دکوراسیون مغازه طراحی ویترین مغازه شال و روسری

اهمیت توجه به دکور مغازه شال و روسری

طراحی مغازه شال و روسری از جمله محصولاتی است که دارای جایگاه خاصی در بین بانوان است. از این رو برای این که بتوانید مشتریان زیادی را به دست بیاورید و فروش خود را افزایش دهید، نیاز است که به چیدمان شال و روسری در مغازه خود توجه داشته باشید. انتخاب دکور روسری فروشی مناسب باعث می‌شود تا مشتری زمان ورود به فروشگاه احساس خوشایندی داشته باشد.البته باید در اینجا خاطر نشان شویم که نحوه برخود با مشتری نیز بسیار مهم می باشد. جهت آشنایی اصول مشتری مداری خواندن مقاله را به شما پیشنهاد میکنیم.

یک چیدمان مناسب باعث می‌شود تا مشتری از روی ویترین روسری فروشی بتواند جذب محصولات چیده شده شود. شیوه‌های مختلفی برای دکور مغازه شال و روسری وجود دارد که استفاده از هر روش باعث می‌شود تا بتوانید انواع قفسه‌ها را به خوبی بازسازی کنید. مرتب بودن یک فروشگاه باعث تاثیرگذاری بر روی ذهنیت خرید مشتریان خواهد شد.

بسیاری از مشتریان علاقه‌مند هستند تا قبل از خرید نهایی، نمونه شال یا روسری انتخابی را تست نمایند، پس بهتر است یک یا چند نمونه از شال و روسری را برای بخش تست قرار دهید. وجود یک آیینه بزرگ نیز برای فروشگاه لباس بسیار کلیدی است.

نحوه چیدمان دکور مغازه شال و روسری

طراحی داخلی مغازه طلا فروشی: زمانی که بخواهید ویترین شال و روسری خود را جذاب کنید و با ورود مشتری بتوانید بر روی ذهنیت وی اثر بگذارید، کافی است به چیدمان دکوراسیون مغازه خود اهمیت دهید، در این بخش سعی خواهیم کرد تا به یک سری نکات کلیدی در این زمینه اشاره داشته باشیم:

  • قفسه بندی مغازه شال و روسری

طراحی دکور صرافی یکی از راه‌هایی که می‌توان از آن برای دسته بندی لباس استفاده کرد، قفسه بندی است. وجود قفسه‌های با کیفیت و مناسب باعث می‌شود تا شال و روسری را به صورت مرتب بر روی آن قرار دهید. اگر دارای یک ویترین با ارتفاع مناسب در مغازه هستید، قادر خواهید بود تا لباس‌های مورد نظر خود را بر روی آن قرار دهید. در صورت داشتن قفسه، بهتر است از تقسیم کننده‌های مساوی استفاده کنید تا هارمونی محیط بهم نریزد.

برای این که بتوانید دکور مغازه شال و روسری را به بهترین شکل طراحی کنید، کافی است در بهترین حالت، روسری و شال را داخل کشو و برخی را بر روی ویترین قرار دهید. تا کردن روسری از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که باعث ایجاد یک نمای ظاهری منحصر به فرد خواهد شد. جهت جلوگیری از چروک شدن شال و روسری کافی است آنها را به شکل مارپیچ تا کرده و هر کدام را به صورت مجزا بر روی قفسه یا درون کشو قرار دهید.

  • بهرهگیری از میلههای آویز

استفاده از رگال لباس برای قرارگیری شال و روسری بسیار مؤثر است. این شیوه باعث می‌شود تا بهترین محصولات شما در دید مشتریان قرار داشته باشد. بهتر است در هنگام چیدمان شال و روسری در رگال لباس، از ترکیب رنگ‌های مناسب استفاده کنید تا جذابیت محیط به شکل قابل توجهی افزایش پیدا نماید. این شیوه عالی یک راه کلیدی برای چیدمان دکور مغازه شال و روسری است.

در جدیدترین دکور شال و روسری با استفاده از میله‌های آویز قادر خواهید بود تا شال و روسری را بدون توجه به وزن و ابعاد آن بر روی میله آویزان کنید. برای این که محصولات آویزان شده سُر نخورد، بهتر است شال و روسری را روی میله گره بزنید. گره نباید به گونه‌ای باشد که محصولات آویزان شده به شکل نامرتب به نظر برسند.

یکی از وسایل کلیدی برای آویزان کردن شال و روسری در دکوراسیون مغازه، رخت آویز است. برای این که بتوانید فروش محصولات گران قیمت خود را افزایش دهید، کافی است چند ریخت آویز مناسب با اندازه مناسب خریداری کرده و محصولات لوکس را بر روی آن در معرض نمایش مشتریان قرار دهید. توجه به دکور مغازه شال و روسری باعث می‌شود تا بتوانید فروش خود را افزایش دهید.

اگر به چروک شدن لباس‌های خود حساس هستید، بهتر است از حلقه‌های آویز استفاده کنید. بهره‌گیری از این حلقه‌ها برای دکوراسیون مغازه شال و روسری فروشی بسیار مناسب است. اندازه حلقه‌های آویز لباس به صورت معمول کوچک است و به آسانی می‌توانید شال و روسری را بر روی آن قرار دهید. یکی از مزیت‌های استفاده از حلقه‌های آویز، ابعاد کوچک آن است که فضای بسیار کمی را در مغازه اشغال خواهد کرد.

زمانی که دارای محصولات ضخیم هستید، برای جلوگیری از چین و چروک شدن لباس کافی است یک شلف مناسب تهیه کنید. تعداد شال و روسری‌هایی که قصد دارید درون شلف بچینید بستگی به ضخامت شال و روسری دارد. شما به عنوان مدیریت یک فروشگاه با توجه به وضعیت فروشگاه‌تان قادر خواهید بود تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

توجه به دکور شال و روسری باعث خواهد شد تا بدون دغدغه مشتریان زیادی را جذب کرده و فروش‌تان را افزایش دهید. تا کردن شال و روسری و قرارگیری آن در شلف از اهمیت زیادی برخوردار است.

توجه داشته باشید که استفاده از نیز به شما کمک خواهد کرد تا مشتری مداری را در فروشگاه خود حفظ نمایید.

زمانی که بخواهید روسری و شال مورد نظر خود را در پیشخوان مغازه قرار دهید، برای جلوگیری از آلودگی و چروک شدن لباس، کافی است از یک یا چند سبد رنگی استفاده کنید. این کار زمانی سودمند خواهد بود که بخواهید برخی کارهای ارزان قیمت را با قیمت مناسب‌تر به فروش برسانید. قرارگیری شال و روسری درون سبد باعث دیده شدن بیشتر محصولات خواهد شد که این امر منجر به فروش بیشتر می‌شود.

آشنایی با انواع قفسه بندی فروشگاه لباس زنانه

حال که با اهمیت توجه به دکور مغازه شال و روسری آشنا شدید، برای این که بتوانید طرح‌های مدنظر خود را ایجاد کنید، بهتر است در مورد انواع قفسه بندی فروشگاه شال و روسری اطلاعات خود را افزایش دهید. قفسه بندی دارای مدل‌های مختلف است که هر کدام متناسب با نیاز و دکور مغازه‌تان قابل انتخاب است:

قفسه بندی دیواری یکی از انواع قفسه‌ بندی لباس است که برای قرارگیری محصولات با رنگ بندی مختلف مورد استفاده طراحان قرار می‌گیرد. این نوع از قفسه‌ها به نام قفسه‌های ایستا معروف بوده که برای ویترین نیز مناسب است. با استفاده از این نوع قفسه بندی می‌توانید به آسانی محصولات خود را در یک نگاه به مشتریان معرفی کنید.

استفاده از سردیس‌های نمایشی یکی از راه‌های طراحی دکور مغازه شال و روسری است که برای فروش بیشتر مؤثر است. زمانی که یک مشتری انتخاب نهایی خود را انجام می‌دهد، با مشاهده سردیس‌های تزئینی قادر خواهد بود تا روش استفاده از محصول خریداری شده را مشاهده نماید.

قفسه بندی دکوری یکی دیگر از انواع قفسه‌های مورد استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه لباس فروشی است که دارای شکل‌های مختلف است. مدل‌های دایره‌ای، استوانه‌ای و غیره از انواع مدل‌های قفسه بندی دکوری است که کاربردهای مختلفی دارد. اگر بخواهید از فضای کوچک مغازه خود استفاده کنید باید بتوانید قفسه‌ها را به گونه طراحی کنید که برای رفت و آمد مشتریان، فضای کافی در اختیار داشته باشید.

کدام نوع قفسه بندی را انتخاب کنیم

برای اجرای دکور مغازه شال و روسری بهتر است از یک تیم طراحی مناسب مشورت بگیرید. عوامل مختلف زیادی در انتخاب دکور مغازه لباس فروشی مؤثر هستند که از جمله آنها می‌توان به ابعاد مغازه، مکان فروشگاه، فضای در دسترس، میزان هزینه‌ پرداختی و غیره اشاره کرد. به عنوان نمونه برای ایجاد قفسه می‌توانید با ترکیب کردن سبک‌های مختلف، مغازه خود را طراحی کنید.

دقت داشته باشید که با داشتن یک دکوراسیون مناسب به آسانی می‌توانید مشتریان بیشتری را به فروشگاه خود جذب کرده و فروش بیشتری داشته باشید. فضای طراحی شده باید به گونه‎ای دلنشین و شیک باشد که مشتریان پس از ورود به فروشگاه احساس خوبی داشته باشند. البته به یاد داشته باشید که قیمت اجناس مغازه نیز بسیار مهم می باشد ما به شما پیشنهاد میکنیم که مقاله را برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه نمایید.

استاندارد |ایده برای مغازه شال و روسری

جمع بندی

شال و روسری به عنوان یکی از ملزومات ضروری خانم‌هاست که از تنوع زیادی در بازار برخوردار هستند. فروشندگان این گونه محصولات برای این که بتوانند فروش خود را افزایش دهند باید توجه ویژه‌ای به دکور مغازه شال و روسری داشته باشند. امروزه طراحی مناسب مغازه لباس فروشی و از اهمیت زیادی در جذب مشتری برخوردار است. رعایت کردن استانداردها و شیک بودن قفسه بندی مغازه شال و روسری بسیار مهم بوده و باعث نمایش بهتر محصولات می‌شود.

برای اجرای طراحی مناسب کافی است با افراد متخصص و خبره در این زمینه مشورت کرده و نظرات مشتریان خود را جویا شوید. با داشتن دسته بندی مناسب و اجرای دکوراسیون استاندارد و جذاب قادر خواهید بود تا سود بیشتری کسب کنید. در صورتی که بخواهید از ایده‌های جالب برای طراحی دکور مغازه لباس فروشی استفاده کنید، چه ایده‌هایی را پیشنهاد می‌دهید؟ در صورت تمایل نظرات ارزشمند خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید

دکمه بازگشت به بالا