مزایای سازه cft

خرید بیمه‌ ثالث اجباریست و نداشتن عواقب بدی دارد. بسیاری از ما فکر می‌کنیم تفاوتی بین شرکت‌های بیمه وجود ندارد و معمولا هر سال بدون توجه و مقایسه شرکت‌های مختلف، اقدام به خرید بیمه ثالث‌مان می‌کنیم. اما اگر بدانیم شرکت‌های ارائه دهنده بیمه ثالث چقدر متفاوت عمل می‌کنند، شاید نظرمان در مورد شرکت بیمه فعلی‌مان عوض شد! چه کسی بدش می‌آید که شرکت بیمه بهتری را انتخاب کند؟ بالاخره  را چه شرکتی ارائه می‌دهد؟ در این مقاله به این موضوع می‌پردازیم تا انتخاب هوشمندانه‌تری داشته باشیم.

اجرا  سازه‌های CFT به عنوان اسکلت در ساختمان سازی با توجه به ویژگی‌هایی که دارند می‌توانند مزایای زیادی در پی داشته باشند

پوشش مالی

در ابتدا باید اشاره کنیم که پوشش مالی، یعنی جبران خسارت‌های مالی که به اشخاص ثالثی که در حادثه زیان‌دیده‌اند، وارد می‌شود.

اگرچه میزان دیه شخص ثالث و سرنشین از طرف قوه قضائیه تعیین می‌شود و بیمه‌گذاران در مورد این موارد حق انتخابی ندارند، اما پوشش مالی ، ملاک مهمی در انتخاب بیمه شخص ثالث شماست. در سال ۹۷، کمترین پوشش مالی برای بیمه‌های ثالث، ۷ میلیون و ۷۰۰هزار تومان ( ۲٫۵ درصد دیه در ماه‌های حرام) تعیین شده. با توجه به افزایش خودروهای لوکس و تصادفات بهتر است پوشش‌های بالاتر را انتخاب کنید. می‌پرسید چرا؟ فکر می‌کنید تفاوت قیمت بیمه‌ با پوشش حداقلی و حداکثری، چقدر هست؟ بسیار ناچیز، تصور کنید فقط ۱۰۰ هزارتومان بیشتر پرداخت می‌کنید؛ اما تا ۲۰ میلیون پوشش‌تان را افزایش می‌دهید و خیال‌تان را بابت تصادف‌ با خودروهای لوکس راحت می‌کنید. خوب است بدانید، می‌توانید از ۷ میلیون و ۷۰۰ تا سقف ۳۰ میلیون تومان را به عنوان پوشش مالی انتخاب کنید. تصمیم با شماست!

قیمت بیمه خودروی‌تان برای سال ۹۷ چقدر است؟ همین حالا به مراجعه کنید و با وارد کردن مشخصات خودروی‌تان قیمت و شرایط معتبرترین شرکت‌های بیمه مانند ، ،‌ ،‌   و … را در یک قاب مشاهده و مقایسه کنید. درست مانند عکس زیر:

تخفیف شرکت های بیمه

بیمه مرکزی اجازه تخفیف تا سقف ۲٫۵ درصد را به تمامی شرکت‌های بیمه داده تا بتوانند از آن استفاده کنند. به جز بیمه ایران که تمایلی به استفاده از این تخفیف ندارد، تقریبا تمامی شرکت‌های بیمه این تخفیف را مشتریان‌شان ارائه می‌دهند. همین باعث شده قیمت بیمه ایران از باقی شرکت‌ها بالاتر است.

در سایت‌ بیمه‌بازار می‌توانید از تمام تخفیف‌های شرکت‌های بیمه مطلع شوید و بیمه‌مورد نظرتان را به صورت آنلاین بخرید و درب منزل‌تان تحویل بگیرید!

همین حالا با خرید بیمه شخص ثالث سامان (در خریدهای بالای 600 هزار تومان) بیمه آتش سوزی هدیه بگیرد

رتبه رضایت‌­مندی

تا الان فقط در مورد قیمت و تخفیف صحبت کردیم، اما واقعا بهترین بیمه ثالث فقط به قیمت بستگی دارد؟ قطعا نه! شاخص دیگری که اهمیت زیادی در انتخاب ما دارد رتبه رضایت از مشتریست! چرا؟ اگر شرکتی رتبه رضایت بالایی داشته باشد، یعنی به بهترین نحو توانسته رضایت مشتریانش را جلب کند و طبیعتا می‌تواند قابل اعتماد باشد. شاخص‌های رتبه رضایت‌مندی از طریق میزان رضایت از پاسخ‌گویی، دانش کارکنان، کیفیت ارتباط با مشتری و…. ارزیابی می‌شود.

Cft در روانشناسی |Fatf و cft چیست

حتما بخوانید:

گروه رویش (گیلان) از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در سه حوزه آغاز نموده است.

نرخ شکایت مشتریان

فاکتور بعدی که در انتخاب بهترین بیمه به ما کمک می‌کند، نرخ شکایت از مشتریان است. اگر آمار شکایت از شرکت بیمه‌ای بالا باشد آیا می‌توان به راحتی به این شرکت اعتماد کرد؟  اگر شرکتی را انتخاب کردید که نرخ شکایت از مشتریانش زیاد است، نشان می‌دهد نتوانسته خدمات مناسبی ارائه بدهد و مشتریانش را راضی نگه دارد. خوشبختانه این دو فاکتور سالانه توسط بیمه مرکزی اعلام و در سایت بیمه‌بازار آپدیت می‌شود. شرکت بیمه‌ای که انتخاب کردید، رتبه رضایت و نرخ شکایت مناسبی دارد؟ 

سهم از بازار

سهم از بازار می‌تواند یکی از فاکتورهای مهم برای خرید بیمه شخص ثالث باشد. برای مثال؛ زمانی که شرکت بیمه‌ای سهم بازار بالایی دارد این اطمینان را در ما ایجاد می‌کند که شرکت با عملکرد بهتر خود توانسته در این بازار رقابتی سهم بیشتری را بدست بیاورد. با ۳۲% درصد بیش‌ترین سهم بازار را دارد و سایر شرکت‌های خصوصی باقی بازار را در اختیار دارند. در سال‌های اخیر بیمه‌های خصوصی با عملکرد مناسب‌شان توانستند سهم بازار خوبی را به دست بیاورند و هم‌چنین رقابت پایداری را به وجود بیاورند. برای کلیک کنید.

توان‌گری مالی

 توان‌گری مالی شرکت بیمه نشان‌دهنده اعتبار و قدرت آن شرکت در پرداخت خسارت‌های بالا و قبول ریسک‌های سنگین است. این شاخص به ما نشان می‌دهد که آیا شرکت بیمه توانایی عمل به تعهدات خود را دارد یا خیر. میزان توان‌گری شرکت‌های بیمه هرسال توسط بیمه مرکزی اعلام می‌شود.  توان‌گری مالی ۵ سطح دارد، که به ترتیب بالاترین توان‌گری مربوط به سطح ۱ و پایین‌ترین آن مربوط به سطح ۵ است.

حتما بخوانید:

پرداخت خسارت سیار

مراکز پرداخت خسارت سیار برای سهولت خدمت‌رسانی به مردم به خصوص در کلان شهرهاست. اگر شرکت بیمه‌ای که انتخاب می‌کنید، دارای مرکز پرداخت خسارت سیار باشد؛ می‌توان این اطمینان را داشت که در هنگام وقوع حادثه، بدون اتلاف وقت فقط با ارائه مدارک دو طرف می‌شود خسارت را دریافت کرد که این یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود. برخی شرکت‌ها مانند مستقل دارند که می‌تواند در محل، میزان خسارت را تخمین و همان‌جا پرداخت کند. بیمه شخص ثالث برخی شرکت‌های خصوصی مثل ، البرز، آسماری، سرمد، نوین، رازی، پاسارگاد و حافظ با که شرکت ارزیاب خسارت است؛ قرارداد دارند و این شرکت نیروهایی به صورت سیار در شهرهای مختلف مستقر کرده و در صورت نیاز در محل حاضر شده و با گرفتن مدارکی مانند کارت ماشین، بیمه نامه و گواهینامه میزان خسارت را تخمین زده و به شرکت بیمه طرف قرار داد اعلام می‌کند و سپس شرکت بیمه، مبلغ را به زیان‌دیده پرداخت می‌کند.

بیمه بازار؛ مقایسه و خرید آنلاین بیمه

بیمه بازار اولین سامانه آنلاین مقایسه و خرید انواع بیمه از تمامی شرکت‌های بیمه‌گر است که با فراهم ساختن بستر آنلاین محاسبه‌گر بیمه، این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا به راحتی بیمه مورد نظر خود را محاسبه کنید و پس از مقایسه پیشنهادات مختلف از شرکت‌های بیمه‌گر به آسانی بهترین بیمه مورد نظرتان را انتخاب و خرید کنید. بیمه‌نامه شما در همان روز صادر می‌گردد و ارسال بیمه‌نامه به تهران و شهرستان‌ها رایگان و در کمترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد. ،  و  به راحتی در سایت بیمه‌بازار امکان‌پذیر است.سازه CFT ، یکی از فناوری‌های جدید در ساخت و ساز است.

 

دکمه بازگشت به بالا