پزشکیان: صادقانه به مردم خدمت کنیم/ باید در گفتار و عمل‌مان صادق باشیم

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” ana.ir ” در مورد مقاله ” پزشکیان: صادقانه به مردم خدمت کنیم/ باید در گفتار و عمل‌مان صادق باشیم ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

پس از مناظره دوم؛

پزشکیان: صادقانه به مردم خدمت کنیم باید در گفتار و عمل‌مان صادق باشیم

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از دومین مناظره انتخاباتی گفت: نقطه‌نظری که بنده دارم و در مناظره هم بیان کردم این است که اینکه باید صادقانه به مردم خدمت کنیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، مسعود پزشکیان، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از دومین مناظره انتخاباتی در جمع خبرنگاران اظهارکرد: نقطه نظری که بنده دارم و در مناظره هم بیان کردم این است که اینکه باید صادقانه به مردم خدمت کنیم.

وی با بیان اینکه باید بین گفتار و عمل خود صادق باشیم و باید در عمل هم آنگونه باشیم، افزود: در شروع انقلاب ۹۸ درصد این مردم به جمهوری اسلامی رأی دادند، اما خیلی از آنها مسئله دارند.

پزشکیان تأکید کرد: این مسئله‌ها به ما برمی‌گردد که در رفتار و گفتارمان تناقض دیده‌اند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری در پایان گفت: امیدوارم ما با شعار‌ها و حرف‌هایی که می‌زنیم صادقانه حرف بزنیم و اگر به قدرت رسیدیم با مردم صادق باشیم و دغدغه محرومین در ذهن و رفتار و عمل‌مان باشد که مشکلات مردم حل شود.

دکمه بازگشت به بالا