اموزش ساخت اکانت ایکس باکس برای ماینکرافت

اموزش ساخت اکانت ایکس باکس برای ماینکرافت

برای استفاده از کنسول ایکس باکس، ساخت اکانت در این پلتفرم اجباری است. ساخت حساب کاربری ایکس باکس به‌صورت آنلاین و کاملاً رایگان انجام می‌شود و می‌توان از آن برای ردیابی امتیازات کسب‌شده در بازی‌ها، ارتباط با دوستان و پشتیبان‌گیری از داده‌ها در فضای ابری یا ا رتقای کنسول استفاده کرد.

آموزش ساخت اکانت ایکس باکس در موبایل |آموزش ساخت اکانت در ماینکرافت

اگر کنسول ایکس باکس خود را اخیراً خریداری کرده‌اید، در طول راه‌اندازی اولیه به مسیر ساخت اکانت هدایت خواهید شد که این حساب به‌عنوان اکانت اصلی در نظر گرفته می‌شود. می‌توان روی کنسول از چندین حساب مختلف استفاده کرد. برای ساخت اکانت ایکس باکس مراحل ساده‌ی زیر را دنبال کنید. ساخت اکانت ایکس باکس روی کنسول

۱. دکمه‌ی Xbox را روی کنترلر کنسول خود فشار دهید و با این‌ کار منویی در سمت‌چپ صفحه نمایش مشاهده خواهید کرد.

۲. اکنون در سمت‌ راست منو به بخش Profile & System بروید.

۳. در این مرحله گزینه‌ی Add or Switch را انتخاب کنید. در این بخش حساب‌های کنونی ثبت‌شده روی کنسول را مشاهده خواهید کرد.

۴. برای افزودن حساب کاربری جدید دو گزینه دراختیار دارید: Add Guest و Add New. گزینه‌ی اول همان‌طور که از نامش پیدا است، برای مواقعی در نظر گرفته شده که دوست شما بخواهد به‌طور موقت به بازی محلق شود و نیازی به ذخیره‌ی اطلاعات امتیاز و غیره ندارد. با انتخاب Add Guset، حساب مهمان به‌سرعت ساخته می‌شود. ازطرفی گزینه‌ی Add New به شما اجازه می‌دهد حساب دیگری به کنسول ایکس باکس خود ااگر به تازگی یک دستگاه ایکس باکس خرید کردید، بدون شک در روزهای ابتدایی روشن کردن دستگاه، باید یک حساب کاربری برای خودتان بسازید تا به راحتی بتوانید به دیگر گیمرها پیام ارسال کنید و یا اینکه به بازی های رایگان مخصوص کنسول XBOX دسترسی داشته باشید و یا بازی های پرمیوم را خرید کنید.

حالا که از کاربرد زیاد ساخت اکانت XBOX آگاه شدید، ما در ادامه چند روش آموزش ساخت اکانت ایکس باکس را به شما معرفی می کنیم؛ یکی از راحت ترین راه های ساخت اکانت، مراجعه به سایت XBOX و تکمیل اطلاعات است؛ اگر می خواهید در سایت ایکس باکس ثبت نام کنید، باید مراحل زیر را انجام دهید. چندین روش برای ثبت نام در سایت ایکس باکس وجود دارد ولی باید بدانید یکی از بهترین راه های  ثبت نام را ما به شما معرفی کردیم؛ اگر راه ذکر شده نظر شما را جلب نکرد، شما می توانید در ادامه با دو روش دیگر در سایت ایکس باکس ثبت نام کنید.

چرا به حساب کاربری XBOX نیاز داریم؟ برای اینکه شما بتوانید حساب ایکس باکس خود را بعد از خرید گیفت کارت شارژ کنید، با دیگر گیمرها ارتباط برقرار کنید، بتوانید بازی های پرمیوم را خرید کنید، از دیتاهای خود بک آپ بگیرید و… باید حساب کاربری ایکس باکس برای خود بسازید. آموزش ساخت حساب کاربری در ایکس باکس وان محیط ایکس باکس وان اگر تصمیم دارید بعد از روشن کردن ایکس باکس وان از طریق کنسول XBOX یک حساب کاربری برای خود بسازید، تنها کافیست راه های زیر را انجام دهید تا اکانت شما به راحتی ساخته شود.

از روی کنترلر خود، دکمه XBOX را فشار دهید و تا به بخش Guide دسترسی پیدا کنید. بر روی گزینه Sign in بروید و آن را انتخاب کنید. بر روی گزینه Add New بروید و دکمه A کنترلر را فشار دهید. بعد از ظاهر شدن صفحه کیبورد بر روی مانیتور، دکمه B را فشار دهید و سپس بر روی Get a new email بروید و دکمه A را فشار دهید.

اطلاعات درخواستی مانند آدرس ایمیل، پسورد، سن و…را تکمیل کنید تا فرایند ساخت اکانت ایکس باکس از کنسول به پایان برسد. ساخت اکانت ایکس باکس با کامپیوتر یا لپ تاپ اگر می خواهید با کامپیوتر یا لپ تاپ یک اکانت ایکس باکس بسازید، لازم است با فیلترشکن در سایت XBOX ثبت نام کنید؛ اگر آی پی فیلترشکن شما آمریکا باشد، مشکلات کمتری در حین ثبت نام برای شما رخ می دهد. مقاله پیشنهادی: آموزش استفاده از گیفت کارت ایکس باکس

در ادامه ما سه راه ثبت نام در سایت XBOX با شما در میان می گذاریم که شما با یکی از راه ها می توانید بدون هیچ مشکلی در این سایت ثبت نام کنید و پس از آن در کنسول بعد از وارد کردن آدرس ایمیل و پسورد، وارد حساب خود می شوید. ساخت اکانت ایکس باکس با ایمیل یکی از راحت ترین راه های ثبت نام در ایکس باکس، ساخت اکانت با ایمیل است؛ در ادامه ما به شما آموزش می دهیم که چگونه در 5 مرحله، با ایمیل یک اکانت ایکس باکس بسازیم.

در ابتاد وارد سایت com شوید و بر روی Sign in کلیک کنید. بر روی No account? Create One کلیک کنید و منتظ بمانید تا وارد صفحه جدید شوید. سه راه برای ثبت نام در این مرحله وجود دارد؛ ما در این مرحله ثبت نام با ایمیل را به شما آموزش می دهیم؛ پس ایمیل خود را وارد کنید و بر روی Next کلیک کنید.

در مرحله بعد اطلاعات ضرروی مانند پسورد، محل اقامت و تاریخ تولد را وارد کنید؛ اگر چند وقت بعد می خواهید اقدام به خرید گیفت کارت ایکس باکس کنید از  خرید بازی xbox  کرده اید ، توصیه می شود کشور را آمریکا وارد کنید. کد چند رقمی به ایمیل شما ارسال می شود و لازم است صفحه Inbox و یا Spam را چک کنید و کد امنیتی در را در سایت ایکس باکس وارد کنید و بر روی Next بزنید. ساخت اکانت ایکس باکس با Outlook یا Hotmail

اگر تمایلی به استفاده از ایمیل خود ندارید، سایت ایکس باکس امکانی فراهم کرده که شما بتوانید با Outlook و یا Hotmail در این سایت ثبت نام کنید؛ شما در ادامه می توانید راه های ثبت نام در ایکس باکس با اوت لوک و یا هوت میل را مطالعه کنید و آن را قدم به قدم انجام دهید.

اگر شما نمی خواهید با ایمیل در سایت ایکس باکس ثبت نام کنید، در صفحه ثبت نام، می توانید بر روی Get a new email address کلیک کنید و Outlook یا Hotmail را وارد و سپس بر روی Next کلیک کنید. رمز عبور ایمن را برای اکانت خود وارد کنید و بر روی Next بزنید. در مرحله بعد نام و نام خانوادگی را وارد و بر روی Next بزنید و در مرحله بعد تاریخ تولد، پسورد و… وارد کنید و سپس بر روی Next بزنید.

کد احراز هویت را در باکس وارد کنید و کلید Next را بزنید تا حساب شما ساخته شود. شما با ساخت اکانت XBOX و گذاشتن یک پسورد قوی، مانع هک شدن اکانت خود توسط دیگران می شوید؛ پس توصیه می شود در حین ثبت نام در سایت ایکس باکس، یک پسورد قوی برای حساب کاربری خود بگذارید.

دکمه بازگشت به بالا