مورایس: نمی‌توانیم از خواب بیدار شویم و غر بزنیم

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” مورایس: نمی‌توانیم از خواب بیدار شویم و غر بزنیم ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

انرژی |بازی

سرمربی سپاهان درباره مشکلات تیمش بعد از مصدومیت کاوه رضایی گفت: همیشه باید با چالش‌ها روبرو شویم. نمی‌توانیم از خواب بیدار بشویم و غر بزنیم.

به گزارش بیگ نیوز، ژوزه مورایس پس از پیروزی تیمش مقابل پیکان در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: حریف خوبی داشتیم. به تیم و بازیکنانمان تبریک می‌گویم که در نیمه دوم دو برابر زحمت کشیدند. پیکان جنگنده و سریع بود و بسیار خوب بازی کردند. نگران نیستم که اخراجی دادیم و مدافعمان اشتباه کرد. اشتباه پیش می‌آید. ما انسان هستیم و اشتباه می‌کنیم.

می‌توانیم بهتر از این شویم

او ادامه داد: پارسال کاری را که باید انجام می‌دادیم، انجام دادیم و امسال باید ادامه دهیم. نمی‌دانیم کجا کارمان به پایان می‌رسد اما همکاری و سازماندهی بهتری داریم و می‌توانیم بهتر از این شویم.

سرمربی سپاهان خاطرنشان کرد: ما می‌دانیم چه کاری باید انجام دهیم. پیکان بسیار پر انرژی بود اما تیم ما در نیمه دوم خیلی خوب بود. ما باید به چالش‌ها عادت کنیم و این نشان دهنده شخصیت ماست.

نمی‌توانیم از خواب بیدار شویم و غر بزنیم

سرمربی سپاهان درباره غیبت کاوه رضایی و مصدومیتش گفت: کاوه بازیکن خوبی است اما ۶ ماه بازی نکرده بود. حیف بود که امروز او را نداشتیم. همیشه باید با چالش‌ها روبرو شویم. نمی‌توانیم از خواب بیدار بشویم و غر بزنیم. ما به همه بازیکنان اعتقاد داریم و از آن‌ها تشکر می‌کنم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا