حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به حومه دمشق؛ ۲ نفر کشته شدند

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” farsnews.ir ” در مورد مقاله ” حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به حومه دمشق؛ ۲ نفر کشته شدند ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین بیگ نیوز، منابع رسانه‌ای اعلام کردند که امروز (پنجشنبه، ۲۱ سپتامبر)، یک فروند پهپاد رژیم صهیونیستی با عبور از حریم هوایی در شمال جولان اشغالی در نزدیکی مثلث مرزی سوریه، فلسطین و لبنان، یک موتور سیکلت در حال حرکت با دو سرنشین را هدف قرار داد و موجب کشته شدن دو نفر شد.

رسانه‌های محلی هویت قربانیان را «علی عکاشا ابوجراح» و «ظاهر السعدی ابو علاء» اعلام کردند. 

 

تلویزیون |خبرنگار

تلویزیون |خبرنگار

 

بر اساس این گزارش، این حمله رژیم صهیونیستی در نزدیکی شهرک «بیت جن» در حومه جنوب غربی دمشق و در مجاورت خط آتش‌بس در جولان اشغالی صورت گرفته است. 

خبرنگار کانال ١۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد که نیروی هوایی این رژیم، طی عملیاتی حومه دمشق را هدف قرار داد و موجب کشته شدن دو نفر شد. 

هنوز منابع رسمی در سوریه، این خبر را تایید یا رد نکرده‌اند. اما رژیم صهیونیستی تاکنون بارها با نقض حریم هوایی سوریه، مناطق مختلف این کشور از جمله فرودگاه‌های غیرنظامی آن را هدف قرار داده است. حملاتی که همواره با واکنش شدید سوریه همراه بوده است.

دولت سوریه بارها اعلام کرده است رژیم صهیونیستی و متحدان منطقه‌ای و غربی آن از گروه‌های تکفیری تروریستی که با دولت سوریه می‌جنگند، حمایت می‌کنند. ارتش سوریه نیز بارها محموله‌های تسلیحاتی و مهمات ساخت رژیم صهیونیستی را از گروه‌های تروریستی مستقر در سوریه کشف کرده است.

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا