سایت رایان پشتیبان 15 ساله شد

مقدمه

مجموعه معتبر رایان پشتیبان یکی از شرکت ‌های معروف ایرانی می‌باشد که توسط یک تیم حرفه‌ ای و ماهر مدیریت می‌شود. تیم شرکت پشتیبان شبکه ‌ای رایان پشتیبان یک تیم متعهد و مسئولیت پذیر می‌باشد که در زمینه ارائه خدمات و پشتیبانی شبکه ‌ای توانسته است که میزان تعداد بسیار زیادی از کاربران را به خود جلب کند. امروزه به علت ارائه خدمات عالی توسط سایت مجموعه حرفه ای رایان پشتیبان تعداد بسیار زیادی از مشتریان به شرکت پشتیبانی رایان پشتیبان متعهد و وفادار می‌باشند.

معرفی مجموعه معتبر رایان پشتیبان

در این قسمت می‌خواهیم به معرفی مجموعه معتبر رایان پشتیبان بپردازیم و اطلاعات مفیدی در مورد این شرکت و خدمات آن ارائه دهیم. رایان پشتیبان یک مجموعه و موسسه ‌ای با سابقه قدیمی می‌باشد که در زمینه ارائه خدمات پشتیبانی از شکبه و حفظ و نگهداری شبکه در حال فعالیت می‌باشد. رایان پشتیبان موسسه ‌ای معتبر می‌باشد که دارای مجوز قانونی است و از تیم بسیار ماهر برخوردار می‌باشد. این مجموعه در جهت ارتقا سطح کاری کسب و کار‌ها و کاهش اختلالات و مشکلات شروع به فعالیت کرد. فعالیت کلی سایت رایان پشتیبان و مجموعه آن در زمینه سخت افزاری، نرم افزاری و شبکه می‌باشد و در همین راستا در حال همکاری با ارگان‌ها و نهاد‌ های بسیار مختلف و متعددی می‌باشد. ر ادامه این مقاله از سایت رایان پشتیبان مجموعه رایان پشتیبان و خدمات و سوابق آن را بررس خواهیم کرد.

سوابق شرکت رایان پشتیبان

شرکت رایان پشتیبان در زمینه پشتیبانی شبکه و پشتیبانی کامپیوتر فعالیت‌ های عمده‌ ای داردکه سابقه ‌ای بیش از 14 سال دارد. در طی این چندین سال فعالیت در این زمینه با انواع مختلف و بسیار متعددی از شرکت‌ها همچون: اراده‌ها، کارخانجات، سازمان‌ها، تولیدی، بازرگانی و سایر موارد قرار داد بسته است و تجربه بسیار عالی کسب کرده است که این تجربه کاری در موفق و پیشرفته‌تر شدن این سازمان بسیار موثر بوده است. مجموعه معتبر رایان پشتیبان علاوه بر فعالیت در زمینه ارائه خدمات در زمینه نصب و راه ‌اندازی شبکه نیز بسیار حرفه ‌ای عمل کرده است. این موسسه به منظور ارتقا سطح ‌ای تی شرکت و گشترش تکنولوژی نهایت سعی خود را کرده است که از کارشناسان فوق العاده ماهر و مجرب بهرمند شود.

خدمات پشتیبانی شبکه

تمام شرکت ‌های پشتیبانی از شبکه، تجهیزات شبکه و کامپیوتر و تمام مسئولیت مرتبط به شبکه بر عهده آن‌ها می‌باشد. خدمات پشتیبانی شبکه رایان پشتیبان بسیار متنوع می‌باشد که در این قسمت ضروری‌ترین و عمده‌ترین  خدمات پشتیبانی این شرکت را ذکر خواهیم کرد. عمده‌ترین خدمات پشتیبانی شبکه به شرح موارد زیر است:

 • ارتقای سطح امنیت اطلاعات و ارتباطات
 • فراهم کردن امکان کنترل دسترسی‌ها و دسترسی راحت به شبکه‌ها
 • ارائه دهی خدمات رفع اشکالات و اختلالات سیستم و شبکه
 • ارائه دهی انواع خدمات بروز رسانی وآنتی ویروس و نحوه نصب آن‌ها
 • کنترل دسترسی راحت به اینترنت
 • پشتیبان گیری به صورت دوره ‌ای از کلیه اطلاعات
 • ارائه گزارشات کامل به صورت هفتگی یا روزانه راجع به نحوه ارائه خدمات و کلیه فعالیت ‌های صورت گرفته است.

این خدمات از خدمات عمده شرکت‌ های پشتیبانی شبکه می‌باشد که شرکت پشتیبانی خوب و معتبر قالبا این خدمات را ارائه می‌دهند.

مهم‌ترین خدمات پشتیبانی شرکت رایان پشتیبان

در این بخش از مقاله می خواهیم شما را با مهم‌ترین خدمات پشتیبانی شرکت رایان پشتیبان آشنا کنیم و این خدمات را برایتان شرح دهیم. رایان پشتیبان علاوه بر موارد ذکر شده در بالا دارای خدمات خاصی می‌باشد که در اختیار کاربران و مشتریان خود با کم‌ترین هزینه‌ها و بالا‌ترین کیفیت‌ها قرار می‌دهد. مهم‌ترین خدمات پشتیبانی شرکت رایان پشتیبان:

 • بازدید دوره‌ای از تمامی مراکز
 • تعویض سخت افزار‌های اسیب دیده و یا تعمیر آن‌ها
 • آپدیت نرم افزار
 • بک اپ گرفتن از کلیه اطلاعات کارفرما و یا کلیه اطلاعاتی که در اختیار کارفرما قرار گرفته‌اند
 • پشتیبانی از شبکه به موقع

تعاریف کلی از خدمات شرکت پشتیبانی شبکه رایان پشتیبان

در این قسمت به تعریف کلی از خدماتی که در بالا ذکر شده‌اند می‌پردازیم.

