یادواره شهدای دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند، سجید حسن هاشمی اظهار کرد: مراسم استقبال از شهید والامقام. ناشناس روز سه شنبه 16 آذرماه یادواره تازه شناسایی شده و یادواره شهدای دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار می شود.


بیشتر بخوانید:

دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند پذیرای خانواده یک شهید گمنام است


وی با بیان اینکه هویت یکی از شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند شناسایی شد، گفت: این شهید علیرضا حسینی از ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده و خانواده وی ساکن استان تهران. برای شرکت در این مراسم به خراسان جنوبی می‌رود.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود: مراسم استقبال از خانواده گرانقدر این شهید و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند همزمان با روز دانشجو در محل دانشگاه برگزار می شود. دانشگاه. دانشگاه آزاد بیرجند.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با دعوت از همه اقشار امت حزب الله برای شرکت در این مراسم معنوی و آسمانی گفت: انتهای خیابان آیت الله غفاری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند مزار شهدای گمنام است. .

هاشمی از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، بنیاد شهید و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، سازمان تبلیغات اسلامی، صدا و سیما، استاندار خراسان جنوبی، استاندار و شهرداری قدردانی کرد. نمایندگی های بیرجند که در برگزاری مراسم همکاری داشتند. با هماهنگی و همکاری شهرداری بیرجند سرویس حمل و نقل از ساعت 08:30 روز سه شنبه در میدان ابوذر آماده انتقال اقشار مختلف مردم به محل برگزاری مراسم می باشد.

وی خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و تجلیل از مجاهدت ها و رشادت های آنان را یک وظیفه دینی ملی و انقلابی عنوان کرد و گفت: سال های دفاع مقدس نقطه عطفی برای حفظ آرمان های تمامیت ارضی و مبارزه با دشمنان بود. و متجاوزان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و بیرجند گفت: آرامش و اقتدار بین المللی کشور اسلامی ما در پرتو رهبری ائمه انقلاب و رشادت ها و جانفشانی های جوانان غیور و توانمند محقق شده است. رزمندگان، شهدای گرانقدر؛ ” لذا تکریم و تکریم مقام والای آنان گامی در جهت ارتقای روحیه ایثار و زنده نگه داشتن فرهنگ پهلوانی و شهادت است.

هاشمی افزود: امیدواریم تلاش ها و خدماتی که ارائه می کنیم در جهت رضایت شهدا و در مسیر آخرت باشد.

وی گفت: تکریم پدران و مادران معزز شهدا که با عزت فراق و گرمای جگرگوشه خود را تحمل کرده اند یک وظیفه دینی و انقلابی است و وظیفه همه ما احیای ارزش هاست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در سال های اخیر توجه ویژه ای به تعمیق و ترویج آموزه های فرهنگی و معنوی داشته است و اخیرا سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد، گفت: دکتر. تهرانچی. اعتلای فرهنگ و اندیشه بسیجی و بیانیه بسیار مهم گام دوم انقلاب صورت گرفته است، گفت: در تقویم دانشگاه آزاد اسلامی استان این مراسم به عنوان یک مراسم فرهنگی بسیار بزرگ در نظر گرفته شده است. حوادث سال 1400

هاشمی افزود: برگزاری یادواره شهدا در واقع ادامه راه شهداست؛ زیرا شهدا مشعل های نورانی هستند که راه حقیقت و سعادت را نشان می دهند.

انتهای پیام/4117/4062/

دکمه بازگشت به بالا