حادثه در کارخانه کنسانتره آهن

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” حادثه در کارخانه کنسانتره آهن ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

آهن |درمان

آفتاب‌‌نیوز :

محمدرضا غیرتی با اشاره به حادثه‌ای که امروز، ۱۷ شهریور در یکی از واحد‌های صنعتی این شهرستان رخ داد، اظهار کرد: کارخانه کنسانتره آهن این شهرستان در حال تعمیر دوره‌ای است. حادثه ساعت ۱۲ امروز برای چند کارگر این کارخانه که در حال سرویس بودند رخ داد.

فرماندار زیرکوه ادامه داد: هر شش کارگر به بیمارستان اعزام شدند که از این تعداد پنج نفر سرپایی مداوا شدند و یک نفر که دچار شکستگی پا شده به درخواست مسئولان کارخانه به بیمارستان بیرجند برای ادامه روند درمان منتقل شد. 

غیرتی بیان کرد: تمام کارگران این کارخانه بیمه هستند و کارخانه کنسانتره آهن در سال گذشته راه اندازی شده و با بازدهی مطلوب اکنون حدود ۸۲ نفر اشتغال مستقیم و ۱۵۰ نفر اشتغال غیرمستقیم دارد. 

وی با بیان اینکه این کارخانه سهم مهمی در اشتغال شهرستان دارد، یادآور شد: سنگ آهن این کارخانه از معدن همین شهرستان تامین می‌شود.

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا