آشنایی با پک کامل لوازم آرایشی که هر دختری باید بداند

محتوای خبر پنهان کن

اگربه فکر خرید لوازم آرایش از پخش لوازم ارایشی هستید یا میخواهید یک پک تمام عیار و کامل لوازم آرایشی بخرید یا هدیه دهید، ابتدا باید به خوبی بدانید که پک کامل لوازم آرایشی شامل چیست؟ و باید سراغ خریداری چه لوازم آرایشی بروید. همچنین در این مقاله به مهمترین نکاتی که در هنگام خرید پک لوازم آرایشی باید به آن توجه کنید نیز میپردازیم.

ایران |بودجه

پک لوازم آرایشی چیست؟

پس از تصمیم برای خرید لوازم آرایشی پک لوازم آرایش به کیف یا جعبه ای میگویند که در آن تمامی لوازمی که برای آرایش نیاز است وجود داشته باشد. اغلب پک های هدیه لوازم آرایش از یک یا دو برند یکسان هستند؛ اما اگر میخواهید برای خودتان لوازم آرایشی بخرید، میتوانید سراغ بهترین لوازم آرایشی برندهای مختلف بروید.

لیست لوازم آرایشی زیرساز میکاپ

زیبایی و کیفیت میکاپ، تا حد بسیار زیادی به زیرسازی آن بستگی دارد. اگر پایه یا بیس آرایشتان خوب نباشد، یا نتیجه خوبی نخواهید گرفت و یا آرایشتان خیلی زود پخش میشود.

مرطوب کننده

قبل از هر آرایشی باید سراغ مرطوب کننده بروید،مرطوب کننده باعث میشود رطوبت کافی به پوست برسد و پوست شاداب تر و زیباتر شود. همچنین از پخش شدن میکاپ نیز جلوگیزی میشود.

پرایمر

کاربرد پرایمریکدست کردن سطح پوست، پوشش منافذ باز و افزایش ماندگاری آرایش روی پوست است. هر آرایش خوبی نیاز به پرایمر دارد.

ایران |بودجه

کانسیلر

برای پوششدهی جوش‌ها، لک‌ها و تیرگی های زیر چشم، کانسیلرلوازم آرایشی است که هرگز نباید آن را فراموش کنید. کانسیلر‌ها رنگ های مختلفی دارند، توصیه من به شما داشتن حداقل دو رنگ کانسیلر با تناز کمی زرد و کمی سفید است.

پالت کانتور

برای زاویه سازی و کانتور صورت، باید حتما یک پالت کانتور داشته باشید. با این پالت و اطلاع از اصول اولیه کانتور صورت میتوانید بینی قلمی تر و صورت خوش فرم‌تری داشته باشید.

کرم پودر

بعد از کرم کانسیلر برای زیرسازی مناسب پوست باید از کرم پودر استفاده کنید. کرم پودر را بر اساس تناژ و جنس پوست خود انتخاب کنید. مراقب باشید که اگر پوست چربی دارید باید حتما از کرم پودر مخصوص پوست چرب و بدون چربی استفاده کنید، در غیر این صورت نه تنها جوش میزنید، بلکه آرایشتان ماندگاری کمتری خواهد داشت.

پنکیک

بهترین پیشنهاد برای مات کردن و یا یکدست کردن زیرسازی میکاپ، استفاده از پنکیکمناسب است.

لیست لوازم آرایشی مخصوص آرایش چشم

آرایش چشم مناسب، میتواند زیبایی شما را چندین برابر کند. در هیچ آرایشی، هرگز از آرایش چشم غافل نشوید.

پرایمر چشم

پرایمر چشمبا پرایمر صورت متفاوت است. برای ماندگاری بیشتر سایه چشم و همچنین آبرسانی به اطراف چشم، قبل از سایه حتما از پرایمر چشم استفاده کنید.

کانسیلر چشم

کانسیلر چشم، یک لایه روی پرایمر است که کمک میکند پیگمن‌های سایه چشم بیشتر جلوه کنند و بتوانید سایه‌های طیفی زیبایی بزنید.

فر مژه

برای فرمدهی به مژه و بلند کردن آن فرمژهجزء جدایی ناپذیر هر پک آرایشی است.

خط چشم

اگر از طرفداران خط چشم باشید خوب میدانید که انواع مختلف خط چشم، چطور در تغییر حالت چشم‌ها، سرحال کردن صورت شما و… موثرند. در پک لوازم آرایشی خود حداقل یک خط چشم مشکی داشته باشید.

ایران |بودجه

ماسکارا یا ریمل چشم

ریمل ها انواع بسیار زیادی دارند، بعضی از آن ها با خرده مژه، حجم مژه را افزایش میدهند و برخی دیگر با براش خاص خودشان، مژه ها را بلند تر و زیباتر نشان میدهند. حتما بر اساس پری و بلندی مژه هایتان، یک ریمل یا ماسکارا در کیف لوازم آرایشی خود جای دهید.

پالت سایه چشم

طرفدار سایه چشم لایت هستید یا اسموکی؟ در هرحال نیاز دارید که یکپالت سایه چشم، متشکل از رنگ های محبوب و مورد استفاده‌تان را در کیف لوازم آرایشی خود داشته باشید.

مژه مصنوعی و چسب مژه

اگر پک لوازم آرایشی حرفه‌ای میچینید، از مژه مصنوعی و چسب مخصوص آن غافل نشوید. آرایش‌ با استفاده از مژه مصنوعی باشکوه تر و زیباتر دیده خواهد شد..

لیست لوازم آرایشی مخصوص آرایش ابرو

ابروها نقش مهمی در زیبایی چهره دارند، اگر بهترین آرایش چشم را داشته باشید اما ابروهایتان نا مرتب یا خالی باشد، زیبایی آرایش چشمتان هرگز به نظر نخواهد رسید.

مداد ابرو

استفاده از مداد ابرو، برای پر کردن نواحی کم پشت ابرو، بسیار مهم است. سعی کنید مداد ابرویی انتخاب کنید که نه چرب باشد نه خیلی خشک تا بتوانید ابروهایتان را هاشور بزنید و پخش نشود.

ژل ابرو یا صابون ابرو

اگر طرفدار ابروهای هاشوری هستید، صابون ابرویا ژل ابرو میتواند به تثبیت حالت ابروهایتان کمک کند. حتما جایی برای آن در کیف لوازم آرایشی تان در نظر بگیرید.

ریمل ابرو

ریمل ابرو علاوه بر پر کردن ابروها به تثبیت حالت آن نیز کمک میکند. همچنین با کمک ریمل ابرو تارهای نازک ابرو شما، ضخیم تر شده و ابرو زیباتر میشود.

سایه ابرو

اگر فقط کمی ابروهایتان خالی است و میخواهید این قسمت را پر کنید، میتوانید از سایه ابرواستفاده کنید. سایه ابرو جلوی مشخص شدن نواحی خالی ابرو را میگیرد.

لیست لوازم آرایشی مخصوص آرایش لب

آرایش لب همان چیزی است که اگر از آن غافل شوید، انگار که هرگز آرایش نکرده اید!

بالم لب

فقط صورتتان نیست که نیاز به مرطوب کننده دارد. لبتان نیز باید رطوبت‌رسانی شود تا رژ لب روی آن به خوبی جلوه کند. حتما قبل از هرکاری از بالم لباستفاده کنید.

پرایمر لب

لب هم مثل چشم و صورت، نیاز به لوازم آرایشی دارد که زیبایی آرایش لب را بیشتر کرده و به ماندگاری بیشتر آن نیز کمک کند. پس پرایمر لب از واجبات لوازم آرایشی مخصوص آرایش لب است.

رژلب

رژلب‌ها انواع مختلفی دارند، بهتر است در پک لوازم آرایشی خود حداقل دو رنگ رژلب مات، رژلب براق، رژ لب مایعو رژلب جامد داشته باشید. با این پک کامل، احتمالا مناسب هر آرایشی، رژلب مناسب دارید.

برق لب

امسال لب‌های براق طرفداران زیادی پیدا کرده، برق لب را در پک لوازم آرایشی همراه خود داشته باشید تا بتوانید رژلب های ماتتان را نیز براق کنید.

خط لب یا مداد لب

مداد لب میتواند بعنوان مشخص کردن کادر لب یا زیرسازی آرایش لب، یکی از بهترین لوازم آرایشی باشد که نیازش دارید.

لیست لوازم آرایشی مخصوص گونه

آرایش گونه شما را شاداب‌تر و سرحال‌تر میکند. هرگز فرصت را برای آرایش گونه‌ها ازدست ندهید.

رژگونه

رژگونه در رنگ ها و انواع مختلف وجود دارد، رژگونه صورتی، قهوه‌ای، طلایی یا… مناسب سبک میکاپتان یک پالت رژگونه برای پک آرایشی خود درنظر داشته باشید. همچنین رژگونه‌ها سه نوع پودری، ماتیکی و مایع دارند، بهتر است سراغ رژگونه پودری بروید که استفاده از ان، از همه آسانتر است.

نکته

برای استفاده از تمامی این لوازم آرایش نیاز به یک ست براش یا اسفنج آرایشی دارید، در پک لوازم آرایشی تان فراموشش نکنید.

ایران |بودجه

پک کامل لوازم آرایشی و بهداشتی عروس

یکی از دغدغه هایی که عروس خانم ها برای چیدمان میز دراور اتاق خود دارند ، خرید پک لوازم آرایشی کامل است . بنابراین بهتر است قبل از خرید لیست کاملی از لوازم آرایشی که نیاز دارید را تهیه کنید . اگر این کار برایتان سخت است از دوستان یا خواهر خود کمک بگیرید تا شما را راهنمایی کنند .

خرید لوازم آرایش عروس چه دغدغه هایی دارد؟ بسیاری از عروس خانم ها تجربه کافی برای خرید لوازم آرایش عروس آن هم به صورت یکجا یا یک پک کامل را ندارند . در همین راستا ممکن است با نظر فروشنده لوازمی را بخرند که واقعا نیاز ندارند و حتی ممکن است در آینده هرگز از آنها استفاده نکنند . اگر شما هم می خواهیدپک لوازم آرایش عروس ی خود را تهیه کنید . حتما در این بخش از سایت پیک کالا با ما همراه باشید .

نکات مهم قبل از خرید لوازم آرایش عروس

نکاتی که قبل از خرید باید حتما در نظر داشته باشید عبارتند از :

    ابتدا باید لیستی از لوازم آرایشی که بیشتر از همه استفاده می کنید ، تهیه کنید . یعنی باید لوازم آرایشی را درون لیست خود یادداشت کنید که بر اساس نیاز خود همیشه از آنها استفاده می کنید .

    اغلب فروشندگان لوازمی را پیشنهاد می کنند که کاربردی برای شما ندارد . آنها تنها به فروش محصولات خود فکر می کنند . پس به توصیه های فروشندگان توجهی نداشته باشید .

    می توانید از خواهرتان یا دوستتان کمک بخواهید که در این زمینه شما را راهنمایی کند .

    لوازم آرایش را به ترتیب اولویت و اهمیتی که برای شما دارند ، خریداری کنید . یعنی اول لوازم آرایش مهم خود را بخرید و بعد به سراغ موارد دیگر بروید .

    به دنبال لوازم آرایش با کیفیت و قیمت مناسب باشید . همیشه لوکس و گران بودن به معنی بهتر بودن محصولات نیست . بنابراین بودجه ی خود را در نظر بگیرید .

    در ایران معمولا موقع خرید لوازم آرایشی مارک عروس ، لباس خواب و چمدان نیز می خرند . بهتر است لوازم آرایش عروس را جدا از لوازم ضروری داماد خریداری کنید . چون در این صورت خرید هوشمندانه و همچنین بهتری خواهید داشت .

لیست کاملی از لوازم آرایشی و بهداشتی عروس

    کرم مرطوب کننده و کرم ضد آفتاب : استفاده از این کرم ها برای محافظت از پوست ضروری است .

    کرم پودر مناسب : بهتر است کرم پودر مایع و مات باشد . تا موقع استفاده پوست را خیس و براق نشان ندهد .

    اسفنج مخصوص آرایش : با استفاده از اسفنج های آرایشی می توانید کرم پودر خود را به خوبی روی پوست صورت پخش کنید . تا همه جای صورت شما را پوشش دهد .

    پرایمر و زیرساز : این دو مورد به پوشش و ماندگاری آرایش شما کمک می کنند .

    کانسیلر : با کمک کانسیلر می توانید سیاهی های زیر چشم و لکه های صورت خود را بهتر پوشش دهید .

    مداد چشم : سعی کنید حداقل 3 الی 4 تا مداد چشم با رنگ های متفاوت مثل : آبی ، مشکی ، سبز ، سفید و … بخرید . این مدادها بسیار پر کاربرد هستند .

    سایه چشم : از پالت های سایه چشم که رنگ های کامل تر و کاربردی تری دارند ، استفاده کنید .

    ریمل چشم : برای فرم دادن و حالت دادن به مژه ها بسیار کاربرد دارد .

    رژ گونه : پالت های رژ گونه را حتما بخرید . تا همزمان بتوانید از چند رنگ آن استفاده کنید .

    خط لب و مداد ابرو : با استفاده از این مدادها می توانید به لب ها و ابروهای خود فرم بهتری بدهید .

    رژ لب و برق لب : حتما چند مدل رژ لب با رنگ های مختلف بسته به نیاز خود خریداری کنید .

    هایلایتر : هایلایتر ها آرایش شما را زیباتر و حرفه ای تر جلوه می دهند .

    کیف لوازم آرایش و وسایل تزیینی برای روی میز دراور عروس

    شیر پاک کن برای پاک کردن آرایش

    تونر ، لایه بردار ها و ماسک ها برای محافظت از پوست

    لاک و لاک پاکن : هر خانمی باید تعدادی لاک در پک لوازم آرایش خود داشته باشد .

    ست مانیکور و پدیکور : استفاده از این ست ها برای مراقبت و زیبایی ناخن های دست و پا ضروری است .

    لوسیون بدن : برای خوشبو کردن و محافظت از پوست بدن استفاده از لوسیون بدن توصیه می شود .

    روغن های مخصوص ماساژ

    محصولات مخصوص مراقبت و تقویت موها مانند شامپو ، نرم کننده و …

    انواع شانه ها ، برس ها و گلسرها

    محصولات حالت دهنده مو مانند : ژل و اسپری مو

    وسایلی مانند اتوی مو ، سشوار ، بابلیس و اپیلیدی

    انواع خوشبو کننده ها مانند : عطر ، ادکلن ، دئودورانت ، اسپری

    لوازم بهداشتی مانند : مسواک ، خمیر دندان ، صابون ، لیف و ست حوله

    لباس خواب و لباس راحتی

    چمدان و کیف مخصوص مسافرت

خرید لوازم آرایشی و بهداشتی عروسی

در نهایت باید یادآوری کنیم که  لوازم آرایش ارزان به معنی خوب بودن لوازمی که می خرید نیست و همیشه به یاد داشته باشید که هر ارزانی بی حکمت نیست. البته منظور ما این نیست که لوازم آرایشی گران بخرید. منظور ما مشخصا ذکر این نکته است که قبل از خرید لوازم آرایشی به اندازه کافی تحقیق کنید و از تجربیات دوستان و اطرافیان خود استفاده نمایید. برند های خوب را بشناسید و لوازم آرایشی بخرید که هم مناسب پوست شما باشد و هم به سلامت پوست و زیبایی شما آسیبی نرساند.

ما در این مطلب لیست کاملی از لوازم آرایش عروس را برای شما فراهم آوردیم . امیدواریم این لیست راهنما و کمکی برای خرید لوازم آرایشی و بهداشتی عروسی شما باشد .

ست لوازم آرایش کادویی کدام است؟

پک کامل لوازم آرایشی در واقع مجموعه ای از لوازم آرایشی و بهداشتی است که اغلب شامل مواردی مانند؛ رژ لب ، کانسیلر ، کرم پودر ، ریمل ، خط چشم، پنکک فشرده ، سایه پودری و … می باشد. جالبه بدونید که انواع پک لوازم آرایش با یک دیگر در محصولات آرایشی درون پک و رنگ و برند هر کدام از آن محصولات آرایشی متفاوت خواهند بود و اغلب آن ها همانطور که از نامشان پیداست، پک کامل لوازم آرایشی و بهداشتی هستند و تمامی احتیاجات بانوان به انواع لوازم آرایشی با خرید پک کامل لوازم آرایشی برطرف خواهد شد.

لازم به ذکر است که این محصول یک ست لوازم آرایش کادویی به حساب می آید که هم از لحاظ قیمتی به صرفه است و هم با خرید آن قادرید خانم مورد علاقه خود را بسیار خوشحال کنید و هدیه ای ارزشمند و جذاب برای او خریده باشید. مطمئن باش چه دختر خانم ها چه خانم ها از گرفتن همچین هدیه جالب و جذابی به وجد می آیند و از گرفتن همچین هدیه کاربردی و خوبی از شما مچکر خواهند بود.

پک کامل لوازم آرایشی

در انتخاب لوازم آرایش مناسب، انتخاب رنگ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، بدین منظور باید آگاه باشید که زمینه‌ رنگ پوستتان چیست. امکان دارد در ظاهر، رنگ پوست شما با رنگ پوست بقیه یکی به نظر آید ولی زمینه‌ های متفاوت رنگی دارد.

زمینه‌ های رنگی پوست به ۲ گروه زیر تقسیم بندی میشوند: رنگ پوست سرد مانند؛ زمینه‌ صورتی، قرمز و آبی و رنگ پوست گرم مانند؛ زمینه‌ زرد، هلویی و طلایی. یک راه آسان برای شناسایی رنگ پوست شما این است که ببینید وقتی که پوستتان در برابر نور آفتاب قرار می گیرد، می سوزد و یا برنزه میشود :

    چنانچه پوست شما به سادگی برنزه شود، میزان ملانین طبیعی پوست شما در سطح بالایی قرار دارد و به احتمال زیاد زمینه رنگ پوست شما زرد مایل به زیتونی خواهد بود.

    افرادی که پوستشان سریع نمی سوزد و یا در قایس با دیگران، کم تر میسوزد، ملانین کمتری دارند، که باعث خواهد شد ته رنگ پوستشان به بنفش و گلی متمایل شود. در کنار این موارد، علائم بارز دیگری نیز وجود دارد مانند؛ پوست های گلی، نشانه های مشهود قرمز دارند و یا اینکه قرمزی بر روی آن ها سریعا دیده می شود.

ست لوازم آرایش کادویی (مناسب برای هدیه تولد، هدیه ولنتاین و سالگرد ازدواج)

جالب است بدانید که انتخاب و خرید هدیه به دقت و صرف وقت زیادی نیاز دارد. ست لوازم آرایش کادویی و پک های محصولات آرایشی ، مشکل خرید هدیه را برای شما ساده تر کرده است و شما قادرید با تهیه پک های آرایشی عزیزان خود را در مناسب های تولد، ولنتاین و یا سالگرد ازدواج خود شگفت زده کنید.

همانطور که میدانید و در قسمت قبلی نیز به آن اشاره کردیم، یکی از مشکلات خرید هدیه، طولانی بودن مسافت و داشتن زمان کم است. چنانچه به دنبال یک هدیه مناسب برای عزیزان خود هستید که از قضا خانم هم هستند و فرصت گشتن در بازار را ندارید فروشگاه اینترنتی پیک کالا این امکان را برای شما عزیزان ایجاد کرده تا به سادگی و با خیالی آسوده، خرید لوازم آرایشی اصل عمده هدیه خود را بصورت آنلاین انجام داده و به دلیل کمبود زمان دیگر نگران تهیه هدیه برای دوستان و خانواده خود نباشید.

انواع پک‌ های لوازم آرایش و باکیفیت بالا در بسته‌ب ندی ‌های بسیار زیبا و شیک را قادرید در فروشگاه پیک کالا تهیه کنید و همچنین خواهید توانست هدیه خریداری شده را مستقیما برای عزیزان خود ارسال نمایید.

پک کامل لوازم آرایش شامل چیست ؟

پک کامل لوازم آرایشی بانوان در واقع همانطور که پیش تر هم گفته شد از چند قلم (معمولا بین ۴ الی ۱۲ قلم) تشکیل شده است و تعداد محصولات آرایشی، برند و کیفیت محصولات آرایشی، نوع لوازم آرایش و شکل و ظاهر و قیمت هر یک با دیگری متفاوت است و باید دقیقا طبق احتیاج خود اقدام به خرید پک کامل لوازم آرایشی مورد نظر خود کنید تا در مدت زمان طولانی دیگر احتیاج به خرید لوازم آرایش نداشته باشید و پک بودن این محصول هم در منظم بودن و همراه داشتن همیشگی آن کمک شایانی به شما عزیزان خواهد کرد.

توصیه‌ های مهم برای خرید پک کامل لوازم آرایشی

    در گام نخست به میزان استفاده خود از انواع لوازم آرایش توجه داشته باشید و طبق احتیاجات خود و استفاده‌ ای که دارید، پک کامل لوازم آرایشی خود را انتخاب کنید تا تمامی مواردی که نیاز دارید را بتوانید در پکی که بیشترین درصد از آنها را دارد، پیدا کرده و خریداری کنید.

    به توصیه ‌های فروشنده ‌ها و جذابیت سایت های فروشگاهی هم توجه نداشته باشید و تلاش کنید دقیقا چیزی که نیاز دارید خریداری کنید.

    از تجربیات افرادی که پک لوازم آرایشی و یا ست لوازم آرایش کادویی را خریداری کرده اند استفاده کنید و سلیقه خانمی که قصد هدیه دادن به آن را دارید هم تا حد امکان در نظر بگیرید.

    سعی کنید که پک لوازم آرایشی که خریداری می کنید ترجیحا موارد ضروری را در خود داشته باشد و اگر لوازمی که ممکن است بعضی اوقات به کارتان بیاید رو هم داشت که بهتر خواهد بود.

    از خرید ست لوازم آرایشی بسیار گران خودداری کنید. در نظر داشته باشید که همیشه گران ترین، بهترین نخواهد بود، پس تلاش کنید بیشتر از هر چیزی از برند و کیفیت محصولات آرایشی درون پک لوازم آرایشی مد نظر خود اطمینان حاصل کنید.

کلام آخر

در انتها باید گفت که خرید لوازم آرایشی از آن مواردی است که اگر درست و با دقت صورت نپذیرد نه تنها وسیله با ارزشی به کیف لوازم آرایشی شما اضافه نمی شود، بلکه این امکان وجود دارد که کیف پولتان را هم بی مورد خالی کند! در دنیای جالب لوازم آرایشی نام‌ ها مختلف، محصولات متنوع و برس ‌ها و پدهای آرایشی گوناگونی هست که شاید برایتان کمی گیج‌ کننده باشد و شاید به نظر برسد خرید لوازم آرایشی درست و کاربردی کار سختی است.

از طرف دیگر این تنوع موجب میشود تا خیلی ‌ها ندانیم کدام لوازم آرایشی چه کاربردی دارد ولی این موضوع با خرید یک پک کامل لوازم آرایشی تا مدت زمان زیادی حل خواهد شد. فروشگاه اینترنتی پیک کالا عرضه کننده انواع ست های لوازم آرایشی و پک های محصولات آرایشی و بهداشتی است که میتوانید از محصولات این گروه اقدام به خرید پک کامل لوازم آرایشی کنید.

خبرهای کسب و کار

علاقمند به جدیدترین مقالات روز کسب و کارها در ایران و جهان با رویکرد علمی و فرهنگی، علاقمند به فناوری های روز و حمایت از پلتفرمهای جدید که خدماتی به مردم جهت رفاه و آسایش آنها میدهد.
دکمه بازگشت به بالا