 • بازدید دوره ‌ای از تمامی مراکز: برای دریافت خدمات شبکه ‌هیچ نیازی به ارتباط روزانه وجود ندارد ، کارشناسان فنی این مجموعه به صورت دوره‌ای و در مدت زمان معینی اقدام به بازدید از مراکز در راستای رفع و برطرف سازی ایرادات می‌کند.
 • تعویض و تعمیر سخت افزارها: وجود تجهیزات قدیمی در سیستم‌های سخت افزاری بسیار رایج می‌باشد و این امر در طولانی مدت سبب ایجاد خرابی و اختلال در سیستم‌ها می‌شود که این شرکت در راستای تعمیر و تعویض سخت افزار‌ها می‌باشد و دوره استهلاک سخت افزار‌ها را افزایش می‌دهد.
 • اپدیت نرم افزار: آنتی ویروس‌ های موجود در شبکه را رفع می‌کند تا امنیت شبکه افزایش یابد و سیستم را بروزرسانی و یا آپدیت می‌کند.
 • بک آپ گرفتن از اطلاعات: در تمام بازدید‌ های دوره از کلیه اطلاعات بک اپ گرفته می‌شود. در واقع این بک اپ سبب می‌شود که در مواقع بروز حادثه داده‌ها و اطلاعات در امان بمانند و آسیبی نبینند. برای بک اپ گرفتن شرکت رایان پشتیبان از نرم افزار‌های پیشرفته و هوشمند روزانه استفاده می‌شود که قدرت بالایی در حفظ اطلاعات دارند. بک اپ مهم‌ترین خدمات پشتیبانی شبکه به حساب می‌آید.
 • پشتیبانی از شبکه به موقع: یکی از خدمات بسیار شاخص سایت مجموعه معتبر رایان پشتیبان، پشتیبانی از شبکه به موقع می‌باشد.

خدمات کامل رایاین پشتیبان سبب کاهش مشکلات و حل و رفع مشکلات شبکه ‌ای در مدت زمان بسیار کم می‌شود.

نحوه ارائه خدمات و مشاوره مجموعه حرفه ای رایان پشتیبان

نحوه ارائه خدمات و مشاوره مجموعه حرفه ای رایان پشتیبان به چه صورت است؟ مجموعه حرفه ای رایان پشتیبان یک سایت حرفه ‌ای و پر بازدید می‌باشد که خدمات بسیار متعددی را ارائه می‌دهد و در کنار آن‌ها مشاوره با هزینه‌ های بسیار کم نیز به صورت اصولی و استاندارد می‌دهد. نحوه ارائه خدمات رایان پشتیبان بسیار اصولی می‌باشد. ارائه مشاوره توسط کارشناسان رایان پشتیبان به صورت 24 ساعته و رایگان می‌باشد. کاربران برای دریافت اطلاعاتف انواع خدمات و مشاوره شبکه برای پشتیبانی می‌توانند از طریق شماره‌ای که در ادامه ذکر می‌شوند اقدام کنند.

چرا رایان پشتیبان

مجموعه حرفه ای رایان پشتیبان به علت موارد متعددی امروزه بسیار معروف و محبوب واقع شده است، که مهم‌ترین دلایل محبوبیت و معروف شدن رایان پشتیبان سابقه بی نظیر و درخشان آن می‌باشد.

دلایل منتخب شدن سایت رایان پشتیبان توسط مشتریان و کاربران:

 • سابقه درخشان کاری به مدت مان 14 سال
 • هدف اصلی کسب رضایت مشتریان برای شرکت و سایت رایان پشتیبان
 • اعطای مشاوره با فن بیان عالی به منظور ارتقای سیستم و کسب و کار
 • بازدید‌های مرحله‌ای توسط مجموعه حرفه ای رایان پشتیبان و مدیریت
 • تیم ماهر و مسئولیت پذیر و بسیار فعال و علاقه مند به زمینه کاری خود

این موارد دلایل اصلی منتخب شدن رایان پشتیبان توسط کسب و ار‌های مختلف و شرکت‌ های متفاوت شده است. رضایت کارفرما و ارتقا شبکه برای موسسه پشتیبان شبکه‌ ای رایان پشتیبان بسیار مهم می‌باشد. در واقع رضایت مشتریان سبب شده است که مجموعه پشتیبان شبکه رایان پشتیبان پیشرفته‌تر شود و به سطوح دانش و مهارت بالا بپردازد و مورد استقبال حجم بسیاری از مردم واقع شود.

جمع بندی

پشتیبانی شبکه یکی از موارد بسیار مهم در دنیای تکنولوژی و ارتباطات می‌باشد که توسط شرکت‌ های معتبر و دارای مجوز این پشتیبانی صورت می‌گیرد. از متبر‌ترین و با سابقه ‌ترین شرکت ‌های پشتیبانی شبکه، مجموعه رایان پشتیبان می‌باشد که با کم‌ترین هزینه‌ها و به صرفه‌ترین هزینه‌ها با کیفیت‌ترین و جامع‌ترین خدمات پشتیبانی شبکه و شبکه کامپیوتر و مشاوره را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

دکمه بازگشت به بالا