهده کارفرما می باشد)

اگر سنگ شما دارای درز باشد بایستی آن درزها با رزین هم رنگ سنگ پر شود که به آن رزین ساب می گویند که این موضوع هم در قیمت سنگسابی موثر است. البته می توان این درزها را با بتونه (سیمان سفید و چسب بتن)پر کرد که قیمت پایینتری دارد

متراژ محیط سنگسابی هم در قیمت کفسابی موثر است هر چه متراژ بالاتر قیمت تمام شده کفسابی تخفیف داده می شود و در نهایت قیمت کفسابی پایین تر محاسبه می شود.

قیمت کفسابی پله در تعداد پایین به صورت تکی و در تعداد بالا تفاهمی محاسبه می شود.

قیمت سنگسابی در مناطق دور از شهر به علت هزینه رفت و آمد اندکی بالاتر است اما اگر متراژ بالا باشد این موضوع را پوشش می دهد .

با این حال ما در صفحه قیمت کفسابی به طور کامل درباره قیمت کفسابی توضیح داده ایم.

قیمت رزین ساب:

اگر سنگ شما دارای حفره باشد یا درز داشته باشد این عیوب با رزین پر می شود که به آن رزین ساب می گویند .رزین ماده ای کرم رنگ ، و به صورت مایع است و چیزی شبیه به چسب سنگ است که با آن حفره ها و درزها را پر می کنند

نکته: رزین در کیفیت کار تاثیر دارد ولی در براقیت نهایی سنگ تاثیر زیادی ندارد

قیمت رزین ساب کفسابی در کرج به تنهایی بالا نیست و به نسبت قیمت پایینی دارد و البته خیلی هم اقتصادی است چون شما اگر بخواهید سنگ را عوض کنید قیمت به مراتب بالاتری را بایستی پرداخت کنید.

تذکر: قیمت ها بر اساس تومان است و بسته به شرایطی مانند محل کفسابی ، متراژ محیط و نوع برق سه فاز و تک فاز و سابقه ساب خوردگی اندکی بالا و پایین دارد

تذکر۲:این قیمت ها برای متراژهای بالای ۵۰ متر می باشد و متراژهای پایین قیمت چکی و کلی خواهد بود(بین یک ملیون تا 2ملیون تومان)

تذکر ۳:سرامیک لایه برداری نمی شود ولی کفسابی معمولی میشود برای اطلاعات بیشتر به صفحه کفسابی سرامیک مراجعه کنید.

قیمت ساب ایتالیایی:

ساب ایتالیایی بهترین نوع کفسابی است که همراه با لایه برداری می باشد و در واقع جزوی از مراحل اصولی سابزنی است ولی بارها مشاهده شده که افراد سود جو کار با قیمت پایین انجام می دهند و این مرحله را انجام نمی دهند در واقع در ساب ایتالیایی کار را با نهایت ظرافت انجام می دهیم به طوری که بعد از انجام ساب ایتالیایی کف سنگ مثله آینه می شود و شما تصویر سقف را در سنگ خواهید دید به همین علت به آن کفسابی شیشه ای یا کفسابی آینه ای نیز می گویند.

قیمت نانو ساب:

نانو ساب برای ضد آب و ضد مایعات شدن سنگ و براقی هر چه بهتر سنگ استفاده می شود  در صورتی که شما از نانو ساب استفاده کنید اگر مایعاتی مانند چایی و آبمیوه روی سنگ بریزد مانند این است که چای یا سایر مایعات روی بنزین ریخته شده یعنی مواد روی سنگ می ماند قیمت نانوساب برای هر متر مربع سنگ اندکی بالاتر از کفسابی ایتالیایی است.

توصیه می شود که نانو ساب به همراه کفسابی ایتالیایی انجام شود و اگر به همراه رزین ساب ایتالیایی انجام شود بهترین نوع کفسابی خواهد بود البته در صورت اجرای صحیح کفسابی زیرا تجربه در کار ما از اهمیت بالایی برخوردار است.

کف سابی  و سگ سابی برای هر خانه ای لازم است. مثلا بسیاری از ناهمواری پله ها، در ساختمان خود شکایت دارند و به کف سابی پله نیاز مند هستند ، برخی دیگر نیز کف سابی را برای داخل حیاط و پارکینگ خانه خود ، امری لازم می دانند. ما در کفسابی ایران، خدمت می رسیم و کف خانه شما را ، چه موزاییک باشد ، چه سرامیک و چه سنگ ، با دستگاه مخصوص، ساب می زنیم

(کار کفسابی به گونه ای است که به علت جابه جایی سخت دستگاه حتما وجود کارگر و یک وانت الزامی می باشد به همین علت معمولا ایاب و ذهاب این کار بالا می باشد به طور مثال یک کار دو متری لااقل چهار صد یا پونصد هزار تومن قیمتش می شود)

کفسابی ایران با بیش از ده سال سابقه کارهای کفسابی زیادی را در تهران و شهرستانها انجام داده است بهترین نوع سنگ سابی که کفسابی ایتالیایی است را از ما بخواهید ما با بهترین قیمت کار شما را انجام خواهیم داد کافی است با شماره ای که در زیر این برگه هست تماس بگیرید و از ما مشاوره رایگان بخواهید .

