گوستاوو بلانکو کیست؟ بررسی خرید جدید استقلال

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” گوستاوو بلانکو کیست؟ بررسی خرید جدید استقلال ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

اسپانیا |استاندارد

آفتاب‌‌نیوز :

بالاخره بعد از کش‌وقوس‌های زیاد با اعلام باشگاه استقلال، گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی به این تیم پیوست و قرار است به زودی این بازیکن راهی تهران شود. این مهاجم ۳۱ ساله که از ایبار در لیگ دو اسپانیا راهی استقلال شد، بیشتر یک مهاجم نیمکت‌نشین در این تیم بود و فصل قبل هم ۴ گل برای تیمش زد؛ ۳ گل از این گل‌ها موقعی زده شد که بلانکو به عنوان بازیکن تعویضی وارد بازی شد.

یکی از نکات جالب در خصوص گوستاوو این است که او در ۳ قاره مختلف سابقه بازی دارد و از همین رو می‌تواند به راحتی خودش را با شرایط جدید وفق دهد. از دیگر نکات قابل توجه در خصوص آمار بلانکو این است که این بازیکن ۳۱ ساله، در هیچ فصلی بیشتر از ۹ گل نزده، اما رسیدن به همین آمار در لیگ برتر ایران، استاندارد بالایی برای یک مهاجم محسوب می‌شود.

او با قد یک متر و ۹۰ سانتیمتری، گزینه خوبی برای سبک بازی جواد نکونام است و می‌تواند در خط حمله به استقلال کمک کند.

حال باید دید عملکرد خرید جدید آبی‌ها در ادامه فصل به چه شکل خواهد بود و آیا او می‌تواند مشکلات خط حمله این تیم را برطرف کند یا خیر.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا