دستگیری ۳۷۵ نفر در مشهد

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” دستگیری ۳۷۵ نفر در مشهد ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ احمد نگهبان اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و به منظور برخوردی جدی با مجرمان و متخلفان، طرح ضربتی اقتدار امنیت اجتماعی به مدت ۷۲ ساعت با محوریت مبارزه با سرقت‌های خشن در سطح حوزه استحفاظی شهرستان مشهد عملیاتی شد. در اجرای این طرح که پس از چندین روز کار اطلاعاتی و عملیاتی با همکاری ماموران پلیس آگاهی و کلانتری‌های سطح شهر مشهد به اجرا درآمد ۳۶۸ سارق و ۷ مالخر حرفه‌ای اموال مسروقه شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی مشهد با اشاره به دستگیری ۴۷ قاپ‌زن و ۶۳ سارق به عنف تصریح کرد: در این رابطه ۱۷۲ پرونده قاپ‌زنی و ۳۲ پرونده سرقت به عنف رمزگشایی و در مجموع ۵۴۵ فقره انواع سرقت کشف شد.

نگهبان با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا تاکید کرد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است، به قانون‌شکنان که بخواهند آرامش و امنیت مردم را به خطر بیندازند هشدار می‌دهم که پلیس قاطعانه برابر قانون با آن‌ها برخورد خواهد کرد.

وی با اشاره به استمرار این طرح در هفته‌های آتی از عموم مردم خواست با گزارش فعالیت‌های مجرمان به مرکز ۱۱۰ برای برقراری نظم و امنیت مطلوب جامعه با پلیس همکاری کنند.

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا