خرید ممبر فیک تلگرام

خرید سرویس ممبر فیک تلگرام – ممبر فیک تلگرام – کانال یا گروه تلگرام خود را مانند فروشگاه ایران رشد دهید. اولین و مهم ترین مزیتی که اعضای تلگرام به کاربران این شبکه اجتماعی ارائه می دهند، خرید تعداد زیادی ممبر با ارزان ترین قیمت و بدون صرف زمان زیاد، تنها برای خرید تلگرام است.. اعضای واقعی به کانال شما می آیند و اگر کانال شما تعداد مشترکین کمتری داشته باشد باعث می شود به شما بی اعتماد شده و کانال شما را ترک کنند.

خرید 200 ممبر واقعی تلگرام |خرید ممبر تلگرام بدون ریزش

به خصوص اگر کانال شما فروشگاهی است که در آن محصولات می فروشید و می خواهید مخاطبان واقعی را به کانال تلگرام خود جذب کنید، در ابتدای کار باید اعتماد مخاطب را با خرید ممبر فیک تلگرام در فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک تعداد ممبرها جلب کنید.  زیرا اولین راه برای بررسی اعتبار یک کانال یا گروه تلگرام، تعداد اعضای این گروه یا کانال است که باعث می شود مخاطبان جدیدی که وارد کانال شما شده اند در کانال شما بمانند و محصولات شما را مشاهده کنند.

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت تبلیغاتی یافابرند ::
 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو  ::

05191690541
تلگرام ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

خرید ممبر فیک تلگرام:

خرید ممبرهای فیک تلگرام به شما زمینه جلب اعتماد سایر اعضای گروه را می دهد و باعث پیشرفت در مسیر شغلی شما می شود. کارآفرینان برای تداوم پیشرفت در این زمینه باید با تدوین استراتژی ها و روش های عملی در مسیر توسعه کسب و کار مورد نظر خود حرکت کنند. یکی از رازهای موفقیت کسب و کار تلگرام افزایش تعداد اعضا با خرید سکه های معتبر است که می تواند کمک شایانی به پیشرفت و درآمد شما کند.

قیمت ممبر فیک تلگرام :

اگر قصد توسعه کسب و کار خود را دارید سعی کنید از مجموعه های معتبر که در زمینه فروش ممبر تلگرام فعالیت دارند تهیه کنید. قیمت ممبر فیک تلگرام با توجه به کیفیت پنل و تعداد ممبر در خواستی و نوع ممبر متفاوت است. در نظر داشته باشید همیشه گران بودن به منظور برتری نیست، کیفیت و عملکرد مجموعه با توجه به کاری که به شما ارائه می دهند بسیار مهم تر است. از طریق فرم های تهیه شده می توانید سفارش خود را ثبت کنید و یا اگر از تعرفه دیگر خدمات ما می خواهید اطلاع داشته باشید با ما تماس بگیرید.

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت تبلیغاتی یافابرند ::
 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو  ::

05191690541
تلگرام ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

خرید ممبر فیک بدون ریزش:

همانطور که می دانید هر کسب و کاری برای راه اندازی یک کسب و کار خوب به اعضای فعال تلگرام نیاز دارد. در واقع برای افزایش تعداد اعضای کانال یا گروه تلگرام خود می توانید ممبرهای تقلبی تلگرام را بدون ضرر خریداری کنید تا کسب و کار شما هر روز افزایش یابد. هنگام خرید ممبر فیک تلگرام باید معایب آن را نیز در نظر بگیرید. اعضای فیک اکانت هایی هستند که فقط برای امتیاز به کانال شما می پیوندند و هیچ فعالیتی ندارند. این دسته فقط برای افزودن ممبر به کانال یا گروه شما مناسب است که در این صورت از دست دادن ممبر تلگرام به حداقل می رسد. این قرارداد عضویت به دلیل هزینه کم برای ادمین هایی که کانال خود را راه اندازی می کنند مناسب است.

می توانید از این روش برای اولین کار خود نیز استفاده کنید. اما ممبر بدون ریزش با سرعت بالا از دیگر روش افزایش ممبر بدون ریزش است. در یکی دیگر از روش های خرید اعضای فیک، نرخ عضویت بسیار بالاست و ریزش جزئی را تجربه خواهد کرد. همچنین لازم به ذکر است که اعضا کاملا فیک بوده و فعالیتی و نخواهند داشت

مزایای خرید ممبر فیک:

امروزه تمامی کسب و کار‌ها نیاز به خرید ممبر آفلاین یا همان تعداد عضو  تلگرام یا افزایش ممبر فیک تلگرام دارند، برای یکی از مهم‌ترین عواملی که اعتبار شما را افزایش می‌دهد ممبر زیاد است. در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی داشتن صفحات و کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی داشتن ممبر زیاد باعث این اعتبار خواهد شد. در واقع با داشتن ممبر فعال تلگرام می‌توانید از مزایای افزایش کسب و کارتان همچون فروش و بهبود وضعیت کانال تلگرامی خود بهرمند شوید.

ممبر‌های واقعی و تضمینی:

برای افزایش  ممبر واقعی و تضمینی. 1-ممبر واقعی اد اجباری 2- ممبر واقعی پاپ آپ 3-ممبر واقعی پروکسی از ممبر‌های واقعی تلگرام به شمار خواهند آمد.

 ممبر اجباری: ممبر اجباری به نوعی از ممبر‌ها گفته می‌شود که به صورت اجباری وارد کانال تلگرام شما خواهند شد. این دسته از افراد اکانت‌هایی هستند که از نسخه اصلی تلگرام استفاده نمی‌کنند مانند موبوگرام یا مای گرام و… . درواقع این افراد در ازای خدمات اضافه‌ای که در این تلگرام‌ها می‌گیرند، تبلیغات خواهند دید و یکی از این تبلیغات اضافه شدن اجباری به کانال‌های تلگرامی متفاوت است.
ممبر پاپ آپ به آن دسته از تبلیغات می‌گویند که یک صفحه در گوشی کاربر باز خواهد شد و تبلیغات کانال شما را مشاهده خواهند کرد. در صورت کلیک روی آن به کانال شما خواهد پیوست. که اکنون برای تحریم ایران و متوقف شدن توسط خود تلگرام فروش این نوع ممبر متوقف شده است. هرچند این روش خرید ممبر فرق چندانی با ممبر واقعی روش اد اجباری ندارد.

ممبر پروکسی یکی از روش های جدید است که سال‌های اخیر اضافه شده است. این نوع ممبر به گونه‌ای است که کاربر با استفاده سرویس MTProto در تلگرام یک کانال در بالای صفحه اصلی تلگرام به عنوان کانال پروکسی نمایش داده و قابل مشاهده است. شما در صورتی که در این کانال‌ها عضو شوید کانال از حالت اسپانسر پروکسی تلگرام به کانال‌های موجود در کنار سایر کانال‌ها تبدیل می‌شود. خاصیتی که این روش دارد این است که هم کانال اسپانسر که تبلیغ کرده هم سین زیادی خواهد داشت هم ممبرای زیادی جوین خواهند شد.

سفارش ممبر فیک تلگرام:

. اکثر افرادی که قصد دارند از تلگرام خود کسب در آمد داشته باشند دست به هر کاری میزنند تا ممبر های کانال خود را افزایش دهند به همین خاطر در ابتدا و یا اواسط از این روش استفاده می کنند کسانی که کانال هایشان از نظر ممبر به حد نصاب رسیده می توانند با دیگر کانال ها تبادل برقرار کنند. برای خرید ممبر فیک تلگرام اولین فکری که به ذهنمان می‌آید سایت‌ها هستند. سایت‌های زیادی وجود دارد که فروش ممبر فیک را دارند. اما همانطور که می‌دانید همه این سایت‌ها قطعا معتبر نیستند. شما نیز باید با شناخت سایت‌های معتبر اقدام به خرید ممبرهای فیک برای کانال خود شوید. بهترین سایت جهت خرید ممبر فیک تلگرام سایت یافابرند را به شما پیشنهاد می کنیم.

ممبر فیک گروه تلگرام

 خرید ممبر گروه یکی از روش هایی است که شما می توانید کاملا تضمین شده ممبر گروه خود را افزایش بدهید. برای گرفتن ممبر فیک باید گروه شما دارای نام آیدی عمومی باشد و نامی کوتاه تا با سرچ راحت تر گروه شما پیدا شود. بهتر است برای گروه های کسب و کار از ممبر اجباری تلگرام و یا ممبر پاپ آپ تلگرام استفاده کنید.

ممبر فیک بدون ریزش تلگرام

ممبر فیک قفلی (بدون ریزش) هنگامی که وارد کانال شما می شوند. دیگر نمی توانند لفت بدهند پس ریزش ندارد. کانال شما بصورتی می شود که که دیگر کسی از کانال لفت نمی دهد. ممبر فیک قفلی در کانال های غیر رسمی امکان پذیر است. کسانی که کانال های کسب و کار دارند. این نوع ممبر برای آنها بسیار عالی می باشدو می توانید از سایت یافابرند که معتبرترین سایت خرید ممبر بدون ریزش تلگرام است که بصورت آنلاین می توانید ممبر فیک تلگرام بدون ریزش خریداری کنید

مجموعه یافا برند با سابقه فراوانی که در حوزه شرکت دیجیتال مارکتینگ دارد و با داشتن تیمی مجرب و حرفه در تمامی زمینه ها از جمله افزایش ممبر توانسته رضایت خیلی از مشتریان عزیز را به خود جلب کند. شرکت یافا برند بدون اغراق در این زمینه مناسب ترین و با کیفیت ترین کار را به شما ارائه می دهد با قیمتی مناسب تر و تضمینی شده برای گرفتن مشاوره رایگان و اطلاع از خدمات با یکی از راه های ارتباطی زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا