حمایت ارتش پاکستان از مردم فلسطین

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” farsnews.ir ” در مورد مقاله ” حمایت ارتش پاکستان از مردم فلسطین ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین بیگ نیوز، در ادامه حمایت کشورهای جهان از مردم فلسطین در مبارزه به صهیونیست‌ها،  فرمانده ارتش پاکستان روز سه شنبه  در نشستی با حضور فرماندهان این کشور حمایت اسلام آباد از مردم فلسطین را  اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری «آناتولی» فرمانده ارتش پاکستان گفت که به حمایت از فلسطینیان در مبارزه جهت پایان دادن به اشغال غیرقانونی سرزمین‌ها و اماکن مقدس مسلمانان ادامه خواهد داد.

ژنرال «عاصم منیر» در سخنرانی در نشست فرماندهان ارتش در شهر «راولپندی» گفت: «مردم فلسطین از حمایت بی چون و چرای دیپلماتیک و سیاسی پاکستان برخوردارند . ما به حمایت از مواضع اصولی برادرانمان برای حل پایدار مسئله فلسطین و پایان دادن به اشغال غیرقانونی سرزمین هایشان ادامه خواهیم داد.»

در بیانیه ارتش پاکستان آمده است: «نشست فرماندهان با نگرانی از تحولات در حال وقوع در جنگ غزه و اسرائیل و هزینه های انسانی هنگفتی که بر غیرنظامیان بیگناه به دلیل استفاده نامتناسب از زور توسط اسرائیل تحمیل شده است، بررسی شد.»

پاکستان

 

 وزارت بهداشت تشکیلات خودگردان فلسطین بعد از ظهر امروز سه‌شنبه آخرین آمار تلفات حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه را منتشر کرد.در جریان این حملات، تا کنون سه هزار نفر به شهادت رسیده‌اند و بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر هم زخمی شده‌اند. در جریان این حملات در کرانه باختری، ۶۱ نفر شیهد و بیش از هزار و ۲۵۰ نفر هم زخمی شدند.

معاون دبیر کل سازمان ملل در امور بشردوستانه خبر داد که مخازن سوخت نوار غزه کاملا خالی شده است. پیشتر نیز بیمارستان‌های غزه هشدار داده بودند که سوخت مورد نیاز برای ژنراتورهای برق بیمارستان‌ها در حال اتمام بوده و این موضوع جان هزاران مجروح را تهدید می‌کند.

معاون دبیر کل سازمان ملل اضافه کرد: «ورود کمک‌های انسانی به غزه به موضوع بسیار مهم تبدیل شده است.»

وی افزود: «کمک‌ها در اردن و مصر انباشته شده و اسرائیل از ورود این کمک‌ها به غزه جلوگیری می‌کند.»

معاون دبیر کل سازمان ملل گفت: «بمباران‌های اسرائیل، برخی از مناطق مسکونی در غزه را با خاک یکسان کرده است.»

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دکمه بازگشت به بالا