عمومی

۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان شناسایی شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سید علیرضا مروجی بعدازظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه 308 هزار و 661 نفر به مراکز تشخیصی و سرپایی در کاشان، آران و بیدگل در ابتدای شیوع کرونا، گفت: 18 هزار و 993 نفر حاد. بیماران تنفسی از بیمارستان های کاشان، آران و بیدگل ترخیص شدند.

وی با اشاره به بستری شدن 6 بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان های منطقه کاشان در 24 ساعت گذشته، ادامه داد: از این تعداد 5 بیمار در بیمارستان کاشان بستری شدند و یک بیمار نیز در بیمارستان آران و بیدگل بستری شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی 24 ساعت گذشته هیچ بیمار جدیدی به صورت موقت در بیمارستان های کاشان بستری نشده است.

وی با بیان اینکه در مجموع 36 بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی کاشان، آران و بیدگل بستری شدند، گفت: از این تعداد 20 نفر در کاشان و 16 نفر در آران و بیدگل بستری شدند.

مروج خاطرنشان کرد: در مجموع دو شهر کاشان آران و بیدگل 4 بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند و تمامی این بیماران در بیمارستان شهید بهشتی کاشان تحت مراقبت های ویژه هستند.

وی گفت: خوشبختانه طی 24 ساعت گذشته هیچ بیماری بر اثر بیماری عروق بیماری کرونا در منطقه کاشان فوت نکرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای 4 نفر به کرونا در منطقه کاشان در 24 ساعت گذشته، گفت: تعداد کل مبتلایان به این ویروس در منطقه کاشان مثبت PCR به افزایش یافته است. 55,311 از زمان شروع شیوع.

وی در خصوص میزان تزریق واکسن در کاشان گفت: تاکنون حدود 84 درصد از ساکنان منطقه کاشان دوز اول و حدود 74 درصد دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

دکمه بازگشت به بالا