۴ کشته و ۴ مصدوم در تصادف زنجیره‌ای محور بیرجند _ زاهدان

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” ۴ کشته و ۴ مصدوم در تصادف زنجیره‌ای محور بیرجند _ زاهدان ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

پراید |پژو

آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ محمد امیرکاظمی اظهار کرد: ساعت ۱ و۱۶ دقیقه بامداد امروز با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در ۸ کیلومتری شهر سربیشه لاین بیرجند به زاهدان، بلافاصله مأموران و نیرو‌های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی افزود: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند، یک دستگاه کشنده تریلی تانکر مخصوص حمل قیر بدون بار و یک دستگاه سواری پراید که در مسیر مجاز بیرجند به سربیشه در حرکت بودند با دو دستگاه سواری شوتی سوخت کش پارس و پژو ۴۰۵ که در خلاف جهت درحرکت بودند برخورد کرده است که بر اثر این حادثه ۴ نفر جان خود را از دست دادند و ۴ نفر نیز مصدوم که با اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

امیر کاظمی با بیان اینکه علت حادثه توسط کارشناس پلیس بی مبالاتی از سوی رانندگان خودرو‌های پژو پارس و پژو ۴۰۵ درحرکت خلاف جهت تشخیص داده شده است؛ تصریح کرد: رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و پرهیز از عجله و شتاب، جان خود و دیگران را در معرض خطر مرگ قرار ندهند.

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا