نمایش طبقه همکف اتاق شماره ۳ در بندر انزلی

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” نمایش طبقه همکف اتاق شماره ۳ در بندر انزلی ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

بیگ نیوز/گیلان کارگردان این تئاتر گفت: در طبقه همکف اتاق شماره ۳ سعی کردیم به انسان بپردازیم. به احساساتی که در یک انسان وجود دارد و با آنها زندگی می‌کند و اینکه آیا ترک آنها باعث می‌شود ما زندگی بهتری داشته باشیم یا نه!

شیرین سامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طبقه همکف اتاق شماره ۳ پرداختن به انسانیت و اینکه در مورد انسان چه می‌دانیم ؟ ما چگونه به انسان می‌پردازیم؟ آیا احساسات یک انسان را درک می‌کنیم؟ سبک زندگی یک انسان را می‌شناسیم؟ یا در مورد انسان بودن چه چیزی می‌دانیم ؟ و سوالاتی از این گونه است.

سامی تصریح کرد: در طبقه همکف اتاق شماره ۳ سعی کردیم به انسان بپردازیم. به احساساتی که در یک انسان وجود دارد و با آن زندگی می‌کند و اینکه آیا ترک آنها باعث می‌شود ما زندگی بهتری داشته باشیم یا نه!

این هنرمند گفت: سوالی که همیشه ذهن مرا به خود مشغول کرده است آیا انسان به تنهایی معنی دارد؟ یا با احساسات عواطف و اطرافیانش معنی می‌شود؟

کارگردان تئاتر طبقه همکف اتاق شماره ۳ تصریح کرد: چهار ماه بر روی این نمایش کار کردیم و تمام روز و ساعات تابستان را مشغول تمرین این نمایش بودیم و حالا که به ثمر نشسته است آن را روی صحنه می‌بریم تا هنردوستان، هنرپروران و هنرخواهان  به تماشا بیایند و از دیدن آن لذت ببرند.

وی افزود: نمایش طبقه همکف اتاق شماره ۳ با نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی شیرین سامی و بازی نجوا یزدانی، سحر محسن پور، سولماز نیک پور، متینا رمضان نیا، ماهک احمدیان، ستاره صیاد نصیری، ماهک فلاح، روژان غنچه ای، ماهک حسنی، زهرا بهبودی، آشا خلیلی به روی صحنه می رود.
 
به گزارش بیگ نیوز، طبقه همکف اتاق شماره ۳ از ۲۴ تا ۳۰ آنلاین سال جاری ساعت ۱۹ در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرانزلی جهت بازدید عموم اجرا می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا