۵۳۶ هزار مشترک برق خانگی در آذربایجان‌غربی مشمول پاداش شدند

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” ۵۳۶ هزار مشترک برق خانگی در آذربایجان‌غربی مشمول پاداش شدند ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

برق

بیگ نیوز/آذربایجان غربی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با اشاره به مدیریت مصرف برق از ابتدای خرداد ماه تا پایان شهریورماه امسال افزود: در این مدت ۵۳۶ هزار مشترک برق خانگی به مبلغ ۶۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان مشمول پاداش شده‌اند.

طاهر کیامهر امروز، ۳ مهرماه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: طرح پاداش صرفه جویی برق در سال گذشته تنها برای مشترکان دارای مصرف زیر الگو اجرایی شد، اما امسال همه مشترکان  مشمول پاداش فوق شدند.

کیامهر اظهار کرد: در سال گذشته نیز ۵۳ درصد مشترکین خانگی مشمول پاداش صرفه جویی شدند و ۳۱ میلیارد تومان پاداش صرفه جویی گرفتند که در واقع ۶۰۰ هزار مشترک در طرح های مدیریت مصرف استان همکاری داشته اند.

وی در ادامه گفت: سرانه مصرف سال گذشته ۲۱۱ کیلووات ساعت بود که امسال این رقم بر اساس مدیریت مصرفی که صورت گرفت به به حدود ۲۰۰ کیلووات ساعت رسید؛ یعنی در واقع هر مشترک در ماه ۱۱ کیلووات ساعت صرفه جویی داشته که این میزان صرفه جویی در استان رضایتبخش بوده است.

کیامهر خاطر نشان کرد: با اجرای طرح مدیریت مصرف حدود ۵۳۶ هزار مشترک مشمول دریافت پاداش شدند که حدود ۴۳ میلیون کیلووات ساعت از این محل صرفه‌جویی شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا