انهدام باند ۴ نفره آدم ربایی در شهر ری

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” انهدام باند ۴ نفره آدم ربایی در شهر ری ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری اعضای باند ۴ نفره آدم ربایی در عملیات ضربتی پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد و گفت: طی عملیاتی ۴۸ ساعته آدم ربایان دستگیر و به دست قانون سپرده شدند.

پلیس |پلیس آگاهی
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ محمدقاسم طرهانی با اشاره به انهدام باند آدم ربایی اظهار داشت: در تاریخ پانزدهم مردادماه امسال فردی با مراجعه به پلیس آگاهی ادعا کرد که توسط چند مرد در محله چشمه‌علی “شهرری” ربوده شده و پس چند روز اذیت و آزار وی توسط آدم ربایان، او را در اطراف شهرستان ری رها کرده‌اند که با توجه به حساسیت موضوع مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی سریعاً وارد عمل شدند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ری پس از بررسی و به‌کارگیری اقدامات فنی پلیسی و به‌کارگیری منابع اطلاعاتی طی روز‌های آتی، موفق به شناسایی ۲ تن از اعضای باند آدم ربایان شده که طی یک عملیات ضربتی هر ۲ دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه بیان داشت: در تحقیقات انجام شده، متهمان به جرم خود اعتراف و همدستان خود را معرفی کردند که متعاقب آن، روز گذشته در عملیاتی ضربتی و منسجم ۲ نفر دیگر اعضای باند نیز دستگیر و علیرغم انکار اولیه در مواجهه با دلایل و ادله پلیس به جرم خود اعتراف کردند.

سرهنگ طرهانی در پایان با بیان اینکه پلیس به مخلان ناامنی مجال هیچگونه اقدامی را نخواهد داد و مخلان نظم و امنیت عمومی بدانند که در صورت ارتکاب جرم با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند، خاطرنشان کرد: با تکیم تحقیقات و بازجویی‌های انجام شده هر چهار متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی منتقل شدند.

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا