فرش فانتزی اتاق کودک با بهترین قیمت و کیفیت از فرشخونه کاشان

فرش فانتزی اتاق کودک با بهترین قیمت و کیفیت از فرشخونه کاشان: خرید فرش کودک که هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم قیمت آن مناسب باشد کار چندان ساده ای نیست اما فرشخونه کاشان یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر در زمینه فروش فرش ماشینی است که در آن می توان انواع فرش فانتزی اتاق کودک را با بهترین قیمت و کیفیت خریداری کرد. در این گزارش، به بررسی ویژگی ها و مزایای فرش فانتزی اتاق کودک از فرشخونه کاشان می پردازیم.

فرش اتاق کودک |فرش اتاق کودک ساده

ویژگی های فرش فانتزی اتاق کودک در فرشخونه

فرش مدرن و فانتزی اتاق کودک از فرشخونه کاشان در انواع طرح ها و رنگ های متنوع تولید می شوند. این فرش ها از الیاف اکریلیک هیت ست شده تولید شده اند که از کیفیت و دوام بالایی برخوردارند. فرش های اکریلیک در برابر شستشو، نور خورشید و سایش مقاوم هستند و می توانند سال ها بدون تغییر کیفیت مورد استفاده قرار گیرند.

فرش فانتزی اتاق کودک کاشان در شانه و تراکم مختلف تولید می شود. شانه فرش تعداد گره های موجود در یک متر عرضی فرش را نشان می دهد.

هر چه شانه فرش بالاتر باشد، فرش ریزبافت تر و ظریف تر خواهد بود. تراکم فرش تعداد گره های موجود در یک متر طولی فرش را نشان می دهد. هر چه تراکم فرش بالاتر باشد، فرش محکم تر و بادوام تر خواهد بود.

فرش های فانتزی اتاق کودک در انواع سایز ها تولید می شوند که می توانید با توجه به فضای اتاق کودک، سایز فرش مناسب را انتخاب کنید.

فرش اتاق کودک |فرش اتاق کودک ساده

طرح های متنوع فرش کودک فانتزی

معمولا به آن دسته از طرح های فرش کودک که از شخصیت های انیمیشنی نیست و براساس شکل ها و تصاویر کودکانه تولید شده اند فرش کودک فانتزی می گویند.

این طرح ها تصاویر دختر و پسر، پرنسس ها، حیوانات و عروسک ها را شامل می شود و در رنگ بندی های مختلفی تولید می شوند ولی رنگ بندی غالب آن ها مدرن و مناسب دکوراسیون های امروزی است.

شما می توانید از این طرح ها برای فرش نوزاد، کودک و نوجوان طرح های مناسب و زیبایی پیدا کنید.

برای انتخاب طرح مناسب باید سن فرزندتان، رنگ بندی مورد علاقه خود و رنگی که به دکوراسیون اتاق نزدیک است و همین طور علاقه مندی های کودک و سلیقه خود را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین فرش برای اتاق کودک خود را خریداری کنید.

بررسی قیمت محصولات مختلف و ویژگی های هر یک هم به شما کمک می کند تا طرح های مربوط به همان ویژگی و بازه قیمت را بررسی کنید و در زمان کمتری فرش خود را انتخاب کنید.

در صورتی که موفق نشدید محصول موردنظرتان را در فروشگاه فرشخونه پیدا کنید از طریق راه های ارتباطی برای دریافت راهنمایی های بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید.

قیمت فرش کودک فانتزی فرشخونه

قیمت فرش فانتزی کودک فرشخونه با توجه به عوامل مختلفی مانند شانه، تراکم، طرح و سایز فرش تعیین می شود. در این فروشگاه اینترنتی، امکان مقایسه قیمت فرش های مختلف وجود دارد تا بتوانید فرش مناسب را با بهترین قیمت خریداری کنید. هر چه فرش را در شانه و تراکم بالاتری خرید کنید قیمت نهایی آن بیشتر خواهد شد. سایز هم تاثیر بالای روی قیمت دارد و هر چه محصول را در اندازه کوچک تری سفارش دهید ارزان تر است.

فرش اتاق کودک |فرش اتاق کودک ساده

خرید فرش فانتزی کودک از فرشخونه

برای خرید فرش ماشینی کودک فانتزی می توانید به وب سایت فروشگاه فرشخونه مراجعه کنید. در این فروشگاه اینترنتی، انواع فرش فانتزی اتاق کودک در طرح ها و رنگ های متنوع با بهترین قیمت و کیفیت موجود هستند و شما می توانید آن ها را در سایزهای مورد نیاز خرید کنید. علاوه بر این، نیاز نیست برای سفارش تسویه کامل انجام دهید و در صورت تمایل می توانید با پرداخت بیعانه سفارش خود را ثبت کنید.

نتیجه گیری …

فرش فانتزی اتاق کودک از فرشخونه کاشان یکی از بهترین گزینه ها برای خرید فرش اتاق کودک است. این فرش ها از کیفیت و دوام بالایی برخوردارند و می توانند فضایی شاد و جذاب را برای اتاق کودک ایجاد کنند. شما میتوانید این محصول را به فرشخونه سفارش دهید و در کمترین زمان دریافت کنید. فرشخونه فرش کودک را با ضمانت بازگشت 7 روزه و ضمانت کیفیت محصول عرضه می کند.

منبع: فرش کودک فرشخونه (https://farshkhooneh.com)

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز علاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا