بارش پراکنده در تهران/ افزایش دما تا یکشنبه

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” بارش پراکنده در تهران/ افزایش دما تا یکشنبه ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، رگبار باران و رعد و برق و بارش برف در ارتفاعات و افزایش دما تا یکشنبه برای تهران پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش بیگ نیوز، بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی برای امروز(۲۸ آنلاین) آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد گاهی افزایش سرعت وزش باد، در ارتفاعات با عبور موج ضعیف از شمال کشور افزایش ابر، رگبار پراکنده باران با احتمال رعدوبرق، گاهی وزش باد شدید و در قله‌ها بارش پراکنده برف گاهی همراه با مه و در بخش‌های جنوبی و غربی استان در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

از فردا (۲۹ آنلاین) در ارتفاعات استان به‌طور متناوب بارش پراکنده باران با احتمال رگبار و رعدوبرق گاهی وزش باد شدید دور از انتظار نیست.

در نیمه‌جنوبی استان در روزهای شنبه و یکشنبه (۲۹ و ۳۰ آنلاین) در برخی نقاط غبارصبحگاهی مورد انتظار است.

برای امروز تا روز یکشنبه روند افزایش تدریجی دما و از روز دوشنبه کاهش نسبی دما در بیشتر مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا (۲۹ آنلاین) صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد و غبار محلی با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد و روز یکشنبه (۳۰ آنلاین) صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد و غبار رقیق با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای  ۲۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای ۳ درجه سانتیگراد، خنک‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا