یک‌شنبه‌های شهدایی «رفیق آسمانی» در جوار قبور شهدای گمنام

محمدحسین طاهرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در شهرکرد با تشریح برنامه‌های کانون علمی فرهنگی ایثار در شهرکرد اظهار کرد: یکشنبه‌های شهدایی با عنوان «رفیق آسمانی» در جوار قبور مطهر. شهدای منام مراقب باش.


راستی:

استقرار رقصنده در وزارت علوم و فناوری


وی، قرائت قرآن، زیارت عاشورا، قرائت وصیت‌نامه، زندگی نامه شهدا و حضور استادان شاهد و جانبازان به همراه پذیرایی را مهم‌ترین برنامه یکشنبه‌های شهدایی با عنوان «رفیق آسمانی» عنوان و اضافه کرد: یکی از برنامه‌ها، پیاده‌روی از شهدای گمنام دانشگاه تا مزار. شهدای منم دانش علوم زشکی است.

وزیر علوم و فناوری بیمارستان دولت اسلامی :

طاهرزاده برگزار شد: برگزاری برنامه تحویل سال نو در جوار قبور مطهر شهدای گمنام دانشگاه، عطرافشانی و غبارروبی قبور مطهر شهدا به مناسبت‌های مختلف، برگزاری کلاس‌های تقویتی ویژه دانشجویان شاهد و ایثار و پیگیری امور علمی آنان، نصب تصاویر شهدا، دیدار با خانواده معزز. لطفاً تعداد امکانات تخصصی و تخصصی را در نظر بگیرید و علاوه بر میزان پول مورد نیاز دولت اطلاعات و اطلاعات تکمیلی را ارائه دهید.

وزیر علوم و فناوری دولت اسلامی اعلام کرد: کانون فرهنگی ایثار برای انسجام بخشی به فعالیت های علمی پژوهشی فرهنگی، هنری، ورزشی و جهادی دانشجویان شاهد و ایثارگر و به منظور ایجاد مشارکت هرچه بیشتر برای توسعه فعالیت های علمی علمی و حفظ و حراست از آثار و پیام شهیدان زیر نظر ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه و اطلاعات مالی وزارت بهداشت.

قیمت ثابت است: بر این اساس، کانون شورای مرکزی با توجه به ارسالی از مرکز ایثارگران همه‌ساله برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به فعالیت‌های کانون با عضویت در این کانون و فرم تکمیلی، فعالیت‌های فرهنگی انجام می‌دهند.

وی کانون کرد: با اعضای اعضای ایثار و اعضای هیئت مدیره دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد، اردوی مشهد مقدس ویژه فعالان فرهنگی کانون به صورت مشترک توسط دانشگاه و بنیاد شهید برگزار می‌شود.

//

دکمه بازگشت به بالا