جنگ سایبری ذهن و فکر جوانان را هدف قرار داده است

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” جنگ سایبری ذهن و فکر جوانان را هدف قرار داده است ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

جوانان |ذهن

بیگ نیوز/کرمان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: در جنگ سایبری کنونی دشمن تلاش می‌کند خیلی آرام بر ذهن و فکر جوانان مسلط شود و تفکرات باطل خود را تحمیل کند.

به گزارش بیگ نیوز، حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی ۲۳ شهریورماه در یادواره ۲۱ شهید والامقام ایل بزرگ بحرآسمان که در روستای توکل‌آباد رابر برگزار شد، با تسلیت سالروز رحلت جانگداز پیامبر عظیم الشان اسلام و شهادت امام حسن مجتبی (علیهماالسلام) اظهار کرد: رژیم صهیونسیتی بدنبال بی ثباتی در کشورهای منطقه بود اما خودشان دچار بی ثباتی شدند و در چهار سال اخیر پنج دولت عوض کرده‌اند.

وی به دستاوردهای خون شهدا و ضربه‌های سنگینی که به دشمن زدند اشاره کرد و افزود: ملت ایران توانست فشار حداکثری دشمن در تحریم‌ها را به فرصت تبدیل و به توان داخلی اتکا کند.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی در ادامه بیان کرد: دشمن بدنبال تجزیه جهان اسلام و غارت سرمایه‌های حکومت‌های اسلامی و  تحمیل کردن حکام خود در کشورهای منطقه بود که با درایت رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و  فرماندهی مدبرانه حاج قاسم سلیمانی موفق به اجرای نقشه‌های شوم خود نشد .

امام جمعه کرمان با اشاره به ایستادگی ملت ایران در همه صحنه‌ها بعد از پیروزی انقلاب تصریح کرد: دشمن تلاش کرد بین مردم و رهبری فاصله ایجاد کند اما مردم شریف ایران علیرغم همه فشارهای اقتصادی که به شدت آزاردهنده است، پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند و نمونه آن را می توان در راهپیمایی های میلیونی در مناسبت‌های مختلف از جمله ۲۲ بهمن مشاهده کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به توطئه‌های دشمن علیه ملت ایران بیان کرد: در جنگ سایبری کنونی دشمن تلاش می‌کند خیلی آرام بر ذهن و فکر جوانان مسلط شود و تفکرات باطل خود را تحمیل نماید.

علیدادی سلیمانی مهمترین و خطرناکترین جنگ دشمن را جنگ ادراکی و شناختی برشمرد و افزود: شهدا ثابت کردند آمریکا تکیه گاه خوبی نیست و هر کس به آن تکیه کرد، شکست خورده است و نمونه آن را می توان صدام حسین و حاکم یمن نام برد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: به برکت خون شهدا، امروز جمهوری اسلامی ایران در منطقه تولید قدرت کرده و کشور قدرتمند منطقه است.

وی در بخش دیگر سخنانش شهدای عشایر ملایی منطقه بحرآسمان را مردانی سلحشور، شجاع و تاریخ ساز معرفی کرد و گفت: شهدای عشایر هرکدام خودشان عارفانی بودند که همچون ستاره در تاریخ درخشیدند.
 
امام جمعه کرمان در بخش دیگری از سخنان خود به ویژگی‌های اخلاقی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت و افزود: سیدالشهدای جبهه مقاومت دارای شخصیتی چند بعدی بود؛ از طرفی در مقابل کفر، فرماندهی شجاع، مقتدر و با درایت بود و ازطرفی در مقابل مردم مظلوم انسانی مهربان و با عطوفت بود.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی در پایان درباره هدف از برگزاری یادواره‌های شهدا تصریح کرد: شهدا به عنوان الگوهایی مناسب برای هدایت انسان‌ها هستند که مطیع امام و  رهبر بودند و تمام عمر برای جلب رضایت خداوند متعال تلاش کردند و همه حرکاتشان برای خدا بود.

بنابراین گزارش، در پایان این مراسم از ۲۱ خانواده والامقام شهدای عشایر ملایی منطقه بحرآسمان تجلیل شد.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا