ارتش رژیم صهیونیستی در «لیست سیاه» سازمان ملل

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” ana.ir ” در مورد مقاله ” ارتش رژیم صهیونیستی در «لیست سیاه» سازمان ملل ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

ارتش رژیم صهیونیستی در «لیست سیاه» سازمان ملل

سازمان ملل متحد تصمیم گرفت نام رژیم صهیونیستی را در فهرست سیاه افراد و ارتش‌هایی که به کودکان در مناطق درگیری آسیب می‌زنند، بگنجاند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، بر اساس گزارش‌ها قرار است نام رژیم صهیونیستی در فهرست جهانی متخلفان حقوق کودکان ۱۴ ژوئن به شورای امنیت سازمان ملل ارائه شود. این درخواست، ذیل گزارش سالانه درباره نحوه محافظت از کودکان در درگیری‌های مسلحانه توسط دبیرکل سازمان ملل ارائه خواهد شد

«گیلعاد آردان»، نماینده رژیم اسرائیل در سازمان ملل با تأیید این موضوع گفت که «آنتونیو گوترش»، دبیرکل سازمان ملل این تصمیم را به اطلاع رژیم صهیونیستی رسانه است. آردان از این تصمیم انتقاد کرد و آن را «شرم‌آور» خواند.

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم اسرائیل در واکنش گفت سازمان ملل خود را به «لیست سیاه تاریخ» اضافه کرده است و ارتش این رژیم «اخلاقی‌ترین ارتش در جهان» است.

دکمه بازگشت به بالا