محاصره ژیرونا در معبد کهکشانی‌ها / این بار خودشان ۴ تایی شدند!

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” محاصره ژیرونا در معبد کهکشانی‌ها / این بار خودشان ۴ تایی شدند! ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

رئال مادرید در مهم‌ترین بازی هفته بیست‌ و چهارم لالیگا مقابل اصلی‌ترین تعقیب‌کننده‌اش به برتری رسید.

به گزارش بیگ نیوز، روز شنبه هفته بیست‌وچهارم لالیگا با ۴ بازی پیگیری شد و در مهم‌ترین و حساس‌ترین بازی هفته، کهکشانی‌ها در برنابئو میزبان ژیرونا بودند.

چند ساعت قبل از شروع بازی مشخص شد رودیگر، آخرین مدافع میانی رئالی‌ها هم مصدوم شده و آنچلوتی مجبور است تیمش را بدون مدافع وسط تخصصی به زمین بفرستد. کارواخال و شوآمنی گزینه‌های جایگزین شهر بی‌دفاع کارلتو بودند و در حالی که تصور می‌شد بحران در خط دفاعی گریبان‌گیر مادریدی‌ها شود اما آن‌ها با درخشش وینی و بلینگام با ۴ گل و با کلین‌شیت مقابل ژیرونا به برتری رسیدند.

در این بازی بلینگام پس از بریس تاثیرگذارش مصدوم شد تا کام کارلتو تلخ شود و خوسلو در آخرین ثانیه‌ها یک پنالتی از دست داد.

نتایج سایر بازی‌ها به شرح زیر است:

آلاوز ۱-۱ ویارئال

سوسیه‌داد ۰-۱ اوساسونا

انتهای پیام

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا