امریکا تهدید کرد: کره شمالی بهای ارسال سلاح به روسیه را خواهد پرداخت

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” امریکا تهدید کرد: کره شمالی بهای ارسال سلاح به روسیه را خواهد پرداخت ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

روسیه |کره شمالی

گزارش‌ها حاکی است که قرار است کیم جونگ اون رهبر کره شمالی بزودی به روسیه سفر کرده و با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور دیدار و درباره ارسال سلاح به مسکو رایزنی کند.

دمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین سه‌شنبه گفت که در این باره «هیچ چیزی برای گفتن» وجود ندارد اما سالیوان مدعی شد که احتمال می‌رود که کیم در این سفر شخصا در مورد ارسال سلاح به روسیه مذاکره کند.

سالیوان با بیان اینکه مسکو برای تامین کالاها و مهمات «به هر منبعی که پیدا کند» سر می‌زند، افزود: ما باید بنیان صنعت دفاعی روسیه را همچنان تحت فشار قرار دهیم.

این مقام آمریکایی اظهار کرد: ما همچنان از کره شمالی می‌خواهیم که به تعهدات خود پایبند باشد و تسلیحاتی را که در قتل اوکراینی‌ها به کار خواهد رفت، به روسیه ارسال نکند.

سرگئی شویگو وزیر دفاع روسیه در ماه ژوئیه به پیونگ یانگ رفت. وی دوشنبه گفت که ۲ کشور در حال رایزنی برای برگزاری رزمایش‌های مشترک نظامی هستند.

310310

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا