یارانه جدید ۱۵۰ هزار تومانی کی واریز می‌شود؟/ مشمولان بخوانند

چه کسانی مشمول یارانه کمک معیشتی می‌شوند؟

بنا بر دستور ابراهیم رئیسی و همزمان با ماه مبارک رمضان، قرار است مبلغ 150 هزار تومان تحت عنوان یارانه کمک معیشتی به حساب بیش از 11 میلیون سرپرست خانوار واریز می شود.

پیگیری ها از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره افراد مشمول یارانه کمک معیشتی ماه رمضان حکایت از آن دارد که خانواده مددجویان کمیته امداد، سازمان بهزیستی اولین گروه های دریافت کننده یارانه کمک معیشتی ماه رمضان خواهد بود همچنین سرپرست خانوار نیز مشمول این یارانه خواهد بود. بود.

در دهکهای یک تا چهار و همچنین به احتمال ماه زیاد جاماندگان سهام عدالت بخش دیگری از کسانی هستند که یارانه کمک معیشتی رمضان را دریافت خواهند کرد.

آنطور که سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده، ساعت 24، 1401 جمعه 26 فروردین ماه یارانه 150 هزار تومان کمک معیشت ماه مبارک رمضان به حساب هزار و 520 38 11 میلیون و خانوارهای شناسایی شده واریز می شود.

بر اساس ماده 4 آیین نامه شناسایی خانوارهای مشمول دریافت کمک حمایت معیشتی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید امکان اقدام به خانوارها را برای دریافت یارانه در مقاطع زمانی 6 ماهه (خردداد یا آذر) هر سال ارائه و بر اساس آن پرداخت ها انجام دهد. گرفتن.

این مهمترین بخش هر محصول جدید است.

۲۲۳۲۲۵

دکمه بازگشت به بالا