گل‌محمدی: اجازه دهید بازیکن خارجی جذب کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید انتظار دارد فدراسیون فوتبال با وجود بدهی به این تیم اجازه دهد بازیکنان خارجی را جذب کند.

به گزارش بیگ نیوز ، یحیی گل محمدی پس از دیدار با مدیران باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: درباره مقدمات سفر به تاجیکستان صحبت کردیم. مشکلاتی وجود دارد و متأسفانه زمین تمرین و عدم همکاری میزبان در حال بحث است. فدراسیون فوتبال نامه ای نوشته است و من دقیقاً نمی دانم که فدراسیون کاری کرده است یا خیر. ما هنوز اجازه نمی دهیم مربی ما از نزدیک به زمین تمرین نگاه کند. فکر می کنم بازی در حضور تماشاگران باشد و بازی در زمینی مصنوعی باشد که نشان دهنده سختی کار ما است. آنها همه را بسیج کرده اند تا تیم ما نتیجه نگیرد. اتفاقات غیرحرفه ای در حال رخ دادن است.

وی درباره خروج یک مهاجم برای پرسپولیس نیز گفت: در هر صورت تیم باید تقویت شود و وقتی صحبت از قهرمانی می شود ، نمی توانیم دست خالی برویم. به همین دلیل ما امروز صحبت کردیم که حداقل کاری که می توان انجام داد این است که با وجود قانون باشگاه های بدهکار ، بازیکن خارجی را پس بگیریم تا دست خالی به آسیا نرویم. ما در جذب بازیکن مشکل داریم ، اما باشگاه های دیگر خیلی راحت بازیکنان را می گیرند. ما واقعاً نمی توانیم با سایر باشگاه ها رقابت کنیم. با این حال ، ما انتظار داریم فدراسیون به تیم ما کمک کند زیرا ما نماینده ایران در کنار استقلال هستیم و امیدواریم آنها به ما اجازه جذب بازیکن خارجی را بدهند.

وی همچنین گفت: امیدوارم آنها شرایط را ارزیابی کنند و به ما اجازه جذب بازیکنان خارجی را بدهند. همکاری های بیشتری باید انجام شود و باشگاه های بدهی باید مورد تجدید نظر قرار گیرند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا عدم حضور کریم باقری در اردوی تیم ملی برای پرسپولیس ضروری است ، گفت: بله ، ما تمرینات بدنسازی داریم و به او نیاز داریم.

انتهای پیام

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز لاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا