دوره‌های آموزشی تنظیم بازار در جهاد کشاورزی استان سمنان برگزار شد

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” دوره‌های آموزشی تنظیم بازار در جهاد کشاورزی استان سمنان برگزار شد ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز استان سمنان، مسعود طاهریان مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان سمناند در حاشیه برگزاری این دوره‌های آموزشی اظهار داشت: دوره‌های آموزشی تنظیم بازار در راستای توانمندسازی و به‌روزرسانی اطلاعات و سطح دانش و مهارت کارکنان حوزه توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در سطوح شهرستانی و استانی برگزار شده است.

️وی افزود: این دوره‌ها باید منتج به کاهش هزینه‌های تولید شود. مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان عنوان کرد: برای این هدف دو دوره آموزشی با عناوین “مدیریت بر کاهش قیمت تمام شده محصولات کشاورزی” و “کارآفرینی در زنجیره تولید” آغاز شده و هم اکنون در حال برگزاری است.

️به گفته طاهریان، این دوره‌های آموزشی با همراهی ادارات نوسازی و تحول اداری و مراکز آموزش کشاورزی سمنان و شاهرود برگزار شده است.

دکمه بازگشت به بالا