۷ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در مدارس فامنین مشغول تحصیل می‌شوند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.mehrnews.com ” در مورد مقاله ” ۷ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در مدارس فامنین مشغول تحصیل می‌شوند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

دانش‌آموز |رنگ

به گزارش خبرنگار آنلاین، سید روح‌الله حسینی ظهر یکشنبه در هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فامنین با بیان اینکه تمهیدات لازم برای آغاز سال تحصیلی جدید اندیشیده شده و مشکل جدی در بحث نیروی انسانی در شهرستان نخواهیم داشت، اظهار کرد: در بازسازی مدارس در قالب طرح شهید عجمیان که طرحی مخصوص مدارس کم برخوردار است، تمامی مدارس مشمول شهرستان ثبت شده و اعتبار خوبی برای ۱۰ مدرسه در نظر گرفته شد.

وی افزود: با تدابیر انجام شده بالای ۱۲۰ کلاس و ۴۰ مدرسه در شهرستان رنگ آمیزی و شاداب سازی شده و مبلغ بیش از ۵ میلیارد هزینه شده است.

فرماندار فامنین با اشاره به طرح شهید پورجعفری و تهیه لوازم تحریر برای دانش آموزان کم برخوردار، گفت: در قالب طرح شهید سلیمانی ۶ زمین چمن مصنوعی در سطح شهرستان در نظر گرفته شده است.

حسینی خاطرنشان کرد: ایام در پیش رو ایامی طلایی است و می‌توان از این فرصت محدود برای برطرف کردن برخی از معایب و نواقص استفاده کرد تا فضای خوب و مناسبی برای ورود دانش آموزان به مدارس مهیا کنیم.

وی با بیان اینکه انتظار ما از مجموعه خوب و قوی آموزش و پرورش شهرستان این است که روز اول آنلاین مدارس و همه کلاس‌ها برقرار باشند، بیان کرد: در شروع سال تحصیلی جدید که مقارن با ایام هفته دفاع مقدس است یک هیجان خاصی بین دانش‌آموزان ایجاد می‌شود و دشمن نیز استفاده از این بستر را برای رسیدن به اهداف خود در نظر دارد و لازم است تمامی رده‌های اداری شهرستان دقت کنند تا فضا برای استفاده دشمن از این موقعیت پیش نیاید.

فرماندار فامنین عنوان کرد: به دنبال این برویم که آموزش و پرورش به دنبال آموزش تربیت باشد و معلمین به مسائل غیر آموزشی وارد نشوند و نباید این مجموعه طاهر و پاک را دستاویز مسائل سیاسی قرار داد.

وی با بیان اینکه با شروع سال تحصیلی شور و شعف خاصی در مدارس ایجاد می‌شود و ثمره کار خوب مسئولین آموزش و پرورش در مجموعه شهروندان شهرستان دیده می‌شود، گفت: اگر این هدفمند باشد نتیجه را در جامعه خواهیم دید که نیازمند برنامه‌ریزی کامل و جامع است.

حسینی افزود: دشمن برای ماه آنلاین برنامه دارد و نباید از این موضوع غفلت شود و باید باور تحصیل برای دانش آموزان ایجاد شود.

فرماندار فامنین با بیان اینکه ۴۵۲ معلم برای تدریس در مدارس شهرستان سازماندهی شده‌اند، گفت: تعداد دانش آموزانی که در مدارس مشغول تحصیل خواهند بود ۷ هزار و ۵۰۰ نفر است.

دکمه بازگشت به بالا