با اطمینان می گوییم قیمت کفسابی کفسابی ایران ارزانترین قیمت ساب سنگ می باشد.

آینه |ایران

کفسابی سنگ چیست؟

اولین سوال این است که کفسابی چیست؟ کف سابی چه کاربردی دارد؟ در چه مواردی بهتر است از کفساب کمک بگیریم؟ چرا نیاز به کفسابی داریم؟ و سوالات مشابه دیگر.

کفسابی فرآیندی است که شامل برداشتن ۲ الی ۵ میلی‌متر از روی سنگ برای براق کردن سنگ، زدودن آلودگی و لکه می‌باشد. کفسابی و ساب زنی برای انواع کف‌ها انجام می‌شود و محدودیتی ندارد. در کفسابی ساختمان، فرد متخصص، از دستگاه کفسابی برای تمیز کردن و براق کردن انواع کف استفاده می‌کند.

اما بهتر است بدانید که عواملی زیادی در قیمت کفسابی اثرگذار هستند و به همین دلیل نمی‌توان هزینه دقیقی برای آن مشخص کرد. در ادامه عوامل موثر در قیمت کفسابی را مورد بررسی قرار می‌دهیم. اما پیش از آن، مروری می‌کنیم بر خدمات ارائه شده در پلتفرم «کفسابی ایران» برای کف سابی.

خدمات کفسابی شامل چه مواردی می‌شود؟

کف سابی، شامل خدمات مختلفی می‌شود، که تمامی این خدمات توسط متخصصین “کفسابی ایران” به طور کامل ارائه می‌شود. این خدمات شامل موارد زیر است:

 • کفسابی برای براق کردن سنگ (که با دستگاه کفسابی انجام می‌شود)
 • کف سابی برای بتن، اپوکسی، پارکت، و همچنین کفسابی سرامیک و کاشی
 • ساب زنی به منظور شیشه‌ای کردن سنگ به گونه‌ای که تصویر اجسام در آن منعکس شود.
 • کفسابی کف حیاط منازل و نظافت راه پله‌، کف سابی تراس، حیاط خلوت، پارکینگ و لابی‌ها.
 • کفسابی و سنگسابی سنگ با مواد نانو و پولیش برای براقیت و شفافیت فوق العاده.
 • کف سابی جهت پر کردن درز سنگ کف با استفاده از رزین و چسب بتن بعد از کفسابی و سنگ سابی
 • کف سابی انواع سنگ از جمله سنگسابی گرانیت، کفسابی موزاییک، کف سابی دهید، کفسابی مرمر، سنگسابی تراورتن
 • ساب زنی کف رستوران، کفسابی و سنگ سابی تالار و باغ رستوران، کف سابی و سنگ سابی هتل و سایر مراکز پذیرایی و گردشگری
 • کفسابی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی؛ کف سابی اماکن دولتی و خصوصی، کف سابی و سنگسابی محیط دانشگاه، مراکز تجاری

قیمت کف سابی سنگ به چه صورت است؟

همانطور که گفتیم قیمت کف سابی سنگ، بتن، سرامیک و… به عوامل مختلفی بستگی دارد که هزینه دقیق کفسابی سنگ، با توجه به نوع خدمات شما مشخص می‌شود، شما می توانید برای دانستن حدود هزینه کف سابی، به نمودار بالای همین صفحه مراجعه کنید.

اما اگر قیمت دقیق خدمات را با توجه به شرایط خود می‌خواهید، کافی است که یک ثبت سفارش رایگان در سایت یا اپلیکیشن “کفسابی ایران” اااااانجام دهید و به سوالاتی که از شما پرسیده می‌شود به دقت پاسخ دهید. سپس 5 متخصص، قیمت کف سابی سنگ و سرامیک را با توجه به شرایط شما برایتان ارسال می‌کنند.

عوامل موثر در قیمت کفسابی چیست؟

قیمت کفسابی به چند عامل مهم بستگی دارد. در ادامه هر کدام از این عوامل موثر بر قیمت کفسابی را مفصلا توضیح داده‌ایم. ولی قبل از آن بهتر است بگوییم که قیمت کفسابی اعلام‌شده توسط متخصصان فعال کف سابی در «کفسابی ایران» کاملا مطابق با نرخ اتحادیه است.

تمامی قیمت های پیشنهادی برای کفسابی به‌طور شفاف قبل از اجرای کف سابی مشخص و به مشتری اعلام شده، و حتی یک ریال پس از اتمام کف سابی اضافه بر هزینه اعلام شده از شما درخواست نمی‌شود.

تاثیر متراژ پروژه بر هزینه کفسابی

اولین عامل موثر بر قیمت کفسابی سنگ را می‌توان، متراژ پروژه کفسابی دانست. دلیل اینکه مهم‌ترین عاملی که هزینه خدمات کفسابی را مشخص می‌کند متراژ کف ساختمان است نیازی به توضیح ندارد. این مسئله باعث افزایش زمان کار و مواد مورد استفاده (مثلا پولیش) شده و قیمت کف سابی را بیشتر می‌کند. یک کفساب باتجربه، قبل از اجرای کف سابی، محل کف را بررسی کرده یا در صورت مراجعه نکردن، آن را از شما می‌پرسد و با تجربه خود و نرخ مشخص در اتحادیه قیمت کفسابی را تعیین می‌کند.

جنس سنگفرش، دومین عامل موثر بر قیمت کفسابی

دومین عامل موثر بر قیمت کفسابی را می‌توان جنس سنگفرش دانست. جنس سنگ مصرفی اهمیت بسیار زیادی در تعرفه و قیمت کفسابی دارد. قبل از اجرای کف سابی، کفساب باید سنگ کف را بررسی کند. برای مثال سنگ گرانیت برای کفسابی و سنگسابی به زمان و کار بیشتری نسبت به سنگ موزاییک (موزائیک) نیاز دارد. در نتیجه، قیمت نهایی کفسابی افزایش می‌یابد.

قیمت کف سابی سنگ بر اساس، میزان پستی و بلندی و آلودگی

سومین عامل موثر در قیمت کفسابی میزان پستی و بلندی و همچنین کثیفی کف است. از جمله مواردی که در قیمت کفسابی یا همان هزینه سنگسابی تاثیر دارد، میزان پستی و بلندی و کثیفی سنگ است. کفساب بعد از حضور در محل و مشاهده سنگ و در نظر گرفتن میزان حجم کار و در نظر گرفتن موارد دیگری که ذکر کردیم، قیمت کفسابی را تعیین می‌کند.

قیمت کفسابی، بر اساس دستگاه سنگ ساب

اما یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت کفسابی نوع دستگاه کفساب است. برای تعیین هزینه کفسابی  سنگ و سرامیک، حتما نیاز به حضور کفساب در محل است تا تشخیص داده شود که برای اجرای کفسابی به چه دستگاهی نیاز است.

اگر می‌خواهید از هزینه کفسابی مطلع شوید، همین حالا به رایگان قیمت کفسابی را از متخصصان در یافت کنید، و در صورت تمایل، سفارش خود برای کف سابی را نهایی کنید.

هزینه کف سابی سنگ بر اساس نوع آن

کف سابی هم دارای انواع مختلفی است، که بر اساس نوع آن و میزان کیفیت نهایی کار، قیمت کف سابی سنگ، افزایش یا کاهش می‌یابد. از بهترین نوع کفسابی می‌توان به کف سابی ایتالیایی اشاره کرد که در آن لایه برداری هم انجام می‌شود و سطح کار بعد از اجرای خدمات مثل آبنه می‌شود.

همچنین گاهی اوقات علاوه بر خدما سنگ سابی، از نانو ساب برای ضد آب کردن سرامیک و کف استفاده می‌کنند، که قیمت نهایی را افزایش می‌دهد.

کفسابی ساختمان با دستگاه کفسابی چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان اجرای کفسابی و سنگ سابی به متراژ کف بستگی دارد. به طور معمول یک نفر با یک دستگاه کفسابی می‌تواند روزانه 50 تا 60 متر کف ساختمان را ساب بزند. البته این متراژ برای کف سابی در شرایط خاص قابل تغییر است. برای از اینکه از مدت زمان دقیق اتمام کفسابی مطلع شوید، می‌توانید متراژ کف را به شرکت خدماتی نظافتی و یا شرکت کف سابی اطلاع دهید.

چه موقع نیاز به کفسابی و سنگسابی است؟

زمان نیاز به کفسابی به شرایط زیادی بستگی دارد. در ادامه به هریک از شرایطی که باعث می‌شود به کفسابی ساختمان احتیاج پیدا کنید، اشاره شده است. اگر شما هم یکی از شرایط کف سابی را دارید، خدمات کفسابی و سنگسابی که در بین عموم به ساب زدن کف، ساب زنی کف، کف سابی سنگ و … متداول است را سفارش دهید.

به‌طور کلی در این شرایط باید به کفسابی ساختمان پرداخته شود:

 • درز سنگ‌ها باز شده باشد.
 • سنگ‌ها کدر و یا مات شده باشند.
 • بر روی سنگ‌ها خللی رخ داده باشد.
 • بخش‌هایی از سنگ شکسته شده باشد.
 • بر روی سنگ خط و خش ایجاد شده است.
 • سنگ‌ها با شستشوی معمولی تمیز نمی‌شود.
 • سنگ‌ها در اثر مواد شیمیایی سیاه شده‌اند.
 • روی سنگ‌ها پستی و بلندی ایجاد شده و ناهموار می‌باشند.

خبرهای کسب و کار

علاقمند به جدیدترین مقالات روز کسب و کارها در ایران و جهان با رویکرد علمی و فرهنگی، علاقمند به فناوری های روز و حمایت از پلتفرمهای جدید که خدماتی به مردم جهت رفاه و آسایش آنها میدهد.
دکمه بازگشت به بالا