جزییات خواندنی درباره ماشین ساخته شده طالبان از آهن قراضه / مسکو سوخوی جدید رو کرد!/عکس

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” جزییات خواندنی درباره ماشین ساخته شده طالبان از آهن قراضه / مسکو سوخوی جدید رو کرد!/عکس ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

آهن |طالبان

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز، روز گذشته خبر ورود خودروی ساخت طالبان به نمایشگاه قطر سر و صدای زیادی بپا کرد؛ چندی پیش دولت طالبان از خودروی سوپراسپرت افغانستان با نام مادا ۹ رونمایی کرد. این خودرو در نمایشگاه جهانی خودروی قطر به نمایش عموم درآمد. جزئیات بیشتر این خبر را می‌توانید از «اینجا» بخوانید.

روز گذشته همچنین آزمایش هواپیمای مسافربری روسی که کاملا داخلی‌سازی شده‌است، توجه مخاطبان را به خود جلب کرد؛ متن کامل گزارش در خصوص این سوخو مسافربری را می‌توانید در «اینجا» بخوانید.

در حوزه نجوم نیز، خبر برخورد فضاپیمای دارت ناسا با دیمورفوس و کاهش مدار این سنگ فضایی به دور سیارک والدش توجه مخاطبان را به خود جلب کرد؛ متن کامل این خبر را می‌توانید در «اینجا» بخوانید. در کنار آن خبر زلزله در ماه نیز روز گذشته در کنار اخبار مهم حوزه نجوم قرار گرفت، بنابر این خبر کاوشگر ماه هندوستان برای نخستین بار از دهه ۱۹۷۰ میلادی تاکنون شواهدی از زلزله در این سیاره را رصد کرد. متن کامل این خبر را در اینجا بخوانید.

برای اطلاع از اخبار روز حوزه دانش و فناوری به «این» صفحه مراجعه کنید.

۲۲۷۲۲۷

نشر علوم پزشکی

من به عنوان یک نویسنده متخصص در زمینه علمی و پزشکی، مطالبی را به شما ارائه می‌دهم که به طور جذاب و قابل فهم، اطلاعات لازم را درباره موضوعات مختلف سلامتی به شما منتقل کنند.
دکمه بازگشت به بالا