چگونه ویدیوهای اینستاگرام را دانلود کنیم؟

اینستاگرام بسیار در مورد زندگی در لحظه و به اشتراک گذاری آن لحظات با دوستان و خانواده است. با چند کلیک می توانید فیلم و عکس بگیرید و با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید عکس ها و فیلم های دیگران را مشاهده کنید. اما اگر بخواهید ویدیویی را ذخیره کنید تا در حالت آفلاین تماشا کنید یا مثلاً بخواهید خارج از اینستاگرام تماشا کنید؟

اینستاگرام با ذخیره کردن آنها در خود برنامه، یافتن ویدیوهای مورد علاقه خود را آسان کرده است، اما امکان دانلود آن ویدیوها در خود برنامه وجود ندارد. اگر می خواهید فیلم ها را دانلود کنید، به یک رابط برنامه نیاز دارید.

و این همان چیزی است که می خواهیم در این مقاله توضیح دهیم. چه از اینستاگرام در لپ‌تاپ یا تلفن همراه یا تبلت خود استفاده کنید، راه ‌های مختلفی برای دانلود ویدیوها از اینستاگرام وجود دارد.

ویدیو را از اینستاگرام در رایانه شخصی ذخیره کنید

سایت های زیادی وجود دارند که به شما امکان دانلود ویدیو از اینستاگرام را می دهند و همه آنها به یک شکل کار می کنند. یکی از ساده ترین و بهترین سایت ها downloadinsta.app است.

برای استفاده از این سایت ابتدا باید اینستاگرام را باز کرده و لینک ویدیوی مورد نظر خود را در مرورگر خود کپی کنید. بهسایت  downloadinsta.app بروید و روی لینک اینستاگرام بالا کلیک کنید و لینک کپی شده را در آنجا قرار دهید. روی دکمه  download کلیک کنید و منتظر بمانید تا فرآیند شروع و دانلود شود.

بخش های دیگری نیز در این مورد وجود دارد. این موارد عبارتند از: دانلود گرام و دانلود ویدیوهای اینستاگرام.

ذخیره ویدیو از اینستاگرام در آیفون

محدودیت‌های امنیتی iOS، دانلود ویدیو از اینستاگرام را به سختی دانلود ویدیو از وب دشوار می‌کند. اما الان هم سخت نیست. تنها چیزی که نیاز دارید نرم افزار مناسب است.

یکی از گزینه ها Blaze است: یک مرورگر و مدیر فایل. فقط آدرس اینستاگرام پستی را که دوست دارید کپی کنید و آن را در Blaze قرار دهید. سپس باید روی دکمه «دانلود» کلیک کرده و گزینه «Export video to camera roll» را انتخاب کنید. البته می توانید از روش های آنلاین ذکر شده در بالا نیز استفاده کنید.

ویدیو های اینستاگرام را در اندروید ذخیره کنید

برای کاربران اندروید راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد. علاوه بر این، می توانید ویدیوها را از طریق وب دانلود کنید. البته تعدادی اپلیکیشن وجود دارد که کار را بسیار آسان می کند. یکی از آنها Video Downloader برای اینستاگرام است. این یک برنامه رایگان است که دارای ویژگی های بیشتری نسبت به نام آن است.

از آنجایی که این برنامه رایگان است، تبلیغات در این برنامه نشان داده می شود. اما نه زیاد. کار با Video Downloader برای اینستاگرام فرآیند ساده ای است که نیاز به توضیحات طولانی ندارد و به اختصار به آنها اشاره می کنیم.

در اینستاگرام روی دکمه سه نقطه بالای پست مورد نظر کلیک کرده و Copy Link را انتخاب کنید. به Video Downloader for Instagram بروید و گزینه Paste را انتخاب کنید. فقط

دکمه بازگشت به بالا