خرید اینترنتی تشک رویا + لیست قیمت تشک رویا ۱۴۰۰

تشک رویا یا تشک رویال؟

خیلی از مشتریان در هنگام خرید تشک به صورت حضوری این سوال رو می پرسند که تشک رویا بهتر است یا تشک رویال؟

شرکت رویا یک برند مطرح کارخانه ای است که نزدیک به ۳۰ سال است که در زمینه تشک فعالیت می کند اما شرکت رویال هر فروشگاهی برای خودش تشک به همین اسم تولید می کند.

استاندارد |باربری

مسئله این است که خرید تشک رویا یا خرید تشک رویال؟

این مطلب منصفانه و بدون هیچ غرض ورزی نوشته شده است؛ و هیچ گونه قصد تخریب برند تشک رویا و برند تشک رویال را نداریم و صرفاً می خواهیم این دو برند را با توجه به فروشی که در مجموعه کالای خواب رویان انجام داده ایم را برای آگاه سازی و اطلاع رسانی شما مشتریان عزیز بررسی کنیم و قصدمان این است که برای ارائه خدمات به مشتریان عزیز در جهت خرید تشک  کمک شایانی کرده باشیم. با توجه به اینکه در فروشگاه رویان خواب حداقل ۱۵ سال نمایندگی تشک رویا  را داشته است؛ می خواهیم در زمینه فروش تشک، اطلاعاتی را برای شما مشتریان عزیز ارائه دهیم.

استاندارد |باربری

از نظر سطح فروش بین دو برند تشک رویا و تشک رویال؛ تشک رویا فروش بیشتری دارد، دلیل اصلی فروش بیشتر؛ بخاطر تعداد نمایندگی بیشتر نسبت به تشک رویال و مهم تر از آن تبلیغات گسترده تشک رویا در سطح کشور ( آنلاین و آفلاین ) می باشد، اما تشک رویال به دلیل ارزان بودن قیمت تشک مشتریانی کمتری دارد.

مقایسه برند رویال و برند رویال

اگر بخواهیم بی طرفانه و منصفانه این دو برند از نظر کیفیت و متریال تشک بررسی کنیم؛ تشک رویا در رده بالاتری قرار می گیرد به خاطر متریالی که در تشک استفاده می شود و اینکه این برند همان طور که گفته شده کارخانه ای و سعی کرده تمام استاندارد ها را در رعایت کند.

تشک رویال برندی است که کلیه فروشگاه های کالای خواب، خودشان تولید می کنند و به مشتریان خود می فروشند. بعضی از فروشندگان برای اینکه تراکنش مالی برای فروشگاه کالای خواب خودشان داشته باشند به مشتریان خود برند تشک رویال را معرفی می کند.

خدمات پس از فروش تشک رویا نسبت به تشک رویال خیلی بهتر است چون یک برند مطرح با این سابقه کار نمی خواهد که مشتریان خود را از دست دهد.

استاندارد |باربری

رویان خواب، بزرگترین فروشگاه کالای خواب تهران از سال ۱۳۸۵ با تجربه در فروش و تکیه بر اصل مشتری مداری، کار خود را در زمینه تشک(تشک خوشخواب، تشک رویا، تشک رویال)، سرویس خواب، روتختی، حوله، پتو، پادری، روفرشی، بالش، پرده و جهیزیه عروس شروع به فعالیت کرده است. خرید اینترنتی کالای خواب را با عرضه قیمت مناسب، ارسال رایگان برای تهران و برای شهرستان تا باربری رایگان، شرایط اقساطی بدون بهره، ۱۰۰٪ تضمینی جهت ارائه خدمات هر چه بهتر و متنوع تر برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

خبرهای کسب و کار

علاقمند به جدیدترین مقالات روز کسب و کارها در ایران و جهان با رویکرد علمی و فرهنگی، علاقمند به فناوری های روز و حمایت از پلتفرمهای جدید که خدماتی به مردم جهت رفاه و آسایش آنها میدهد.
دکمه بازگشت به بالا